MS+MČR RS500

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 197012
Datum 05.08.2019
Dní 5
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Rs5-36ms,Rs5-12mr

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9906-0001 Curtis Peter
5*
3
5*
2
1
2
3
3
1
1
1
1
18
67649
9906-0002 Curtis James
18
67649
2
9909-0001 Roncuzzi Iacopo
2
12*
6
4
5
3
19*
7
2
3
3
2
37
56812
9909-0002 Roncuzzi Federico
37
56812
3
1401-0439 Dobrý Jakub
4
2
2
10
DNC*
18*
2
4
5
8
2
3
42
50473
1401-0473 Dobrá Tereza
42
50473
4
9906-0003 Saul Mike
13
16
1
1
4
1
1
1
SCP*
2
UFD*
6
46
45975
9906-0004 Kent Oliver
46
45975
5
1214-0102 Tkadlecová Sára
10
1
3
3
3
4
5
14*
10
5
4
DNF*
48
42487
1201-0162 Houšková Klára
48
42487
6
1203-0602 Matoušková Eva
1
10
4
21*
9
13
22*
5
6
6
7
5
66
39636
1526-0039 Mertlová Michaela
66
39636
7
9909-0007 Marchesi Tommaso
9
14
16*
5
2
9
4
11
16*
4
14
8
80
37226
9909-0008 Del Rosso Isaia
80
37226
8
9909-0011 Rossi Giulia
11
21*
15
16
6
6
25*
12
3
12
6
12
99
35138
9909-0012 Campanella Adriana
99
35138
9
1305-0203 Lojka Michal
3
17
45*
27*
20
17
8
2
9
22
11
4
113
33297
1305-0266 Lojková Petra
113
33297
10
9909-0009 Rossi Cecilia
6
19
34*
12
11
8
11
20*
17
14
5
11
114
31649
9909-0010 Andreani Lorenzo
114
31649
11
9912-0011 Van Veen Johan
8
9
20*
8
10
10
17
8
8
19
29*
17
114
30159
9912-0012 Prummel Iris
114
30159
12
9912-0019 Slikboer Jochem
23*
7
8
11
16
7
12
23*
7
15
21
23
127
28799
9912-0020 Johnson Rosie
127
28799
13
9912-0009 Berendschot Maarten
26*
20
9
18
12
27*
10
6
26
7
17
7
132
27547
9912-0010 Rijnhout Robin
132
27547
14
2103-0736 Nejezchleba Jakub
29*
4
29*
14
14
26
21
15
12
9
8
13
136
26389
2103-0687 Maršálková Blanka
136
26389
15
9921-0001 Ivanovskiy Vladislav
30*
11
17
42*
27
12
9
9
11
18
10
14
138
25310
9921-0002 Ivanovskaya Alisa
138
25310
16
9933-0001 Goetting Matthew
32*
30
13
6
7
14
6
10
19
16
UFD*
21
142
24301
9933-0002 Goetting Rachel
142
24301
17
9909-0005 Ballio Alessandro
17
27*
24
7
8
25
7
31*
18
11
23
18
158
23353
9909-0006 Ferrara Francesco
158
23353
18
9912-0021 Deurloo Samuel
7
32
35
44*
13
5
42*
26
13
10
13
10
164
22460
9912-0022 Deurloo Oscar
164
22460
19
9999-0080 Schmiedová Petra
19
23
11
30
37*
33*
16
18
23
13
9
15
177
21614
9999-0081 Schmied Martin
177
21614
20
1145-0079 Staniek Štěpán
39*
24
14
19
18
46*
28
21
33
17
15
9
198
20812
1145-0106 Uhlár Milan
198
20812
21
9929-0003 Alexandre Emanuel
37*
22
21
35*
21
11
14
25
21
24
22
20
201
20050
9929-0004 Fromentoux Anne
201
20050
22
9912-0013 Overbeeke Jesper
18
34*
18
9
17
16
32
SCP
20
31
28
36*
221
19322
9912-0014 De Zeeuw Annefleur
221
19322
23
2103-0817 Škvařil Patrik
25
5
DNF*
DNC*
42
24
13
16
35
28
18
16
222
18627
2103-0944 Buchta Jan
222
18627
24
2103-0796 Dadák Lukáš
14
UFD*
7
26
31
DSQ*
24
28
24
27
20
28
229
17962
2103-0794 Viščor Dan
229
17962
25
1402-0406 Cibulková Veronika
33
15
19
41*
28
23
15
33
25
21
19
47*
231
17324
1401-0446 Čechura Přemysl
231
17324
26
9929-0001 Jones David
12
28
RET*
37*
25
29
18
34
15
26
31
19
237
16710
9929-0002 Jones Sylvie
237
16710
27
9936-0001 Egipte Oleg
49*
18
38*
17
30
19
27
32
31
20
16
27
237
16120
9936-0002 Mitsulis Artur
237
16120
28
1149-0005 Bartoš Richard
22
40*
25
28
15
20
35
30
29
45*
12
22
238
15552
1149-0006 Svobodová Lucie
238
15552
29
9903-0005 Odendahl Kira
31
6
27
45*
35
30
36*
19
14
29
26
24
241
15003
9903-0006 Walter Jonas
241
15003
30
1145-0092 Pourová Barbora
21
26
10
15
19
32
43*
24
34
40
36
DNC*
257
14473
7040-0172 Lukačovič Samuel
257
14473
31
1130-0114 Dvořák Jan
20
35
41*
13
29
40
23
27
22
33
48*
29
271
13960
7040-0188 Iljuchin Ilja
271
13960
32
9999-0082 Brož Vojtěch
38
8
12
20
24
38
51*
46*
45
34
25
32
276
13464
9999-0083 Žůrek Adam
276
13464
33
9912-0015 Van Dijk Senne
44*
25
26
25
DSQ*
15
29
41
40
23
32
25
281
12983
9912-0016 Van Den Broek Lukas
281
12983
34
9912-0003 Ruiz Sebastian
43*
43
28
23
26
21
38
29
30
37
45*
37
312
12516
9912-0004 Winnubst Frederik
312
12516
35
1130-0946 Záruba Adam
40
37
23
24
23
31
33
51*
32
42
46*
34
319
12063
1130-1201 Nalejvajko Radek
319
12063
36
9903-0011 Gantenberg Mirco
34
45
32
29
DSQ*
DNC*
37
39
28
25
30
26
325
11623
9903-0012 Fuchs Sebastian
325
11623
37
1101-0467 Najvárek Ondřej
16
29
37
38
43*
37
31
42
37
35
33
46*
335
11194
1149-0010 Najvárek Matěj
335
11194
38
7040-0158 Buřil Miloš
27
42
22
22
39
22
58*
52*
50
41
44
31
340
10777
9999-0084 Buřil Adam
340
10777
39
9903-0009 Schwenkel David
24
33
40
40
36
34
46
49*
49*
30
24
39
346
10371
9903-0010 Lieser Paul
346
10371
40
1302-0018 Szmaragowski Michaela
50*
44
36
33
DNF*
36
34
17
41
32
34
45
352
9975
1302-0058 Szmaragowski Daniel
352
9975
41
1130-0264 Motl Luboš
35
41
44
31
34
35
48*
38
38
48*
27
30
353
9589
1130-0220 Martinkovičová Monika
353
9589
42
1305-0236 Klíma Pavel
15
36
43
47*
38
50*
41
36
44
36
39
33
361
9212
1305-0340 Luhan Radek
361
9212
43
1214-0037 Verner Jaroslav
28
31
DNF*
DNF*
DNF
44
20
40
27
47
40
35
376
8845
7040-0157 Žůrek Pavel
376
8845
44
9912-0007 De Haan Florine
51*
48
33
36
32
42
49*
35
42
43
35
41
387
8485
9912-0008 De Haan Enno
387
8485
45
9903-0001 Paus Julian
36
13
DNF*
DNF*
41
41
44
54
46
38
41
38
392
8134
9903-0002 Neu Theresa
392
8134
46
9912-0001 Oudsen Victor
DNC*
DNC*
DNC
DNF
22
28
30
22
36
50
37
40
393
7790
9912-0002 Haaksman Viktor
393
7790
47
9903-0007 Mudrack Joscha
41
49
31
34
33
47
39
53*
53*
44
47
43
408
7454
9903-0008 Märtel Christian
408
7454
48
9912-0005 Vork Katinka
48
38
46
46
44
52*
26
37
43
56*
49
44
421
7125
9912-0006 Meerding Evita
421
7125
49
1305-0420 Vastl Tomáš
47
53*
30
39
40
39
45
47
47
39
50*
50
423
6802
7003-0022 Vastl Ladislav
423
6802
50
1130-0996 Blažek Martin
42
39
48
DNF*
DNF*
45
40
44
39
53
43
42
435
6487
1130-0997 Blažek Marek
435
6487
51
1101-0451 Stibůrková Eliška
45
46
47
DNF*
DNC*
DNC
52
50
57
46
42
49
498
6177
1101-0497 Stibůrek Jan
498
6177
52
9999-0085 Lis Jáchym
54
51
DNF*
DNF*
DNF
49
47
43
51
51
38
51
499
5873
9999-0086 Lis Jonáš
499
5873
53
1145-0086 Janovský Tomáš
57
50
49
32
DNF*
DNC*
59
55
48
52
51
53
506
5576
9999-0087 Sitař Robin
506
5576
54
2205-0077 Mlčoch Jan
DNF*
55
42
DNF*
DNC
53
55
48
54
49
52
48
520
5283
2205-0068 Mlčoch Matěj
520
5283
55
1145-0076 Pour Jan
53
54
39
DNF*
DNF*
43
53
57
55
57
55
56
522
4996
1145-0091 Majchrák Lukáš
522
4996
56
9903-0003 Meister Joshua
52
47
DNF*
48
DNF*
DNC
57
58
52
55
54
52
539
4715
9903-0004 Braun Justus
539
4715
57
7040-0153 Jenček Petr
55
56
50
43
DNF*
51
50
56
DNC*
DNF
DNF
55
544
4438
9999-0088 Mazgaj Robert
544
4438
58
1401-0506 Videršperk Jaroslav
46
57
DNF*
DNF*
DNC
48
56
DNF
56
54
DNF
54
563
4166
1401-0507 Videršperk Pavel
563
4166
59
9933-0003 Fahr Christof
56
52
DNF*
RET*
DNC
DNC
54
45
58
58
53
UFD
568
3899
9933-0004 Fahr Simon
568
3899
60
9901-0001 Csemez Peter
DNC
DNC*
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
640
3636
9901-0002 Csemezová Lucia
640
3636
60
9909-0003 Ridolfi Caterina
DNC
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
640
0
9909-0004 Grazioso Federica
640
0
60
9912-0017 Kikkert Anneke
DNC
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
640
0
9912-0018 Stapel Floris
640
0
60
9912-0023 Geerling Van Susante Michiel
DNC
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
640
0
9912-0024 Geerling Van Susante Hilde
640
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ