Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu

 Zpět

CTl 092117
Datum 30.05.2009
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Cad-4P,Fla-4P,L47-4P,Lar-4P,Q-4P,Spl-4P,T24-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Živná Veronika
10
5 608
Kliment Michal
5 608
2
Tkadlecová Sára
12
4 404
Kořanová Johana
4 404
3
Ambrosová Adriana
20
3 700
Čuláková Adéla
3 700
4
Hálová Kateřina
21
3 200
Parůžek Jiří
3 200
5
Loudín Dominik
27
2 812
Štrunc Jan
2 812
6
Vychová Zuzana
31
2 496
Laskowska Zuzana
2 496
7
Fantová Klára
41
2 228
Alexová Beata
2 228
8
Hlavačka Vojtěch
46
1 996
Ráčková Kamila
1 996
9
Ploner Jan
1 791
Štruncová Michaela
1 791
10
Vítová Anna
60
1 608
Havel Filip
1 608
11
Mojdl Ondřej
62
1 443
Skála David
1 443
12
Maršálková Blanka
65
1 291
Vodáček Tomáš
1 291
13
Jebavá Markéta
74
1 152
Jebavý Vít
1 152
14
Brabec Václav
79
1 024
Svoboda Lukáš
1 024
15
Hakl David
90
904
Fanta Matěj
904
16
Vallová Anna
92
792
Janča Jean-Baptiste
792
17
Peloušek Tomáš
106
686
Eichler Martin
686
18
Štrusová Jana
106
587
Kupský Pavel
587
19
Štursová Pavla
112
493
Fiala Eduard
493
20
Janků Lucie
116
404
Lidaříková Alena
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Cejnar Matyáš
8
6 723
2
Baran Maroš
14
5 519
3
Bezděk David
23
4 815
4
Bachtík Tomáš
26
4 315
5
Šamšulová Tereza
28
3 927
6
Cejnar Lukáš
32
3 611
7
Novotný Štěpán
46
3 343
8
Babjaková Miriam
49
3 111
9
Halouzka Jiří
52
2 906
10
Staňková Nikol
55
2 723
11
Rexa Richard
60
2 558
12
Bezděková Martina
69
2 406
13
Uher Ondřej
71
2 267
14
Šugárová Kristýna
2 139
15
Kafka Richard
78
2 019
16
Bilková Nina
94
1 907
17
Podzimek Antonín
100
1 801
18
Lejhanec Filip
103
1 702
19
Štěpánský Jan
107
1 608
20
Dostálová Vlasta
116
1 519
21
Thompson Harry
118
1 434
22
Cvachová Adéla
120
1 353
23
Killarová Marie
133
1 276
24
Ferianec Adam
134
1 202
25
Kučerová Lucie
140
1 131
26
Utíkal Petr
142
1 063
27
Halouzka Jakub
148
998
28
Kafka Roman
148
935
29
Polidar Martin
159
874
30
Koštýř Michal
172
815
31
Zielonka Lukáš
174
758
32
Sopoušek Radek
175
703
33
Sobotová Kristýna
180
649
34
Nuc Mario
201
597
35
Přikryl Benjamín
203
547
36
Noruláková Sophia
217
498
37
Boroš Michal
222
450
38
Bukovská Tereza
234
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Teplý Viktor
9
5 774
2
Audy Dan
16
4 570
3
Blatecký David
20
3 865
4
Audyová Markéta
29
3 365
5
Chlup Zdeněk
31
2 978
6
Fiala Petr
38
2 661
7
Korytář Václav
40
2 393
8
Pospíšil Martin
41
2 161
9
Cejnar Tomáš
53
1 957
10
Huček Jakub
57
1 774
11
Kotisa Jan
57
1 608
12
Černý Ondřej
59
1 457
13
Guryča Jan
80
1 318
14
Vachelová Barbora
81
1 189
15
Bachtík Lukáš
86
1 069
16
Borošová Soňa
87
957
17
Varga Ján
93
852
18
Petřík Martin
93
753
19
Volf Vojtěch
95
659
20
Sopoušek Jan
118
570
21
Bitomský Martin
122
485
22
Kuchár Branislav
126
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Bína Daniel
7
3 200
2
Sadílek Alex
10
1 996
3
Čermák Petr
17
1 291
4
Bína Ladislav
22
792
5
Bína Vladimír
29
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Teplý Ondřej
11
4 404
2
Vachel Ondřej
11
3 200
3
Sláma Eduard
15
2 496
4
Hájek Daniel
21
1 996
5
Trejbalová Samanta
35
1 608
6
Starý Martin
35
1 291
7
Šamšulová Kristýna
36
1 024
8
Valdhansová Klára
38
792
9
Formánek Michael
50
587
10
Pospíšilová Klára
59
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Polidarová Marketa
10
1 406
2
Smolařová Barbora
11
804
3
Minksová Barbora
12
452
4
Mouchová Karolína
24
202
5
Havlena Jiří
36
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Polidarová Marketa
10
1 406
2
Smolařová Barbora
11
804
3
Minksová Barbora
12
452
4
Mouchová Karolína
24
202
5
Havlena Jiří
36
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ