Pavlovská regata

 Zpět

CTl 092112
Datum 16.05.2009
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy 420-4P,470-4P,Fb-4P,Fd-4P,Las-4P,Vau-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Zanker Zbyněk
4
3 517
Storch Petr
3 517
2
Houdek Roman
8
2 312
Fiala Pavel
2 312
3
Lehečka Zdeněk
12
1 608
Lehečka Zdeněk
1 608
4
Wolk Roland
17
1 108
Ach-Hübner Otakar
1 108
5
Živná Renáta
23
721
Živný Boris
721
6
Gottfried Ludvík
27
404
Hajn Ladislav
404
7
Palkovský Tomáš
32
0
Šindýlek Vlastimil
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Smetana Radek
8
5 693
2
Drahorád Petr
10
4 489
3
Teplý Viktor
12
3 784
4
Šenkýř Ivan
14
3 285
5
Hrubý Karel
20
2 897
6
Pospíšil Martin
25
2 580
7
Lachner Vít
27
2 312
8
Guryča Nikola
28
2 081
9
Audy Dan
28
1 876
10
Blatecký David
31
1 693
11
Vaidiš Tomáš
33
1 527
12
Horáček Marek
42
1 376
13
Fiala Petr
46
1 237
14
Kotisa Jan
55
1 108
15
Plecitý Marek
58
989
16
Styblo Peter
63
876
17
Bauer Franta
65
771
18
Král Karel
65
672
19
Sopoušek Jan
70
578
20
Prokop Jan
75
489
21
Jindřich Marek
82
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Steiner Michal
5
5 220
Dymák Jiří
5 220
2
Žáková Petra
12
4 016
Žáková Martina
4 016
3
Chudějová Hana
13
3 312
Kořanová Michaela
3 312
4
Mertlová Michaela
18
2 812
Peibischová Monika
2 812
5
Synková Anna
19
2 425
Kacálková Petra
2 425
6
Vaďura Ivo
19
2 108
Vaďurová Dominika
2 108
7
Chrapčiak Tomáš
24
1 840
Bilka Adam
1 840
8
Kupská Markéta
25
1 608
Mayerbergová Ilona
1 608
9
Dymáková Tereza
28
1 404
Hanuš Daniel
1 404
10
Tichý Jonáš
35
1 220
Škoda Michal
1 220
11
Topinka Lukáš
42
1 055
Plhoň Eduard
1 055
12
Maroščíková Gabriela
49
904
Staňová Justýna
904
13
Fanta Matěj
765
Hykrda Jakub
765
14
Korčík Lukáš
51
636
Vachtarčík Jakub
636
15
Križan Marko
55
516
Görfölová Linda
516
16
Košvica Jakub
57
404
Maršálek Daniel
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Kvasnik Milan
6
6 129
Kořan Petr
6 129
2
Čáp Milan
7
4 925
Kubový Martin
4 925
3
Procházka Filip
9
4 221
Verner Jaroslav
4 221
4
Tkadlec Viktor
14
3 721
Skořepová Eva
3 721
5
Kuthan Martin
14
3 334
Sklenář Petr
3 334
6
Šára Michal
26
3 017
Svoboda Jiří
3 017
7
Buchta Jan
28
2 749
Vašík Radim
2 749
8
Šedivák Kryštof
28
2 517
Mudra Martin
2 517
9
Nápravník Jakub
36
2 312
Jeništa Milan
2 312
10
Kratký Ondřej
36
2 129
Krátký Jan
2 129
11
Will Jan
44
1 964
Čechura Jiří
1 964
12
Beneš Vlastimil
51
1 813
Průcha Alexandr
1 813
13
Pomykáček Martin
51
1 674
Peterka Miroslav
1 674
14
Burdová Michaela
52
1 545
Nápravníková Barbora
1 545
15
Mika Radek
58
1 425
Stránská Lucie
1 425
16
Nováková Ludmila
62
1 313
Vašík Martin
1 313
17
Šrut Vojtěch
63
1 208
Pavlovská Alexandra
1 208
18
Smetana Matěj
64
1 108
Smetana Karel
1 108
19
Juppe Michal
65
1 014
Hostinský Petr
1 014
20
Šnajdr Matěj
65
925
Šnajdr Milan
925
21
Vomáčková Helena
69
841
Vomáčko Ladislav
841
22
Šplíchal Pavel
82
760
Lasztowka Vlastimil
760
23
Proček Jan
91
683
Šupolík Petr
683
24
Procházka Radek
95
609
Licek Jiří
609
25
Chodora Miroslav
98
538
Vít Ladislav
538
26
Šindýlková Lenka
100
470
Šindýlek Jiří Ing.
470
27
Spurný Kryštof
108
404
Hyk Jan
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Čagan Martin
3
4 570
Smutný Ladislav
4 570
2
Konopík Matěj
5
3 365
Konopík Pavel
3 365
3
Šlaisová Alena
10
2 661
Chyťová Marcela
2 661
4
Klát Roman
10
2 161
Blatecký Patrik
2 161
5
Hykrdová Eliška
13
1 774
Ráčková Kamila
1 774
6
Prokopová Lenka
19
1 457
Kubík Michal
1 457
7
Vacula Jan
19
1 189
Vacula Karel
1 189
8
Hykrdová Monika
20
957
Hykrda Jan
957
9
Ill Josef
25
753
Vacula Karel
753
10
Mlčoch Matěj
27
570
Mlčoch Bronislav
570
11
Machovská Lucie
31
404
Machovský Jan
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ