Mistrovství ČR

 Zpět

CTl 092145
Datum 26.09.2009
Dní 3
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Evr-6mr,L47-6mr,Las-6mr,Fin-4P,Fla-4P,Spl-4P,T24-3C,T24-3M

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Vika Tomáš
4
6 064
2
Hýža Jiří
10
4 860
3
Lidařík Rudolf
13
4 155
4
Plecitý Martin
17
3 656
5
Outrata Jiří
22
3 268
6
Hrnčál Tomáš
22
2 951
7
Čajčík Jan
27
2 684
8
Vinkl Daniel
30
2 452
9
Cintl Václav
31
2 247
10
Kmoníček Jiří
34
2 064
11
Hrnčál Milan
36
1 898
12
Cintl Václav
43
1 747
13
Hyrš Ladislav
49
1 608
14
Poor Robert
52
1 479
15
Sopúch Slavomír
55
1 360
16
Jochovič Josef
62
1 247
17
Podhorec Štefan
63
1 142
18
Hudec Václav
67
1 043
19
Audy Petr
67
949
20
Vinkl Petr
68
860
21
Zdražil Josef
69
775
22
Čajčík Karel
70
694
23
Valouch Vlastimil
74
617
24
Valouch Libor
84
543
25
Šmídová Božena
90
472
26
Svoboda Pavel
101
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Fenclová Veronika
14
9 870
2
Teplý Viktor
16
8 064
3
Hrubý Karel
16
7 008
4
Čutka Jan
25
6 258
5
Šenkýř Ivan
29
5 677
6
Smetana Radek
32
5 202
7
Pospíšil Martin
34
4 800
8
Plecitý Marek
41
4 452
9
Vaidiš Tomáš
43
4 145
10
Blatecký David
44
3 870
11
Audy Dan
52
3 622
12
Korytář Václav
54
3 395
13
Chmel Václav
55
3 187
14
Drahorád Petr
63
2 994
15
Černý Michal
65
2 814
16
Huček Jakub
77
2 646
17
Kotisa Jan
83
2 488
18
Lachner Vít
86
2 339
19
Cejnar Tomáš
87
2 198
20
Solík Jakub
93
2 064
21
Solfronk ml. Antonín
95
1 937
22
Pospíšilová Lucie
99
1 816
23
Horáček Marek
99
1 700
24
Šlechta Jiří
100
1 589
25
Hlavsa Tomáš
111
1 483
26
Volf Vojtěch
114
1 381
27
Sopoušek Jan
116
1 282
28
Král Karel
124
1 187
29
Styblo Peter
126
1 096
30
Jindřich Marek
131
1 008
31
Holotík Miroslav
144
922
32
Toušek Vlastimil
149
840
33
Jindřich Rostislav
154
759
34
Štěpán David MUDr.
171
682
35
Vachel Petr
173
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Baran Maroš
12
6 855
2
Cejnar Matyáš
14
5 651
3
Halouzka Jiří
16
4 947
4
Lejhanec Filip
20
4 447
5
Rexa Richard
22
4 059
6
Cejnar Lukáš
22
3 743
7
Bachtík Tomáš
23
3 475
8
Bezděk David
30
3 243
9
Staňková Nikol
32
3 038
10
Šamšulová Tereza
36
2 855
11
Šugárová Kristýna
40
2 690
12
Kafka Richard
43
2 538
13
Halouzka Jakub
44
2 399
14
Bezděková Martina
47
2 271
15
Ferianec Adam
51
2 151
16
Babjaková Miriam
57
2 039
17
Dostálová Vlasta
58
1 933
18
Bilková Nina
60
1 834
19
Maňková Linda
66
1 740
20
Ptáčník Jan
68
1 651
21
Thompson Harry
74
1 566
22
Killarová Marie
91
1 485
23
Kmenta Martin
91
1 408
24
Kučerová Lucie
92
1 334
25
Polidar Martin
94
1 263
26
Cvachová Adéla
96
1 195
27
Kališová Lenka
97
1 130
28
Kafka Roman
100
1 067
29
Sopoušek Radek
111
1 006
30
Jurečka Matěj
116
947
31
Doležal Tomáš
119
890
32
Zlámal Oliver
122
835
33
Sobotová Kristýna
122
781
34
Louda Martin Simon
125
729
35
Dvořák Ota
125
679
36
Přikryl Benjamín
130
630
37
Petrovský Jan
139
582
38
Kulhánková Klára
140
536
39
Pišl Jan
144
491
40
Sedlaříková Kamila
148
447
41
Kulhánková Nikita
155
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Směšný Marek
5
10 639
2
Skotnicová Jana
17
8 832
3
Chlup Zdeněk
20
7 776
4
Škoda Jan
30
7 026
5
Rozsypal Jakub
36
6 445
6
Černá Anna
38
5 970
7
Šmídová Petra
40
5 568
8
Novotný Václav
41
5 220
9
Soukal Miloslav
43
4 913
10
Škráčková Vendula
45
4 639
11
Zárubová Daniela
60
4 390
12
Šmídová Katka
62
4 163
13
Landkammerová Šárka
65
3 955
14
Rozsypal Martin
68
3 762
15
Sivý Štěpán
70
3 582
16
Čudek Radim
72
3 414
17
Lejhanec David
72
3 256
18
Ondíková Petra
74
3 107
19
Staniek Štěpán
75
2 966
20
Zárubová Michaela
83
2 832
21
Soukup Filip
91
2 705
22
Vachelová Barbora
98
2 584
23
Crháková Lenka
102
2 468
24
Švancarová Martina
118
2 357
25
Balzerová Adéla
119
2 251
26
Daněk Michal
128
2 149
27
Balzer Robert
131
2 050
28
Jindřichová Markéta
136
1 956
29
Sivý Filip
139
1 864
30
Fučikovský Jan
142
1 776
31
Packová Alexandra
145
1 690
32
Lipenská Lea
150
1 608
33
Staniek Michal
154
1 528
34
Cachová Šárka
161
1 450
35
Pellar David
164
1 374
36
Novotný Michal
166
1 301
37
Žíla Jiří
167
1 229
38
Holyszewská Anna
168
1 160
39
Cach Zdeněk
172
1 092
40
Slíva Jakub
174
1 026
41
Babjaková Radka
186
962
42
Šmakalová Pavlína
193
899
43
Valdhansová Aneta
194
838
44
Strejček Radim
204
778
45
Hodačová Veronika
215
719
46
Liška Matěj
228
662
47
Trňák Lukáš
230
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Sadílek Alex
5
1 406
2
Bína Daniel
6
804
3
Čermák Petr
11
452
4
Bína Ladislav
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Audyová Markéta
8
8 138
2
Sláma Eduard
16
6 331
3
Vachel Ondřej
17
5 275
4
Teplý Ondřej
21
4 525
5
Novotný Štěpán
26
3 944
6
Němec Vojtěch
29
3 469
7
Valdhansová Klára
31
3 067
8
Hájek Daniel
32
2 719
9
Podzimek Antonín
32
2 412
10
Starý Martin
48
2 138
11
Brožek Martin
55
1 889
12
Bachtík Lukáš
57
1 663
13
Houska Vojtěch
58
1 454
14
Jaroměřská Tereza
58
1 261
15
Trejbalová Samanta
72
1 081
16
Janča Jean-Baptiste
73
913
17
Formánek Michael
74
755
18
Pospíšilová Klára
91
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Štěpánský Jan
8
3 200
2
Polidarová Marketa
9
1 996
3
Smolařová Barbora
10
1 291
4
Ptáčníková Marie
19
792
5
Mouchová Karolína
28
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ