MČR - Lipno regata II.

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 191323
Datum 30.08.2019
Dní 3
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy 29r-12mr,Rs7-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0120 Hájek Milan
4*
1
3
1
1
1
7
8505
2
1305-0420 Vastl Tomáš
3
6
7*
3
2
2
16
6397
3
1134-0017 Plhoň Adam
2
5*
2
5
4
4
17
5165
4
1702-0061 Kotek Michal
5
9*
1
4
3
5
18
4290
5
1130-0695 Brabec Václav 1998
1
3
5
6*
5
6
20
3612
6
1401-0419 Šnajdr Milan
8
2
4
9*
8
7
29
3058
7
1149-0005 Bartoš Richard
7
4
10*
2
9
10
32
2589
8
7040-0197 Štantejský Jan
6
7
6
8*
7
8
34
2183
9
1702-0185 Lassig Jiří
9
DNF*
8
10
10
3
40
1825
10
1149-0001 Kuthan Jiří 1973
13*
11
11
7
6
9
44
1505
11
1101-0351 Smrčka Jiří
10
8
DNF*
11
11
11
51
1215
12
1526-0025 Krejza Tomáš
12
10
9
DNF*
DNF
DNC
59
950
13
1312-0037 Kocman Miroslav
11
DNF*
DNF
12
12
DNC
63
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1130-0298 Krsička Michal
1
DSQ*
1
2
6
2
2
14
13709
1130-0299 Krsička Lukáš
14
13709
2
1901-0415 Čermák Jaroslav
3
UFD*
DSQ
1
1
1
1
19
10096
1901-0414 Košťál Petr
19
10096
3
1103-0010 Jurečka Šimon
4
5
2
5
3
4
7*
23
7983
1103-0008 Jurečka Matěj
23
7983
4
1201-0166 Milerová Anna
6*
4
4
3
4
5
4
24
6484
7036-0015 Pokorný Jan
24
6484
5
1101-0488 Košatová Lucie
2
1
UFD*
6
8
7
3
27
5321
1101-0215 Košata Lukáš
27
5321
6
2103-0856 Justová Anna
7
UFD*
3
8
2
3
6
29
4371
2103-0724 Tupý Petr
29
4371
7
1401-0439 Dobrý Jakub
8*
2
7
4
7
6
5
31
3568
1401-0473 Dobrá Tereza
31
3568
8
1130-1173 Nahodil Alexander
5
3
5
7
5
8*
8
33
2872
1130-0593 Sušil Jan
33
2872
9
1130-0003 Bauerová Markéta
9*
7
6
9
9
9
9
49
2258
1901-0465 Košťálová Anna
49
2258
10
1214-0103 Tkadlec Tadeáš
10*
8
9
10
10
10
10
57
1709
1203-0561 Hudec Adam
57
1709
11
9901-0001 Malina Alex
11
6
8
11
DNF*
DNF
11
59
1212
1103-0056 Teubnerová Anna
59
1212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ