Cena Damet

 Zpět

CTl 121608
Datum 09.06.2012
Dní 2
Místo konání Nechranice
Pořadatel Yacht Club Nechranice
Zúčastněné třídy 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,Spl-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Houdek Roman
4
3 200
Hrubý Jiří
3 200
2
Pinďák Josef
8
1 996
Storch Petr
1 996
3
Zanker Zbyněk
11
1 291
Pinďáková Monika
1 291
4
Šindýlek Vlastimil
16
792
Palkovský Tomáš
792
5
Záluský Kamil
20
404
Lehečka Zdeněk
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Hejnic Tadeáš
4
4 221
Jebavý Vít
4 221
2
Hrnčířová Vendula
7
3 017
Svoboda Lukáš
3 017
3
Stejskal Max
13
2 312
Brabec Václav
2 312
4
Hálová Lucie
17
1 813
Tkadlecová Sára
1 813
5
Štursová Lucie
17
1 425
Jarošová Natálie
1 425
6
Tupý Petr
21
1 108
Maršálková Blanka
1 108
7
Hlaváček Matouš
26
841
Štursová Pavla
841
8
Hrnčíř Matyáš
28
609
Jebavá Markéta
609
9
Wisinger Jan
37
404
Pourová Barbora
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Mrzílková Lenka
5
4 016
Kořanová Johana
4 016
2
Štrunc Jan
7
2 812
Kliment Michal
2 812
3
Chudějová Hana
9
2 108
Kořanová Michaela
2 108
4
Vlach Martin
17
1 608
Vlachová Veronika
1 608
5
Havel Filip
18
1 220
Štruncová Michaela
1 220
6
Fiala Michal
25
904
Fiala Eduard
904
7
Kleinová Jana
26
636
Culek Jindřich
636
8
Štursová Jana
29
404
Synková Anna
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Winkler Pavel
6
6 064
Verner Jaroslav
6 064
2
Pavlíček Zdeněk
12
4 860
Hájek Milan
4 860
3
Nápravník Jakub
13
4 155
Skořepová Eva
4 155
4
Procházka Filip
14
3 656
Čáp Milan
3 656
5
Kvasnik Milan
16
3 268
Kořan Petr
3 268
6
Huk Václav
20
2 951
Parůžek Jiří
2 951
7
Mika Radek
32
2 684
Stránská Lucie
2 684
8
Šnajdr Matěj
35
2 452
Šnajdr Milan
2 452
9
Lambl Vojtěch
35
2 247
Jeništa Milan
2 247
10
Šedivák Kryštof
38
2 064
Mudra Martin
2 064
11
Will Jan
40
1 898
Čechura Jiří
1 898
12
Cikrt Tomáš
44
1 747
Procházka Libor
1 747
13
Záruba Vladimír
49
1 608
Kacálek Zdeněk
1 608
14
Spurný Kryštof
51
1 479
Jedlička Jan
1 479
15
Bidlová Jitka
52
1 360
Janderová Klára
1 360
16
Kýhosová Kamila
61
1 247
Kýhos Karel
1 247
17
Smetana Matěj
64
1 142
Smetana Karel
1 142
18
Burdová Michaela
66
1 043
Nápravníková Barbora
1 043
19
Beneš Vlastimil
69
949
Průcha Alexandr
949
20
Vašík Martin
69
860
Kittler Jan
860
21
Šindýlek Michal
76
775
Myslík Vladimír
775
22
Vít Ladislav
81
694
Vít Jaroslav
694
23
Skála Petr
89
617
Skála David
617
24
Otto Karel
96
543
Labuda Ondřej
543
25
Šindýlková Lenka
99
472
Šindýlek Jiří Ing.
472
26
Nový Marek
100
404
Chodora Miroslav
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Smolařová Barbora
4
3 200
2
Mouchová Karolína
9
1 996
3
Pokorný Jan
10
1 291
4
Smolař Michal
16
792
5
Skála Filip
17
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ