Vítr z vinohradů/Czech Supercup

 Zpět

CTl 162154
Datum 03.09.2016
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Bic-8mz,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P,Bic-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Horký Adam
3
11 844
2
Kučera Petr jun.
6
9 737
3
Kamenský Radim
10
8 505
4
Pollák Patrik
12
7 630
5
Slíva Jakub
15
6 952
6
Potucký Martin
95
6 397
7
Čech Petr
22
5 929
8
Beránek Karol
23
5 523
9
Pospíšil Martin
25
5 165
10
Heško Marcel
26
4 844
11
Král Jiří
30
4 555
12
Čarný Oliver
33
4 290
13
Utassy Lorand
35
4 047
14
Hrubý Pavel
35
3 822
15
Slíva Martin
36
3 612
16
Kamenský Pavel
47
3 416
17
Vrána Petr
53
3 231
18
Himmel Jiří
57
3 058
19
Nagy-Pál Levente
58
2 893
20
Hrubá Martina
59
2 737
21
Čarný Marcel
60
2 589
22
Mielec Lubomír
61
2 447
23
Haubold Petr
61
2 312
24
Beránek Peter
63
2 183
25
Kučera Petr sen.
64
2 059
26
Štrambach Ladislav
66
1 940
27
Duchnovský Milan
75
1 825
28
Gilicze Tamas
76
1 714
29
Pollák Jozef
77
1 608
30
Kučinský Lubomír
95
1 505
31
Santa Bence
84
1 405
32
Hrubá Dagmar
85
1 308
33
Haken Vladimír
91
1 215
34
Hrubý Roman
92
1 124
35
Pollacsek Kálmán
94
1 036
36
Takácsy Lilla
111
950
37
Hromádka Josef
113
867
38
Fanta Miroslav
115
786
39
Vykydal Jaroslav
120
707
poř.
jméno
body
l.body
1
Hrdina Patrik
1
1 004
2
Zíma Jakub
2
703
3
Neumann Lukáš
3
527
4
Netík Pavel
4
402
5
Sladký Martin
5
305
6
Raška Marek
6
226
7
Molnár Ă?kos
7
159
8
Ferenczy Tibor
12
101
8
Štěpánek Jan
12
0
8
Lavický Karel
12
0
8
Skřepek Jan
12
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Geiger Richárd
4
10 944
2
Beránková Karolína
6
8 837
3
Szlóni Roland
8
7 604
4
Kupky Felix
12
6 729
5
Nevelöš Tibor
18
6 051
6
Beránková Lenka
20
5 497
7
Říčanová Nicol
26
5 028
8
Fábry Ivan
26
4 622
9
Mikulec Martin
27
4 264
10
Horáček Jonáš
29
3 944
11
Štěpánský Adam
34
3 654
12
Nevelöš Adam
36
3 390
13
Šplíchal Filip
36
3 146
14
Sadílek Adam
40
2 921
15
Rašková Adéla
45
2 711
16
Sadílková Nela
48
2 515
17
Himmelová Klára
54
2 331
18
Funk Peter
54
2 157
19
Netík Pavel
55
1 993
20
Drda David
59
1 837
21
Chalupníková Kristýna
60
1 688
22
Himmel Jiří
62
1 547
23
Diviš Lukáš
72
1 412
24
Skřepek Šimon
73
1 282
25
Wagner David
74
1 158
26
Reiniš Tomáš
79
1 039
27
Štěpánková Markéta
86
924
28
Lojínová Alexandra
90
761
28
Kučera Matěj
90
761
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ