O krále Šumavy - MČR

 Zpět

CTl 071314
Datum 30.06.2007
Dní 3
Místo konání Lipno
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Fd-6mr,420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fb-4K,Fd-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Novotný Tomáš
6 025
Čáp Milan
6 025
2
Zanker Zbyněk
4 218
Pšeidl Pavel
4 218
3
Cvach Pavel
3 162
Cvach Radek
3 162
4
Zajíček Petr
2 412
Šimek Karel
2 412
5
Houdek Roman
1 831
Fiala Pavel
1 831
6
Jonáš Radek
1 356
Přibyl Jan
1 356
7
Lehečka Zdeněk
954
Lehečka Zdeněk
954
8
Cvan Martin
606
Ach-Hübner Otakar
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Tkadlecová Sára
5 774
Kořanová Michaela
5 774
2
Hálová Kateřina
4 570
Parůžek Jiří
4 570
3
Hakl David
3 865
Seidl Šimon
3 865
4
Jebavý Vít
3 365
Čuláková Adéla
3 365
5
Fiala Eduard
2 978
Šínová Alexandra
2 978
6
Štruncová Michaela
2 661
Kořanová Johana
2 661
7
Limpouch Abraham
2 393
Tichý Jonáš
2 393
8
Hykrdová Eliška
2 161
Hykrda Jakub
2 161
9
Claus Martin
1 957
Huk Václav
1 957
10
Rumanová Veronika
1 774
Drdošová Karolína
1 774
11
Feilerová Simona
1 608
Kotková Anna
1 608
12
Vítová Anna
1 457
Havel Filip
1 457
13
Fantová Klára
1 318
Ráčková Kamila
1 318
14
Brabec Václav
1 189
Škoda Vít
1 189
15
Svoboda Lukáš
1 069
Kliment Michal
1 069
16
Kupský Pavel
957
Vodáček Tomáš
957
17
Zoubek Otakar
852
Kupská Markéta
852
18
Claus Filip
753
Matoušek Pavel
753
19
Janča Jean-Baptiste
659
Alexová Beata
659
20
Bryxová Pavla
570
Štrunc Jan
570
21
Přibylová Eliška
485
Fanta Matěj
485
22
Jarošová Natálie
404
Komárek Jakub
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Storchová Monika
4 404
Storch Petr
4 404
2
Mayerberg Ivo
3 200
Mayerbergová Ilona
3 200
3
Žáková Petra
2 496
Žáková Martina
2 496
4
Chudějová Hana
1 996
Mrzílková Lenka
1 996
5
Steiner Michal
1 608
Dymák Jiří
1 608
6
Havetta Alexander
1 291
Kittler Jan
1 291
7
Rosecká Nikola
1 024
Rosecký Daniel
1 024
8
Dymáková Tereza
792
Kafková Barbora
792
9
Žilková Tereza
587
Brázdová Petra
587
10
Vlach Filip
404
Vlach Martin
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Winkler Pavel
6 129
Musil Tomáš
6 129
2
Roček Roman
4 925
Kubový Martin
4 925
3
Kvasnik Milan
4 221
Kořan Petr
4 221
4
Parůžek Zdeněk
3 721
Myslík Vladimír
3 721
5
Fanta Miroslav
3 334
Verner Jaroslav
3 334
6
Will Jan
3 017
Čechura Jiří
3 017
7
Beneš Vlastimil
2 749
Prucha Alexandr
2 749
8
Martan Jiří
2 517
Mudra Martin
2 517
9
Šára Michal
2 312
Svoboda Jiří
2 312
10
Pomykáček Martin
2 129
Peterka Miroslav
2 129
11
Nápravník Jakub
1 964
Jeništa Milan
1 964
12
Musil Vojtěch
1 813
Hostinský Petr
1 813
13
Bidlová Jitka
1 674
Krátký Jan
1 674
14
Jedlička Jan
1 545
Šupolík Petr
1 545
15
Vomáčková Helena
1 425
Vomáčko Ladislav
1 425
16
Lambl Vojtěch
1 313
Daniel Jakub
1 313
17
Burdová Michaela
1 208
Nápravníková Barbora
1 208
18
Cikrt Tomáš
1 108
Pešta Roman
1 108
19
Nováková Ludmila
1 014
Vašík Martin
1 014
20
Skalka Michal
925
Juppe Michal
925
21
Smetana Matěj
841
Smetana Karel
841
22
Šnajdr Milan
760
Šnajdr Matěj
760
23
Schejbal Jiří
683
Fiala Michal
683
24
Tkadlec Viktor
609
Skořepová Eva
609
25
Schwarzová Markéta
538
Hájek Milan
538
26
Míka Radek
470
Piherová Vlasta
470
27
Pikora Antonín
404
Šára Marek
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ