Modrý hrozen

 Zpět

CTl 092143
Datum 19.09.2009
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fb-3M,T24-3C,T24-3M

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Hálová Kateřina
3
5 220
Parůžek Jiří
5 220
2
Živná Veronika
8
4 016
Kliment Michal
4 016
3
Ambrosová Adriana
8
3 312
Čuláková Adéla
3 312
4
Tkadlecová Sára
8
2 812
Kořanová Johana
2 812
5
Jebavá Markéta
15
2 425
Jebavý Vít
2 425
6
Fantová Klára
16
2 108
Alexová Beata
2 108
7
Štursová Jana
21
1 840
Vlachová Veronika
1 840
8
Vítová Anna
21
1 608
Havel Filip
1 608
9
Mojdl Ondřej
25
1 404
Skála David
1 404
10
Brabec Václav
26
1 220
Svoboda Lukáš
1 220
11
Eichler Viktor
33
1 055
Janča Jean-Baptiste
1 055
12
Hakl David
35
904
Peloušek Tomáš
904
13
Vallová Anna
39
765
Maršálková Blanka
765
14
Jan Fiala
40
636
Fiala Eduard
636
15
Hlavačka Vojtěch
40
516
Eichler Martin
516
16
Štursová Pavla
46
404
Jarošová Natálie
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Steiner Michal
6
4 860
Dymák Jiří
4 860
2
Žáková Petra
7
3 656
Žáková Martina
3 656
3
Kupská Markéta
12
2 951
Mayerbergová Ilona
2 951
4
Chudějová Hana
14
2 452
Kořanová Michaela
2 452
5
Synková Anna
16
2 064
Kittler Jan
2 064
6
Žilková Tereza
24
1 747
Rosecký Daniel
1 747
7
Korčík Lukáš
25
1 479
Vachtarčík Jakub
1 479
8
Maroščíková Gabriela
26
1 247
Staňová Justýna
1 247
9
Hykrda Jakub
1 043
Seidl Šimon
26
1 043
10
Kučera Jan
36
860
Huk Václav
860
11
Volf Ondřej
43
694
Šinová Alexandra
694
12
Fanta Matěj
47
543
Vodáček Tomáš
543
13
Košvica Jakub
50
404
Maršálek Daniel
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Štantejský Jan
12
5 996
Verner Jaroslav
5 996
2
Kuthan Martin
12
4 792
Sklenář Petr
4 792
3
Kvasnik Milan
15
4 087
Kořan Petr
4 087
4
Šedivák Kryštof
24
3 588
Mudra Martin
3 588
5
Will Jan
30
3 200
Čechura Jiří
3 200
6
Mika Radek
35
2 883
Stránská Lucie
2 883
7
Nápravník Jakub
36
2 615
Jeništa Milan
2 615
8
Šára Michal
37
2 383
Svoboda Jiří
2 383
9
Smetana Matěj
44
2 179
Smetana Karel
2 179
10
Kratký Ondřej
44
1 996
Krátký Jan
1 996
11
Parůžek Zdeněk
46
1 830
Myslík Vladimír
1 830
12
Gemperle Jiří
48
1 679
Vomáčko Ladislav
1 679
13
Burdová Michaela
48
1 540
Nápravníková Barbora
1 540
14
Beneš Vlastimil
50
1 411
Průcha Alexandr
1 411
15
Spurný Kryštof
61
1 291
Vašík Radim
1 291
16
Staniek Pavel
72
1 179
Pacek Alexandr
1 179
17
Lambl Vojtěch
76
1 074
Kejř Jaroslav
1 074
18
Juppe Michal
76
975
Hostinský Petr
975
19
Šplíchal Pavel
87
881
Lasztowka Vlastimil
881
20
Nováková Ludmila
95
792
Vašík Martin
792
21
Šindýlková Lenka
98
707
Šindýlek Jiří Ing.
707
22
Šmíd Jiří
99
626
Šmídová Jana
626
23
Šindelář David
111
549
Skála Petr
549
24
Fiala Petr
111
475
Fiala Michal
475
25
Darula Miroslav
119
404
Laco Jozef
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ