14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a

 Zpět

CTl 151209
Datum 27.06.2015
Dní 2
Místo konání Orlík - Velký Vír
Pořadatel YC Neratovice
Zúčastněné třídy Cad-3C,Evr-2,Fin4K,Fb-3C,Q-4K,420-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Ráža Tomáš
3
4 221
2
Dvořák Pavel
7
3 017
3
Sosnovec Josef
8
2 312
4
Podhorec Štefan ml.
11
1 813
5
Vinkl Petr
12
1 425
6
Ptáčník Milan
14
1 108
7
Korych Pavel
20
841
8
Kraus Jan
20
609
9
Dvořák Jiří
25
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Postránecký František
4
2 400
Postránecká Klára
2 400
2
Červenka Timotei
4
1 497
Hrnčířová Vendula
1 497
3
Hrnčíř Matyáš
9
969
Hálová Lucie
969
4
Kramplová Annamaria
11
594
Bryxová Lucie
594
5
Švejda Svatopluk
15
303
Červenka Tadeáš
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Vlach Martin
3
402
Vlachová Veronika
402
2
Jaroměřská Tereza
5
101
Synková Anna
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Koštýř Michal
3
5 108
2
Wehrenberg Lukáš
6
3 904
3
Mann Štěpán
9
3 200
4
Kraus Tobiáš
13
2 700
5
Bauerová Markéta
15
2 312
6
Kršňák Jan
17
1 996
7
Licková Nikola
19
1 728
8
Tlapák Vojtěch
23
1 496
9
Jordán Jaroslav
28
1 291
10
Ráža Matyáš
28
1 108
11
Tlapáková Zuzana
28
943
12
Licková Aneta
30
792
13
Ptáčník Matěj
45
653
14
Marek David
48
464
14
Eliáš David
48
464
poř.
jméno
body
l.body
1
Peterka Miroslav
3
4 069
Čáp Milan
4 069
2
Kvasnik Milan
6
3 166
Kořan Petr
3 166
3
Verner Kamil
8
2 637
Verner Jaroslav
2 637
4
Gemperle Jiří
12
2 263
Vomáčko Ladislav
2 263
5
Nápravník Jakub
15
1 972
Kořanová Michaela
1 972
6
Burdová Michaela
15
1 734
Nápravníková Barbora
1 734
7
Roček Roman
17
1 534
Parůžek Jiří
1 534
8
Karhánek Jiří
21
1 360
Janderová Klára
1 360
9
Vích Ondřej
25
1 206
Šupolík Petr
1 206
10
Topiarzová Magda
28
1 069
Matoušková Eva
1 069
11
Bulíř Martin
30
945
Stránská Lucie
945
12
Šindýlek Michal
32
831
Myslík Vladimír
831
13
Škoda Michal
35
727
Štruncová Michaela
727
14
Lambl Vojtěch
37
630
Mrzílková Lenka
630
15
Šindýlek Jan
39
541
Šindýlek Jiří
541
16
Krejčík Václav
48
456
Hájek Martin
456
17
Hochman Petr
50
377
Licek Jiří
377
18
Hostinský Petr
57
303
Svoboda Jiří
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Gebhart Zdeněk
3
1 156
2
Gebhart Jan
5
554
3
Tlapáková Pavlína
8
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ