Pálavská regata Home Credit

 Zpět

CTl 062105
Datum 05.05.2006
Dní 3
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Fin-6mr,420-5mz,Evr-5mz,Fin-5mz,Las-5mz,Lar-5mz,420-4P,Evr-4P,Las-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Vinčec Gasper
8 661
2
Lidařík Rudolf
6 854
3
Hrubý Michal
5 798
4
Teplý Roman
5 048
5
Hýža Jiří
4 467
6
Vika Tomas
3 992
7
Plecitý Martin
3 590
8
Rameš Ivan
3 242
9
Pallay Tibor
2 935
10
Outrata Jiří
2 661
11
Cintl ml. Václav
2 412
12
Sláma Ivo
2 185
13
Lejhanec Jiří
1 977
14
Čajčík Jan
1 784
15
Tomek Jaroslav
1 604
16
Valouch Libor
1 436
17
Ákos Nagy
1 278
18
Audy Petr
1 129
19
Hrnčál Milan
988
20
Hrnčál Tomáš
854
21
Navařík Robert
727
22
Babický Roman
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Čutka Jan
6 369
2
Trčka Martin
5 165
3
Hrubý Karel
4 461
4
Šenkýř Ivan
3 961
5
Pospíšil Martin
3 574
6
Huszár Géza
3 257
7
Blatecký David
2 989
8
Smetana Radek
2 757
9
Guryča Nikola
2 552
10
Drahorád Petr
2 369
11
Vaidiš Tomáš
2 204
12
Hořejší Miroslav
2 053
13
Lachner Vít
1 914
14
Hyrš Ladislav
1 785
15
Hořejší Jakub
1 665
16
Arat˘ Richárd
1 553
17
Langenberger Arthur
1 448
18
Černý Michal
1 348
19
Chmel Václav
1 254
20
Hlavsa Tomáš
1 165
21
Huček Jakub
1 081
22
Bělunek Michal
1 000
23
Trdý Jan
923
24
Plecitý Marek
849
25
Král Karel
778
26
Holotík Miroslav
710
27
Holl J?rg
644
28
Bauer Franta
581
29
Horáček Marek
520
30
Felzmann Pavel
461
31
Zimák Petr
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Bobek Pavel
4 570
Bobek Ondřej
4 570
2
Huková Tereza
3 365
Mayerbergová Ilona
3 365
3
Preibischová Michaela
2 661
Koutná Martina
2 661
4
Mertlová Michaela
2 161
Preibischová Monika
2 161
5
Audyová Markéta
1 774
Chmelová Lucie
1 774
6
Storchová Monika
1 457
Storch Petr
1 457
7
Lednický Maťo
1 189
Kachnič Braňo
1 189
8
Žáková Petra
957
Žáková Martina
957
9
Chudějová Hana
753
Mrzílková Lenka
753
10
Kociánová Barbora
570
Kořanová Michaela
570
11
Rosecká Nikola
404
Rosecký Daniel
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Směšný Marek
7 165
2
Chlup Zdeněk
5 961
3
Kubík Michal
5 256
4
Krejza Tomáš
4 757
5
Soukal Miloslav
4 369
6
Teplý Viktor
4 052
7
Novotný Vaclav
3 784
8
Sztyk Jerzy
3 552
9
Škráčková Vendula
3 348
10
Trenzová Karolína
3 165
11
Lejhanec David
2 999
12
Černá Anna
2 848
13
Háma Martin
2 709
14
Crháková Lenka
2 580
15
Skála Pavel
2 460
16
Šmídová Petra
2 348
17
Vlček Dominik
2 243
18
Rozsypal Jakub
2 144
19
Jindřichová Markéta
2 050
20
Šmídová Katka
1 961
21
Lipenský Martin
1 876
22
Čudek Radim
1 795
23
Kotisa Jan
1 718
24
Stránská Lucie
1 644
25
Steiner Franz
1 573
26
Audy Dan
1 505
27
Balzer Robert
1 439
28
Styblo Peter
1 376
29
Matoušková Eva
1 315
30
Packová Kristýna
1 256
31
Topiarzová Magda
1 199
32
Packová Alexandra
1 144
33
Ondíková Petra
1 091
34
Cach Zdeněk
1 039
35
Šlechta Jiří
989
36
Cachová Šárka
940
37
Fučíkovský Jan
892
38
Babjaková Radka
846
39
Fontánová Klára
801
40
Králiková Zuzana
757
41
Harcubová Veronika
714
42
Maschke Gabriel
672
43
Sadílek Viktor
631
44
Černý Pavel
591
45
Sanková Lenka
552
46
Šachl Zdeněk
514
47
Rozsypal Martin
476
48
Staniek Michal
440
49
Lipenská Lea
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Fenclová Veronika
5 020
2
Norulák David
3 515
3
Andel Michal
2 635
4
Pospíšilová Lucie
2 010
5
Černý Matěj
1 526
6
Sadílková Katarína
1 130
7
Šenkýřová Lenka
795
8
Deutcher Patrik
505
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ