Věstonická Venuše - Czech supercup

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 192111
Datum 11.05.2019
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9901-0006 Pollák Patrik 1972
2
2
3*
1
1
6
12141
2
1302-0039 Lavický Karel 1985
4*
1
1
4
3
9
10034
3
2110-0050 Kučera Petr 1986
1
3
2
9*
4
10
8801
4
2110-0111 Skřepek Jan 1978
7
11*
7
3
2
19
7927
5
2001-0096 Kamenský Radim 1976
5
5
5
6
9*
21
7248
6
1607-0158 Slíva Jakub 1988
3
4
10
8
15*
25
6694
7
1607-0161 Slívová Jana 1991
8*
8
4
7
8
27
6226
8
9901-0011 Potucký Martin 1987
17*
7
11
2
13
33
5820
9
9901-0004 Heško Marcel 1975
13*
10
9
5
10
34
5462
10
2101-0375 Pospíšil Martin 1964
6
6
6
20*
20
38
5141
11
9905-0006 Utassy Lorand 1976
12
13*
13
10
7
42
4852
12
2413-0001 Král Jiří 1974
10
9
12
19*
11
42
4587
13
9903-0001 Tesdorpf Hubertus 1960
15*
15
15
14
6
50
4344
14
1705-0003 Štěpánek Jan 1973
9
22*
8
17
19
53
4118
15
2001-0086 Kamenský Pavel 1974
11
38*
16
11
16
54
3909
16
7019-0339 Slíva Martin 1964
16
12
17*
12
17
57
3712
17
9901-0005 Velebír Peter 1969
18
21
22*
15
5
59
3528
18
9938-0003 Medvedev Alexandr 1984
19
30*
20
16
18
73
3354
19
2110-0124 Vrána Petr 1958
27
17
14
21
28*
79
3190
20
1607-0119 Himmel Jiří 1972
UFD*
31
27
13
12
83
3034
21
9901-0008 Beránek Peter 1974
20
14
36*
26
25
85
2886
22
7019-0144 Hrubý Pavel 1964
23
28
35*
23
14
88
2744
23
1607-0121 Hnitka Martin 1972
28
24
29*
18
23
93
2609
24
9905-0007 Jancsó Benedek 2002
25
23
30*
24
21
93
2480
25
9901-0003 Duchnovský Milan 1962
22
20
26
29*
27
95
2356
26
9903-0003 Reulain Armin 1973
21
16
21
DNC*
DNC
102
2236
27
9901-0010 Kučinský Lubomír 1968
24
27
28
DNC*
26
105
2122
28
2110-0006 Kučera Petr 1947
26
19
18
DNC*
DNC
107
2011
29
9938-0005 Lesnicov Vladimir 1999
33*
29
32
25
24
110
1904
30
2110-0150 Vránová Markéta 1991
39*
35
24
27
29
115
1801
31
2204-0021 Štrambach Ladislav 1954
32
18
25
DNC*
DNC
119
1702
32
9938-0002 Lesnicov Alexandr 1999
37
DNS*
39
22
22
120
1605
33
9901-0009 Beránková Lenka 2002
29
25
34
DNC*
DNC
132
1512
34
1503-0181 Hrubá Dagmar 1967
31
26
31
DNC*
DNC
132
1421
35
9930-0001 Dreimanis Juris
41*
39
40
28
30
137
1333
36
1705-0001 Haubold Petr 1944
38
36
19
DNF*
DNC
137
1247
37
2405-0133 Mielec Lubomír 1950
40
34
23
DNC*
DNC
141
1164
38
9938-0004 Grubneak Anton 2004
14
DNC*
42
DNC
DNC
144
1083
39
9901-0007 Beránková Karolína 2001
35
33
33
DNC*
DNC
145
1004
40
9903-0002 Schenk Dick 1966
34
32
38
DNC*
DNC
148
927
41
1503-0180 Hrubý Roman
36
37
37
DNC*
DNC
154
852
42
2001-0223 Dlouhá Martina 1992
30
DNC*
DNC
DNC
DNC
162
779
43
9938-0001 Tanurkov Alexander 2001
42
DNS*
41
DNC
DNC
171
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
7019-0303 Zíma Jakub 1989
1
1
1
3
6154
2
7019-0024 Sladký Martin 1976
2
2
2
6
4047
3
7019-0076 Raška Marek 1971
3
3
3
9
2814
4
1705-0085 Sadílek Adam 2002
4
4
4
12
1940
5
1402-0398 Loužek Karel 1963
5
5
DNF
17
1261
6
7019-0389 Zidková Nadine 1973
DNC
6
5
18
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9905-0005 Pálinkás Tamás 2003
5*
1
1
1
1
4
6154
2
9905-0008 Morvai Balint 2003
1
2
3*
2
2
7
4047
3
1130-0276 Švíková Kateřina 2001
3
4*
2
4
4
13
2814
4
1609-0212 Müller Ondřej 2001
4
3
4
5*
5
16
1940
5
9901-0002 Kubín Róbert 2003
6*
5
6
3
3
17
1261
6
7019-0377 Rašková Adéla 2000
2
6
5
DNC*
DNC
20
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1705-0090 Drda David 2005
6*
3
1
2
2
8
10944
2
9905-0009 Morvai Anna 2004
2
2
5
8*
7
16
8837
3
2110-0194 Piňosová Kristýna 2005
3
9*
7
5
3
18
7604
4
1607-0169 Parchomenko Ondřej 2003
1
4
4
DNF*
10
19
6729
5
2110-0182 Chalupníková Kristýna 2005
9*
5
8
3
6
22
6051
6
2110-0185 Diviš Lukáš 2004
7
16*
6
6
4
23
5497
7
1705-0086 Sadílková Nela 2006
8
8
2
7
9*
25
5028
8
1801-0167 Štěpánský Adam 2003
11
17*
16
1
1
29
4622
9
1401-0459 Altmannová Kateřina 2004
17*
7
13
9
5
34
4264
10
1130-0352 Švíková Barbora 2004
12
10
18*
4
8
34
3944
11
9905-0011 Kelemen Lili 2002
5
1
10
DNC*
DNC
46
3654
12
1609-0278 Říčanová Nicol 2006
18*
15
11
12
11
49
3390
13
1705-0074 Štěpánková Markéta 2006
10
13
3
DNF*
DNC
56
3146
14
2110-0191 Neckařova Martina 2003
19
20*
14
13
12
58
2921
15
9905-0003 Balás Csongor 2001
13
14
15
16
DNC*
58
2711
16
2110-0189 Samcová Klára 2005
15
18*
9
17
18
59
2515
17
9901-0001 Szitás Ondrej 2004
14
6
12
DNC*
DNC
62
2331
18
9905-0004 Negyeliczky Brúnó 2004
4
12
19
DNC*
DNC
65
2157
19
1705-0169 Lojínová Alexandra 2007
22
24*
20
10
14
66
1993
20
2110-0178 Skřepek Šimon 2007
24*
19
22
11
15
67
1837
21
7019-0404 Matoušová Štěpánka 2005
20
21
23*
14
13
68
1688
22
7019-0401 Kuchař Jan 2005
25*
22
17
15
16
70
1547
23
9905-0001 Jancsó Gergely 2005
21
11
21
DNC*
DNC
83
1412
24
9905-0002 Jancsó Kristóf 2008
26*
26
25
18
17
86
1282
25
9905-0010 Kelemen Dorka 2005
16
25
26
DNC*
DNC
97
1158
26
1705-0182 Hasman Radim 2006
23
23
24
DNC*
DNC
100
1039
27
1402-0460 Loužek Štěpán 2008
DNC*
27
DNF
DNC
DNC
117
924
28
1705-0177 Drda Filip 2010
DNF*
DNF
DNF
DNC
DNC
120
761
28
1609-0303 Kříž Jan 2008
DNF*
DNF
DNC
DNC
DNC
120
761
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ