Jubilejní regata110 let jachtingu v Čech

 Zpět

CTl 031334
Datum 20.09.2003
Dní 4
Místo konání Lipno
Pořadatel ČSJ
Zúčastněné třídy Fin-6mr,Imc-6mr,Rac-6mr,Ok-6mr,Pir-5mz,Las-4P,Cad-

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Maier Michael
8 887
2
Hrubý Michal
7 081
3
Hýža Jiří
6 025
4
Lidařík Rudolf
5 275
5
Outrata Jiri
4 693
6
Babicky Roman
4 218
7
Cintl Vaclav
3 817
8
Kmonicek Jiri
3 469
9
Plecity Martin
3 162
10
Cintl Vaclav
2 887
11
Rames Ivan
2 639
12
Loukota Milan
0
13
Silhavy Martin
2 204
14
Loukota Martin
0
15
Lorenz Alan
1 831
16
Frohlich Denis
1 663
17
Zdražil Jindřich
1 505
18
Pfeffer Maxmilián
0
19
Smetana Zdenek
1 215
20
Kramář Tomáš
1 081
21
Tomek Jaroslav
954
22
Kramář Jiri
833
23
Frohlich Pavel
717
24
Havranek Pavel
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Chlup Zdenek
6 129
2
Guryca Nikola
4 925
3
Čutka Jan
4 221
4
Smetana Radek
3 721
5
Pospíšil Martin
3 334
6
Zachvej Martin
3 017
7
Blatecky David
2 749
8
Senkyr Ivan
2 517
9
Hruby Karel
2 312
10
Vanura Marek
2 129
11
Lachner Vit
1 964
12
Černý Michal
1 813
13
Hořejší Miroslav
1 674
14
Hyrš Ladislav
1 545
15
Horejsi Jakub
1 425
16
Chmel Vaclav
1 313
17
Topiarz David
1 208
18
Trdy Jan
1 108
19
Šenkýř Jakub
1 014
20
Hlavsa Tomáš
925
21
Lejhanec Pavel
841
22
Andel Michal
0
23
Plecity Marek
683
24
Solik Jakub
609
25
Sedlacek Jan
538
26
Toušek Vlastimil
470
27
Cerny Matej
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Tichý Jonáš
5 608
Fiala Petr
5 608
2
Baran Maroš
0
Baran Miroslav
0
3
Chudějová Hanka
3 700
Mrzílková Lenka
3 700
4
Daniel Jakub
3 200
Bilík Jan
3 200
5
Urban David
2 812
Jedlička Jan
2 812
6
Kalous Karol
0
Kalous Zdenek
0
7
Havel Filip
2 228
Škoda Michal
2 228
8
Jegorov Boris
1 996
Kejř Jaroslav
1 996
9
Mrzílek Jan
1 791
Mrzílek Kamil
1 791
10
Matoušek Pavel
1 608
Cvan Martin
1 608
11
Sovadina Petr
1 443
Vaculka Patrik
1 443
12
Huk Václav
1 291
Havetta Alexander
1 291
13
Parůžek Jiří
1 152
Parůžek Zdeněk
1 152
14
Skoda Vit
1 024
Preibišová Michaela
1 024
15
Čuláková Adéla
904
Koranova Michaela
904
16
Vodáček Tomáš
792
Klusáček Jan
792
17
Kotkova Anna
686
Šínová Alexandra
686
18
Kupská Markéta
587
Seidl Šimon
587
19
Ráčková Kamila
493
Vašátko František
493
20
Zralý Ivo
404
Válka Jan
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Klusáčková Radka
4 989
Mayerbergová Ilona
4 989
2
Kacálek Zdeněk
3 784
Storch Petr
3 784
3
Daňková Marie
3 080
Kittler Jan
3 080
4
Suderová Tereza
2 580
Bobek Ondrej
2 580
5
Mendikova Tereza
2 193
Kacálková Petra
2 193
6
Chalupová Kateřina
1 876
Holý Ivo
1 876
7
Kantor František
1 608
Chmelová Lucie
1 608
8
Mertlova Michaela
1 376
Preibischova Monika
1 376
9
Liczmanová Jana
1 172
Kuřava Jakub
1 172
10
Šímová Petra
989
Lojka Michal
989
11
Rozsypal Jakub
823
Plhoň Adam
823
12
Mayerberg Ivo
672
Blatný Jiří
672
13
Plhoň Eduard
533
Topinka Lukáš
533
14
Mendik Jan
404
Marek Tomas
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Rocek Roman
3 427
Kubovy Martin
3 427
2
Fanta Miroslav
2 524
Skorepova Eva
2 524
3
Kvasnik Milan
1 996
Koran Petr
1 996
4
Peterka Miroslav
1 621
Prochazka Filip
1 621
5
Štantejský Jan
1 330
Sklenář Petr
1 330
6
Parůžek Zdeněk
1 093
Myslík Vladimír
1 093
7
Prucha Alexandr
892
Beneš Vlastimil
892
8
Will Jan
718
Cechura Jiri
718
9
Winkler Pavel
564
Werner Jaroslav
564
10
Vašík Martin
427
Janderová Klára
427
11
Šidýlek Jiri
303
Šindýlek Jan
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Zagernik Mojca
0
2
Hama Martin
4 395
3
Vika Tomas
3 515
4
Skotnicová Jana
2 890
5
Najdrowska Agata
0
6
Trenzová Karolina
2 010
7
Matoušková Eva
1 675
8
Griačová Kristína
0
9
Černá Anna
1 130
10
Seda Ondrej
902
11
Pospíšilová Lucie
693
12
Kubikova Tereza
505
poř.
jméno
body
l.body
1
Čagan Martin
4 721
Kozelský Jakub
4 721
2
Chalupníková Kateřina
0
Chalupník Miloslav
0
3
Svozilová Marcela
2 812
Svozilová Hana
2 812
4
Kubásková Alena
2 312
Dokoupilová Markéta
2 312
5
Blatecký Patrik
1 925
Taurková Kateřina
1 925
6
Navrátil Petr
1 608
Navrátil Jan
1 608
7
Keclík Luboš
1 340
Formánek Jindřich
1 340
8
Cvanová Michaela
1 108
Gončár Martin
1 108
9
Chyťová Marcela
904
Alexa Miloš
904
10
Lacinová Zuzana
721
Lacina Jan
721
11
Bačinová Olga
555
Hodac Alois
555
12
Ptašnik Tadeáš
404
Ptašnik Vladislav
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Haubold Petr
8 661
2
Altmann Tomáš
6 854
3
Himmel Jiří
5 798
4
Vavřík Petr
5 048
5
Harant Petr
4 467
6
Škola Jaroslav
3 992
7
Vaněk Václav
3 590
8
Hrdina Patrik
3 242
9
Hrubý Pavel
2 935
10
Loužek Karel
2 661
11
Ouřada Jaroslav
2 412
12
Skřepek Jan
2 185
13
Vejrek Miloš
1 977
14
Toth Martin
1 784
15
Hartmann Pavel
1 604
16
Neumann Lukáš
1 436
17
Hromádka Josef
1 278
18
Hrubý Roman
1 129
19
Dvořák Michal
988
20
Hrubá Dagmar
854
21
Jüptner Patrik
667
21
Tíkal Petr
667
poř.
jméno
body
l.body
1
Volf Radim
7 663
2
Mielec Lubomir
5 856
3
Zíma Jakub
4 800
4
Škola Jan
4 050
5
Král Jiří
3 469
6
Štrambach Ladislav
2 994
7
Škola Jaroslav
2 592
8
Šoupal Miloslav
2 244
9
Slíva Jakub
1 937
10
Mrůzek Pavel
1 663
11
Vykydal Jaroslav
1 414
12
Dvořák Marek
0
13
Novotný Antonin
979
14
Švec Ladislav
786
15
Šmíd Zdeněk
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Kamenský Radim
6 331
2
Kučera Petr
4 525
3
Horký Adam
3 469
4
Tikal Petr
2 719
5
Rott Jan
2 138
6
Dvořáková Kateřina
1 663
7
Loužek Tadeáš
1 261
8
Kučera Petr
913
9
Malinová Michaela
606
poř.
jméno
body
l.body
4
Pavlovský Marek
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ