Modrá stuha Lipna - 50.ročník

 Zpět

CTl 151344
Datum 27.06.2015
Dní 1
Místo konání Lipno - Černá v Poš.
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy OT-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Ptašniková Anežka
1
879
Ptašnik Vladislav
879
2
Pavliš Jiří
2
578
Pavliš Zdeněk
578
3
Harmáček Milan
3
402
Křížek David
402
4
Novák David
4
277
Falta Miroslav
277
5
Haltmarová Dominika
5
180
Sehnal Pavel
180
6
Zemánek Jiří
7
101
Kopún Jan
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Rota Petr
1
800
Čermák Petr
800
2
Kölbl Josef
499
Němcová Jana
2
499
Němec František
499
3
Jeřábková Markéta
3
323
Svoboda Oldřich
323
4
Pinc Tomáš
4
198
Trčka Miroslav
198
5
Štros Josef
5
101
Klíma Bohuslav
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Vrňák Pavel
1 532
Obermajer Marel
1
1 532
Faktor Vlastimil
1 532
Faktor Marian
1 532
2
Hauer Petr
2
1 231
Vachel František
1 231
Vachel Jiří
1 231
3
Meskan Vitoňova Zuzana
1 055
Čutka Jan
3
1 055
Meškán Jan
1 055
4
Homolka Miloš
4
930
5
Podzemský Josef
5
833
Holý Pavel
833
6
Freyová Lucie
6
754
Frey Zdeněk
754
7
Hrbel Ivoš
7
687
Doležel Martin
687
8
Krausová Miroslava
629
Šicner Adolf
8
629
Kraus Vladimír
629
9
Gerald Ingrid
9
578
Klamut Gerald
578
10
Kotisa Jan ml.
532
Kotisová Zuzana
10
532
Kotisa Jan
532
11
Nenov Natcho
11
491
12
Petrák Jiří
453
Typolt Max
453
Růna David
12
453
Bauer František
453
13
Chmelař Roman
13
418
Niedl Robert
418
14
Siuda Miroslav
386
Siuda David
14
386
Siuda Radoslav
386
15
Střítězský Jiří
15
356
Blodek Jan
356
16
Niedl Robin
328
Niedl Ondřej
16
328
Niedl Martin
328
17
Král Jan
302
Klemenková Markéta
17
302
Týmal Lukáš
302
Bakota Tomáš
302
18
Kasík Antonín
277
Maurová Lenka
18
277
Maur Tomáš
277
19
Horký Miroslav
19
254
Vachel Petr
254
20
Vastl Tomáš
231
Sýkora Jan
20
231
Vastl Ladislav
231
21
Zimmermann Boby
21
210
22
Antel Jan
22
190
23
Skácel Pavel
23
171
Skácel Alois
171
24
Marek Sebastian
24
152
Maleč Tomáš
152
Šťastný Václav
152
Drda Štěpán
152
Bohuslav
152
Šťastný Marek
152
Marek Tomáš
152
25
Tuzová Markéta
25
134
Tuza Jan
134
26
Mydlil Petr
26
117
27
Rozsypal Tomáš
27
101
Zídek Jan
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Luhan Radek
1
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Vácha Martin
1
879
Brabec Václav
879
2
Šimková Jarmila
2
578
Šimek Karel
578
3
Novotný Karel
3
402
Kleiner Otakar
402
4
Svoboda Jan
4
277
Mareček Šimon
277
5
Lončáková Jana
5
180
Beneš Pavel
180
6
Šustek Benjamin
6
101
Klimeš Jonatán
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ