Závod mladých nadějí

 Zpět

CTl 122006
Datum 07.07.2012
Dní 2
Místo konání Velké Dářko
Pořadatel Yacht Club Velké Dářko
Zúčastněné třídy L47-4K,Q-4K,Evr-4K,Lar-3C

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Koštýř Michal
11
6 978
3
Jurečka Matěj
16
5 069
5
Kališová Lenka
23
4 182
6
Zíta Tomáš
24
3 865
7
Dobrý Jakub
27
3 597
8
Přikryl Benjamín
27
3 365
9
Kmenta Martin
30
3 161
11
Ptáčník Jan
41
2 812
14
Hudáková Tereza
50
2 393
16
Nuc Mario
52
2 161
17
Petrovský Jan
54
2 056
19
Sedlaříková Kamila
70
1 863
21
Moučka Vítězslav
71
1 689
22
Bartůněk Jan
75
1 608
23
Kaiser Ondřej
75
1 531
24
Sovadina Petr
75
1 457
25
Muk Daniel
84
1 386
26
Himmelová Klára
96
1 318
27
Jurečka Šimon
104
1 252
28
Moučková Hana
109
1 189
29
Samec Marek
110
1 128
32
Novohradský Filip
122
957
33
Mlčoch Matěj
134
904
34
Altmannová Kateřina
135
852
35
Kuchta Roman
136
802
36
Defer Tristan
137
753
37
Himmel Jiří
137
705
38
Sedlařík David
138
659
39
Podlas Jaroslav
140
614
40
Defer Leon
150
570
42
Indrák Jiří
152
485
poř.
jméno
body
l.body
1
Škráčková Vendula
5
5 220
4
Lejhanec David
15
2 812
5
Šmídová Katka
15
2 425
7
Kafka Roman
29
1 840
9
Šmakalová Pavlína
31
1 404
10
Kafka Richard
35
1 220
13
Kilarová Marie
44
765
14
Petrová Kristýna
54
636
15
Vrzal Libor
57
516
poř.
jméno
body
l.body
1
Chlup Zdeněk
6
2 838
2
Pospíšil Martin
6
1 935
4
Steiner Michal
14
1 032
5
Hlavsa Tomáš
17
741
6
Pospíšilová Klára
21
504
7
Ptáčníková Marie
28
303
poř.
jméno
body
l.body
2
Janča Jean-Baptiste
11
1 996
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ