Nechranický skluz

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 191113
Datum 19.04.2019
Dní 2
Místo konání Nechranice
Pořadatel YACHT CLUB CERE, z.s.
Zúčastněné třídy 29r-7P,RsF-7P,Rs5-7P,RsA-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0796 Dadák Lukáš 2003
4*
2
1
2
3
8
9814
2103-0922 Šlechtická Kateřina 2005
8
9814
2
2103-0794 Viščor Dan 2004
2
3
2
3
5*
10
7707
2103-0795 Viščorová Nela 2006
10
7707
3
1401-0476 Baštář Ondřej 2006
6*
4
5
1
1
11
6474
1401-0485 Pelnář Petr 2008
11
6474
4
1703-0228 Václavík Jakub 2004
3
1
16*
7
4
15
5600
1703-0248 Muchová Kateřina 2006
15
5600
5
2101-0718 Navrátilová Helena 2007
1
DNF*
10
4
2
17
4921
2103-0927 Navrátilová Vanda 2010
17
4921
6
1101-0451 Stibůrková Eliška 2005
7
6
4
5
14*
22
4367
1101-0521 Najvárková Magdaléna 2004
22
4367
7
1101-0541 Kuthanová Kateřina 2004
12*
5
8
6
8
27
3899
1145-0096 Iljuchin Matěj 2006
27
3899
8
2103-0857 Janáček Vojtěch 2005
9
10
3
11*
7
29
3493
2103-0858 Schwanzer Albert 2006
29
3493
9
1101-0466 Borkovec Bořek 2005
8
7
6
8
11*
29
3135
1101-0419 Stibůrková Tereza 2008
29
3135
10
1402-0405 Cibulka Vojtěch 2005
5
8
12*
10
12
35
2814
1401-0479 Hanton Josef 2005
35
2814
11
1401-0482 Juha Jan 2006
10
9
18*
14
6
39
2524
1401-0478 Čechura Ladislav 2004
39
2524
12
1901-0469 Richterová Eliška 2003
15*
14
7
9
9
39
2260
1901-0468 Richter Jan 2006
39
2260
13
1302-0054 Szmaragowski David 2005
14
15*
9
12
10
45
2017
1149-0007 Svobodová Sára 2005
45
2017
14
1130-0948 Šiknerová Adriana 2005
11
12
20*
16
13
52
1791
1130-0953 Benovičová Viktorie 2006
52
1791
15
1101-0446 Brhelová Iva 2005
13
11
19*
13
15
52
1582
1101-0540 Kuthan Jan 2009
52
1582
16
1101-0445 Kaltounková Klára 2002
16
13
11
15
16*
55
1385
1302-0053 Szmaragowski Dominik 2008
55
1385
17
1130-0954 Benovič Vojtěch 2009
17
16
14
17*
17
64
1201
1130-1000 Michalčín Šimon 2010
64
1201
18
2103-0886 Buchtová Agnes 2007
19
18
13
20*
18
68
1027
2103-0887 Buchtová Sarah 2007
68
1027
19
1130-0992 Doležel Ondřej 2006
18
17
15
18
19*
68
863
1130-0960 Krása Štěpán 2006
68
863
20
1401-0496 Martan Matěj 2009
DNF
DNF
17
19
UFD*
78
707
1401-0508 Harmáček Milan 2007
78
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0349 Bryx Petr 1972
1
1
2*
1
1
4
6623
2
1145-0077 Prokýšek Petr 1984
2
2
3
2
DNC*
9
4515
3
1206-0372 Mrázová Sylvia
3
5*
1
5
2
11
3283
4
7040-0220 Hrubý Jan 1971
4
3
4
4
5*
15
2408
5
1206-0373 Matějka Tomáš 1985
5
4
6*
3
4
16
1730
6
1901-0475 Bříza Petr 1972
6
6
5
6
DNC*
23
1176
7
7040-0198 Teissing René 1964
7*
7
7
7
3
24
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1901-0415 Čermák Jaroslav
1
2
1
3*
1
5
7997
1901-0414 Košťál Petr 2002
5
7997
2
2101-0650 Ott Adam 2001
2
1
6*
1
2
6
5890
2101-0710 Muzikář David 2003
6
5890
3
1130-0298 Krsička Michal 2003
3
3
2
5*
5
13
4657
1130-0299 Krsička Lukáš 2003
13
4657
4
1103-0010 Jurečka Šimon 2003
4
4
3
6*
3
14
3782
1103-0008 Jurečka Matěj 2001
14
3782
5
1201-0166 Milerová Anna 1997
7
8*
7
2
4
20
3104
7036-0015 Pokorný Jan 1994
20
3104
6
2103-0856 Justová Anna 2002
5
6
4
7*
6
21
2550
2103-0724 Tupý Petr 2001
21
2550
7
1101-0488 Košatová Lucie 2004
8*
5
5
4
8
22
2081
1101-0215 Košata Lukáš 2004
22
2081
8
1130-1173 Nahodil Alexander 2002
6
7
8
9*
7
28
1675
1130-0593 Sušil Jan 2002
28
1675
9
1130-0003 Bauerová Markéta 2003
9*
9
9
8
9
35
1317
1130-0230 Paigerová Vanda 2003
35
1317
10
1214-0103 Tkadlec Tadeáš 2003
DNF*
DNF
DNF
DNC
DNC
48
852
1609-0255 Nevelöš Adam 2004
48
852
10
1401-0439 Dobrý Jakub 1999
DNC*
DNF
DNF
DNC
DNC
48
852
1130-0275 Krsička Martin 2000
48
852
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1130-0496 Vítovec Matěj 1999
1
OCS*
1
2
1
5
8940
1201-0162 Houšková Klára 1998
5
8940
2
1203-0602 Matoušková Eva 1984
6*
1
3
1
2
7
6832
1526-0039 Mertlová Michaela 1986
7
6832
3
1130-0114 Dvořák Jan 1978
4
3
4
7*
3
14
5600
7040-0188 Iljuchin Ilja 1980
14
5600
4
2103-0817 Škvařil Patrik 2001
2
6
5
8*
7
20
4725
2103-0944 Buchta Jan 1974
20
4725
5
1130-0264 Motl Luboš 1967
3
4
13*
10
5
22
4047
1130-0220 Martinkovičová Monika 1987
22
4047
6
1130-1201 Nalejvajko Radek 1976
11*
7
9
3
4
23
3493
1145-0079 Staniek Štěpán 1992
23
3493
7
1302-0018 Szmaragowski Michaela 1975
7
2
10
5
DNC*
24
3024
1302-0058 Szmaragowski Daniel 1977
24
3024
8
7040-0172 Lukačovič Samuel 1989
8
10*
6
4
8
26
2618
1145-0092 Pourová Barbora 2001
26
2618
9
1214-0037 Verner Jaroslav 1964
9
5
12*
6
6
26
2260
1145-0083 Žůrek Pavel 1965
26
2260
10
1402-0406 Cibulková Veronika 1999
10
8
2
12*
9
29
1940
1401-0446 Čechura Přemysl 1999
29
1940
11
1145-0076 Pour Jan 1970
5
11
11
13*
10
37
1650
1145-0091 Majchrák Lukáš 1980
37
1650
12
1130-0996 Blažek Martin 2001
13*
9
7
11
12
39
1385
1130-0997 Blažek Marek 2006
39
1385
13
1101-0467 Najvárek Ondřej 2001
12
DNF*
8
9
11
40
1142
1149-0010 Najvárek Matěj 1999
40
1142
14
7040-0153 Jenček Petr 1982
DNF*
DNF
DNC
14
DNC
62
917
9999-0001 Fichtnerová Martina 1979
62
917
15
1401-0506 Videršperk Jaroslav 1984
14
DNF*
DNC
DNC
DNC
62
707
1401-0507 Videršperk Pavel 1986
62
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ