MČR - Moravia Skiff Regata

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 192154
Datum 13.09.2019
Dní 3
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Rs7-12mr,29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P,RsV-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0120 Hájek Milan
2
1
4*
1
4
16275
2
1134-0017 Plhoň Adam
6
2
1
8*
9
12663
3
1702-0061 Kotek Michal
3
3
5*
3
9
10550
4
1130-0695 Brabec Václav 1998
1
5
12*
4
10
9051
5
1305-0420 Vastl Tomáš
5
4
8*
2
11
7888
6
7040-0197 Štantejský Jan
4
6
10*
6
16
6937
7
1149-0005 Bartoš Richard
8
9*
3
7
18
6134
8
1130-0946 Záruba Adam
7
8*
6
5
18
5438
9
1401-0419 Šnajdr Milan
12
7
2
13*
21
4824
10
1526-0025 Krejza Tomáš
14*
11
7
9
27
4275
11
1401-0225 Horák Miroslav
9
DNC*
9
10
28
3779
12
1702-0185 Lassig Jiří
13*
10
11
11
32
3325
13
1130-0233 Dudák Marek
11
12
13*
12
35
2908
14
1101-0351 Smrčka Jiří
10
14
14
16*
38
2522
15
1901-0439 Dlouhý Radek
16*
13
15
15
43
2162
16
1312-0037 Kocman Miroslav
17
DNC*
DNC
14
50
1826
17
9901-0003 Peťko Martin
DNC*
15
DNF
DNF
53
1510
18
1149-0001 Kuthan Jiří 1973
15
DNC*
DNC
DNC
53
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0349 Bryx Petr
1
1
1
3
6154
2
1206-0321 Svoboda Pavel
3
2
2
7
4047
3
7040-0220 Hrubý Jan
2
4
4
10
2814
4
1206-0372 Mrázová Sylvia
4
3
3
10
1940
5
9999-0123 Horáček Jiří
5
5
DNF
17
1261
6
1901-0475 Bříza Petr
DNC
DNC
5
19
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0253 Pavlovský Josef
1
4
1
6
6623
2
2103-0207 Pavlík Jiří
2
2
3
7
4515
3
2103-0804 Daněk Jan
5
1
2
8
3283
4
2103-0221 Fanta Miroslav
3
3
4
10
2408
5
2103-0755 Prax Jakub
4
7
5
16
1730
6
2103-0547 Grabarczyk Darek
6
5
7
18
1176
7
2103-0908 Filip Miroslav
7
6
6
19
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1901-0415 Čermák Jaroslav
1
1
1101
1901-0414 Košťál Petr
1
1101
2
1101-0488 Košatová Lucie
2
2
800
1901-0465 Košťálová Anna
2
800
3
1609-0256 Nevelöš Tibor
3
3
624
1609-0255 Nevelöš Adam
3
624
4
1130-0298 Krsička Michal
4
4
499
1130-0299 Krsička Lukáš
4
499
5
1130-0003 Bauerová Markéta
5
5
402
1130-0230 Paigerová Vanda
5
402
6
2101-0650 Ott Adam
6
6
323
2106-0364 Ottová Daniela
6
323
7
1401-0439 Dobrý Jakub
7
7
256
1901-0449 Košťálová Bára
7
256
8
2103-0856 Justová Anna
8
8
198
2103-0724 Tupý Petr
8
198
9
1130-1173 Nahodil Alexander
9
9
147
1130-0593 Sušil Jan
9
147
10
1214-0103 Tkadlec Tadeáš
10
10
101
2103-0913 Šabatová Barbora
10
101
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0602 Matoušková Eva
3
1
4
2360
1526-0039 Mertlová Michaela
4
2360
2
7040-0053 Schmiedová Petra
2
2
4
1758
7040-0052 Schmied Martin
4
1758
3
2103-0736 Nejezchleba Jakub
1
4
5
1406
2103-0687 Maršálková Blanka
5
1406
4
2103-0817 Škvařil Patrik
4
3
7
1156
2103-0944 Buchta Jan
7
1156
5
1101-0467 Najvárek Ondřej
5
7
12
962
1149-0010 Najvárek Matěj
12
962
6
1130-0114 Dvořák Jan
6
6
12
804
1130-1255 Dvořák Tobiáš
12
804
7
1145-0092 Pourová Barbora
9
5
14
670
7040-0172 Lukačovič Samuel
14
670
8
2205-0077 Mlčoch Jan
7
8
15
554
2205-0008 Mlčoch Bronislav
15
554
9
7040-0158 Buřil Miloš
8
9
17
452
7003-0022 Vastl Ladislav
17
452
10
1145-0076 Pour Jan
10
10
20
360
1145-0091 Majchrák Lukáš
20
360
11
1130-1233 Benovič Martin
12
11
23
278
1130-1201 Nalejvajko Radek
23
278
12
9901-0001 Csemez Peter
11
12
23
202
9902-0002 Hronec Jan
23
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ