MČR - Onedesign

 Zpět

CTl 137014
Datum 21.09.2013
Dní 7
Místo konání marina Frapa, Rogoznice - Chorvatsko
Pořadatel Statutární zástupci
Zúčastněné třídy Nj-6mr,Nj-5ip

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Kulík Martin
8 138
Musil Tomáš
8 138
Martinka Jiří
8 138
Švihlík Martin
8 138
Klement Pavel
8 138
Buček Martin
13
8 138
Neumann Lukáš
8 138
2
Fiala Petr
6 331
Taschner Karel
6 331
Vika Tomáš
6 331
Janouch Ondřej
6 331
Šikmer Jiří
6 331
Krajčovič Milan
6 331
Winkler Pavel
14
6 331
Zgraja Martin
6 331
3
Fajmon Blahoslav
5 275
Motýl Jindřich
5 275
Rzounek Přemysl
5 275
Rymer Marcin
5 275
Tylinska Katarzyna
5 275
Korneszuk Michal
5 275
Pietraak Filip
18
5 275
Růžička Martin
5 275
4
Plhoň Adam
4 525
Jedlička Jan
4 525
Moucha Petr
4 525
Kovařík David
4 525
Sünderhauf Radek
4 525
Leontovič Roman
4 525
Sünderhauf Jan
20
4 525
Sünderhauf Zdeněk
4 525
5
Hrubý Michal
3 944
Kotek Michal
3 944
Bobek Ondřej
3 944
Kuchař Jan
3 944
Jupa Pavel
3 944
Kotek Kamil
25
3 944
Hájek Milan
3 944
6
Kraus Petr
3 469
Liška Jakub
3 469
Bacovský Matěj
3 469
Hošek Libor
3 469
Fikáček Albert
3 469
Zima Tomáš
32
3 469
Hirnšal Jan
3 469
7
Šmídová Pavla
3 067
Blažek Martin
3 067
Blažek Vojtěch
3 067
Kučera Jan
3 067
Marečková Renata
3 067
Keprda Jan
33
3 067
Hýža Petr
3 067
8
Maier Michael
2 719
Rameš Ivan
2 719
Fetterle Jiří
2 719
Podhorec Štefan ml.
2 719
Šilhavý Jiří
2 719
Mareš Miloš
37
2 719
Vinkl Petr
2 719
9
Očenáš Martin
2 412
Maťovčík Marcel
2 412
Záhradný Michal
2 412
Nemček Martin
2 412
Holán Martin
2 412
Kucko Ä˝udovít
2 412
Pallo Peter
50
2 412
Hnilica Jozef
2 412
10
Uhlár Peter
2 138
Repáň Peter
2 138
Kozinka Tibor
2 138
Novák Zdeno
2 138
Ježko Martin
53
2 138
Makuch Alexej
2 138
11
Pexa Tomáš
1 889
Lux Vlastimil
1 889
Pokorný Miloslav
1 889
Holík Jiří
1 889
Brožek Tomáš
63
1 889
Vojtíšek Tomáš
1 889
12
Lunter Jakub
1 663
Psalman Boris
1 663
Chrapčiak Tomáš
1 663
Kočvara Radovan
64
1 663
Kaňuk Jakub
1 663
13
Čech Ladislav
1 454
Kanka Pavel
1 454
Repko Martin
1 454
Čunderlík Jan
65
1 454
Csuday Zdenek
1 454
14
Šenkýř Ivan
1 261
Struha Jan
1 261
Struha Milan
1 261
Smotlacha Pavel
1 261
Jodas Jiří
70
1 261
Landkammer Jan
1 261
15
Janušek Ivan
1 081
Krobot Jaromír
1 081
Straka Milan
1 081
Straka Milan
1 081
Drmla Jakub
72
1 081
Psalman Miroslav
1 081
16
Šlemín Pavel
913
Šonka Jaroslav
913
Vik Viktor
913
Pšeidl Pavel
913
Novák Jiří
78
913
Vítovec Daniel
913
17
Fořt Jiří
755
Horáček Jiří
755
Koubovský David
755
Petrásek Jaroslav
755
Maunier Quentin
85
755
Koláčný Rudolf
755
18
Babjak Marián
606
Machovec Dezider
606
Mikita Alexander
606
Luštík Jozef
94
606
Oršula Peter
606
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ