Kiss My RS



změna termínu !!!!

Event Code 202108
First day of the event 2020-09-05
Number of days 2
Venue Brněnská přehrada
Organizer Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
Classes RS 500-7P, RS Feva-7P, RS Vareo-7P, RS Tera-3M
Note změna termínu !!!!
End of online registration 04.09.2020 18:00:00

Online registration is closed. You can register at the event.

Entry List


RS Feva

CZE 906Klára Kaltounková1101-0445DorostenkaHelm
Dominik Szmaragowski1302-0053Man
CZE 907Milan Harmáček1401-0508Ml. ŽákHelm
Matěj Martan1401-0496Ml. Žák
CZE 1414Sára Svobodová1101-0551ŽačkaHelm
Kateřina Muchová1703-0248Žačka
CZE 1609Eliška Stibůrková1145-0109ŽačkaHelm
Magdaléna Najvárková1145-0111Žačka
CZE 2457Vojtěch Janáček2103-0857ŽákHelm
Albert Schwanzer2103-0858Man
CZE 4026Sarah Buchtová2103-0887ŽačkaHelm
Filip Fenkart2103-0977Žák
CZE 4056Michal Sazama1101-0498ŽákHelm
Šimon Nalevajko1101-0568Ml. Žák
CZE 4195Matěj Iljuchin1101-0575ŽákHelm
Vojtěch Vít1101-0569Ml. Žák
CZE 4415Nela Viščorová2103-0795ŽačkaHelm
Kateřina Šlechtická2103-0922Žačka
CZE 4560Iva Brhelová1101-0446ŽačkaHelm
Ema Skalová1101-0565Ml. žákyně
CZE 4980Bořek Borkovec1101-0466ŽákHelm
Josef Hanton1401-0479Žák
CZE 5160David Szmaragowski1302-0054ŽákHelm
Tereza Stibůrková1145-0110Žačka
CZE 5162Eliška Richterová1901-0469ŽačkaHelm
Jan Richter1901-0468Žák
CZE 5243Agnes Buchtová2103-0886ŽačkaHelm
Anna Sofia Fenkart2103-0976Žačka
CZE 5344Adéla Pešková2103-0824ŽačkaHelm
Kristýna Křenková2103-0852Žačka
CZE 5699Ondřej Baštář1401-0476ManHelm
Petr Pelnář1401-0485Man
CZE 6195Rudolf Bína2103-0853ŽákHelm
Jindřich Knetig2103-0951Žák
CZE 57071Jan Juha1401-0482ŽákHelm
Ladislav Čechura1401-0478Žák

RS Tera

CZE 31Anna Grabarczyková2103-0901Ml. žákyněHelm
CZE 817Matěj Sklenář2103-0925Ml. ŽákHelm

RS Vareo

CZE 101Jan Daněk2103-0804ManHelm
CZE 136Stanislav Chudoba1130-1177ManHelm
CZE 143Jan Březina2103-1012ManHelm
CZE 151Ivo Sláma2101-0342ManHelm
CZE 236Fedor Kubeš2103-0874ManHelm
CZE 320Otakar Ach-Hübner2103-0658ManHelm
CZE 348Radim Lička2103-0941ManHelm
CZE 420Martin Janáček2103-0399ManHelm
CZE 422Ludmila Nováková2103-0483WomanHelm
CZE 483Renata Marečková2101-0281WomanHelm
CZE 514Petr Stoklásek1130-1176ManHelm
CZE 531Zbyněk Vaculka2103-0235ManHelm
CZE 540Josef Pavlovský2103-0253ManHelm
CZE 541Miroslav Fanta2103-0221ManHelm
CZE 547Pavel Otevřel2103-0784ManHelm
CZE 622Miroslav Filip2103-0908ManHelm
CZE 632Darek Grabarczyk2103-0547ManHelm
CZE 663Radim Hartl2103-0543ManHelm

RS 500

CZE 499Jan Pour1145-0076ManHelm
CZE 535Peter Kosinski9907-0001ManHelm
Blanka Maršálková2103-0687Woman
CZE 537Jáchym Lis7040-0009ManHelm
Aneta Licková1206-0317Woman
CZE 619Eva Matoušková1203-0602WomanHelm
Michaela Mertlová1526-0039Woman
CZE 727Patrik Škvařil2103-0817ManHelm
Jan Buchta2103-0944Man
CZE 965Michaela Szmaragowski1302-0018WomanHelm
Daniel Szmaragowski1302-0058Man
CZE 1015Miloš Buřil7040-0158ManHelm
Radek Nalevajko1130-1201Man
CZE 1053Jan Dvořák1702-0258ManHelm
Tobiáš Dvořák1130-1255Man
CZE 1087Luboš Motl1604-0131ManHelm
Monika Martinkovičová1604-0270Woman
CZE 1668Richard Bartoš1149-0005ManHelm
Lucie Svobodová1149-0006Woman
CZE 1688Jakub Dobrý1401-0439JuniorHelm
Tereza Dobrá1401-0473Juniorka
SVK 1674Samuel Lukačovič7040-0172ManHelm

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ