Modrý hrozen B

 Zpět

CTl 122137
Datum 22.09.2012
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Fb-4P,Fd-4P,Fin-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Pinďák Josef
3
3 784
Storch Petr
3 784
2
Zanker Zbyněk
6
2 580
Pinďáková Monika
2 580
3
Zajíček Petr
9
1 876
Šimek Karel
1 876
4
Kopecký Ivo
14
1 376
Štamberg Jan
1 376
5
Novotný Karel
14
989
Kleiner Otakar
989
6
Šindýlek Vlastimil
17
672
Palkovský Tomáš
672
7
Hanzlík Aleš
22
404
Lehečka Zdeněk
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Lidařík Rudolf
4
5 108
2
Outrata Jiří
11
3 904
3
Vinkl Daniel
11
3 200
4
Hrnčál Tomáš
15
2 700
5
Čajčík Jan
17
2 312
6
Hrnčál Milan
19
1 996
7
Kmoníček Jiří
21
1 728
8
Jochovič Josef
23
1 496
9
Skalický Vladimír
30
1 291
10
Poór Robert
31
1 108
11
Vinkl Petr
32
943
12
Červenka Matouš
34
792
13
Valouch Libor
37
653
14
Vít Radek
37
524
15
Audy Petr
40
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Kvasnik Milan
14
6 425
Kořan Petr
6 425
2
Mika Radek
24
5 220
Stránská Lucie
5 220
3
Pavlovská Alexandra
26
4 516
Mayerbergová Ilona
4 516
4
Cikrt Tomáš
30
4 016
Procházka Libor
4 016
5
Šnajdr Matěj
32
3 629
Šnajdr Milan
3 629
6
Beneš Vlastimil
32
3 312
Průcha Alexandr
3 312
7
Burdová Michaela
34
3 044
Nápravníková Barbora
3 044
8
Nápravník Jakub
36
2 812
Verner Jaroslav
2 812
9
Gemperle Jiří
37
2 608
Vomáčko Ladislav
2 608
10
Roček Roman
38
2 425
Kubový Martin
2 425
11
Fanta Miroslav
40
2 259
Skořepová Eva
2 259
12
Mika Pavel
42
2 108
Hrubý Jiří
2 108
13
Procházka Filip
47
1 969
Čáp Milan
1 969
14
Šedivák Kryštof
48
1 840
Mudra Martin
1 840
15
Smetana Matěj
52
1 720
Smetana Karel
1 720
16
Will Jan
54
1 608
Čechura Jiří
1 608
17
Huk Václav
54
1 503
Parůžek Jiří
1 503
18
Šindýlek Michal
57
1 404
Myslík Vladimír
1 404
19
Bidlová Jitka
59
1 310
Janderová Klára
1 310
20
Vašík Martin
61
1 220
Pavlovský Marek
1 220
21
Lambl Vojtěch
62
1 136
Jeništa Milan
1 136
22
Pešek Vítězslav
63
1 055
Kupská Martina
1 055
23
Malec Martin
64
978
Pavlík Jiří
978
24
Otto Karel
68
904
Labuda Ondřej
904
25
Trusíková Hana
70
833
Vašík Roman
833
26
Krejza Filip
70
765
Veit Martin
765
27
Vích Ondřej
71
699
Šupolík Petr
699
28
Spurný Kryštof
72
636
Jedlička Jan
636
29
Vít Ladislav
76
575
Vít Jaroslav
575
30
Pročková Tereza
79
516
Svoboda Jiří
516
31
Juppe Michal
87
459
Krátký Jan
459
32
Šindýlková Lenka
93
404
Šindýlek Jiří Ing.
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ