MČR - Lipno regata 2009

 Zpět

CTl 091381
Datum 04.09.2009
Dní 3
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy 420-6mr,Evr-4P,Fb-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Mrzílková Lenka
10
8 412
Kořanová Johana
8 412
2
Steiner Michal
10
6 606
Dymák Jiří
6 606
3
Chudějová Hana
13
5 549
Kořanová Michaela
5 549
4
Žáková Petra
23
4 800
Žáková Martina
4 800
5
Mertlová Michaela
24
4 218
Peibischová Monika
4 218
6
Kupská Markéta
39
3 743
Mayerbergová Ilona
3 743
7
Bílka Miroslav
41
3 342
Bílka Adam
3 342
8
Rosecká Nikola
48
2 994
Rosecký Daniel
2 994
9
Štrunc Jan
52
2 687
Škoda Michal
2 687
10
Synková Anna
53
2 412
Kittler Jan
2 412
11
Hlubuček Pavel
54
2 164
Storch Petr
2 164
12
Borošová Simona
55
1 937
Vadurová Dominika
1 937
13
Hykrda Jakub
56
1 729
Seidl Šimon
1 729
14
Korčík Lukáš
56
1 535
Vachtarčík Jakub
1 535
15
Kučera Jan
59
1 356
Huk Václav
1 356
16
Maroščíková Gabriela
67
1 187
Staňová Justýna
1 187
17
Vachtarčík Martin
70
1 029
Bobek Ondřej
1 029
18
Volf Ondřej
80
881
Šinová Alexandra
881
19
Košvica Jakub
89
740
Maršálek Daniel
740
20
Alexová Beata
103
606
Čuláková Adéla
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Štantejský Jan
5
5 925
Kubový Martin
5 925
2
Kvasnik Milan
11
4 721
Kořan Petr
4 721
3
Winkler Pavel
14
4 016
Verner Jaroslav
4 016
4
Šedivák Kryštof
25
3 517
Mudra Martin
3 517
5
Šára Michal
27
3 129
Svoboda Jiří
3 129
6
Kratký Ondřej
27
2 812
Krátký Jan
2 812
7
Nápravník Jakub
2 544
Jeništa Milan
2 544
8
Will Jan
32
2 312
Čechura Jiří
2 312
9
Šnajdr Matěj
44
2 108
Šnajdr Milan
2 108
10
Šrut Vojtěch
50
1 925
Pavlovská Alexandra
1 925
11
Gemperle Jiří
50
1 759
Vomáčko Ladislav
1 759
12
Burdová Michaela
59
1 608
Nápravníková Barbora
1 608
13
Lambl Vojtěch
68
1 469
Kejř Jaroslav
1 469
14
Mika Radek
70
1 340
Stránská Lucie
1 340
15
Smetana Matěj
77
1 220
Smetana Karel
1 220
16
Šmíd Jiří
83
1 108
Šmídová Jana
1 108
17
Nováková Ludmila
84
1 003
Vašík Martin
1 003
18
Chodora Miroslav
94
904
Vít Ladislav
904
19
Žilková Tereza
95
810
Licek Jiří
810
20
Matoušková Eva
97
721
Janderová Klára
721
21
Spurný Kryštof
107
636
Hyk Jan
636
22
Šindýlková Lenka
116
555
Šindýlek Jiří Ing.
555
23
Holoubek Petr
119
478
Fiala Michal
478
24
Sotona Adam
120
404
Koláčný Rudolf
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Směšný Marek
5
6 425
2
Rozsypal Jakub
13
5 220
3
Rozsypal Martin
15
4 516
4
Šmídová Petra
21
4 016
5
Novotný Václav
26
3 629
6
Škoda Jan
28
3 312
7
Škráčková Vendula
32
3 044
8
Soukal Miloslav
34
2 812
9
Lejhanec David
42
2 608
10
Čudek Radim
49
2 425
11
Daněk Michal
53
2 259
12
Pellar David
60
2 108
13
Vachelová Barbora
67
1 969
14
Soukup Filip
74
1 840
15
Ondíková Petra
78
1 720
16
Fučikovský Jan
82
1 608
17
Sivý Filip
84
1 503
18
Zárubová Michaela
85
1 404
19
Zárubová Daniela
87
1 310
20
Švancarová Martina
98
1 220
21
Kováčová Tereza
103
1 136
22
Cachová Šárka
103
1 055
23
Vrzalová Elen
104
978
24
Cach Zdeněk
105
904
25
Šmakalová Pavlína
108
833
26
Žíla Jiří
121
765
27
Žáček Jiří
127
699
28
Valdhansová Aneta
133
636
29
Novotný Michal
134
575
30
Holyszewská Anna
142
516
31
Hodačová Veronika
143
459
32
Beránek Tomáš
164
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ