Mezinárodní MČR + Eurocup

 Zpět

CTl 121334
Datum 16.08.2012
Dní 4
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Spl-8ep,Lar-6mr,Q-6mr,Spl-6mr

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Bezděk David
10
11 639
2
Keblová Lucie
12
9 833
4
Koštýř Michal
15
8 027
5
Staňková Nikol
15
7 445
6
Mareček Šimon
17
6 970
7
Zíta Tomáš
23
6 569
8
Jurečka Matěj
34
6 221
10
Ott Adam
41
5 639
12
Teubnerová Anna
51
5 164
13
Kališová Lenka
55
4 955
14
Sopoušek Radek
56
4 762
16
Doležal Tomáš
63
4 414
17
Krsička Michal
67
4 256
19
Pavlíková Barbara
74
3 967
20
Přikryl Benjamín
80
3 833
21
Dobrý Jakub
81
3 706
23
Švíková Kateřina
88
3 469
24
Kmenta Martin
94
3 358
25
Burska Zofia
95
3 251
26
Krsička Lukáš
96
3 149
28
Krsička Martin
102
2 956
29
Seykora Matěj
107
2 865
30
Ptáčník Jan
108
2 776
31
Kaiser Ondřej
110
2 691
32
Muk Daniel
114
2 608
33
Cvach Matěj
116
2 528
35
Skála Filip
116
2 375
36
Sovadina Petr
120
2 301
37
Viták František
122
2 230
38
Nuc Mario
130
2 160
39
Hudáková Tereza
135
2 093
40
Vaszi Mikuláš
139
2 027
41
Dudák Matěj
146
1 962
42
Čechura Přemek
146
1 900
43
Voženílek Jan
153
1 838
44
Kulhánková Nikita
162
1 778
46
Bartůněk Jan
173
1 663
47
Jurečka Šimon
178
1 607
48
Dvořák Rudolf
179
1 552
49
Plodek Adam
181
1 498
50
Müller Ondřej
182
1 445
51
Bauerová Markéta
203
1 394
53
Samec Marek
206
1 293
54
Himmelová Klára
206
1 245
55
Čechurová Veronika
206
1 197
56
Himmel Jiří
227
1 150
58
Mojdl Ondřej
230
1 059
60
Altmannová Kateřina
231
970
62
Nevelöš Adam
251
885
63
Voženílek Adam
258
843
66
Beerová Eliška
259
722
68
Rosík Alex
280
625
poř.
jméno
body
l.body
1
Chlup Zdeněk
17
8 994
2
Cejnar Lukáš
18
7 187
3
Pospíšil Martin
25
6 131
4
Cejnar Matyáš
26
5 381
5
Teplý Ondřej
34
4 800
6
Blatecký David
38
4 325
7
Huček Jakub
39
3 923
8
Novotný Štěpán
41
3 575
9
Vachel Ondřej
46
3 268
10
Bezděková Martina
48
2 994
11
Steiner Michal
50
2 745
12
Valdhansová Klára
54
2 519
14
Hájek Daniel
57
2 117
15
Sláma Eduard
60
1 937
16
Pospíšilová Lucie
64
1 769
17
Vachelová Barbora
68
1 611
18
Němec Vojtěch
72
1 462
19
Cvachová Adéla
77
1 321
20
Trejbalová Samanta
80
1 187
21
Hlavsa Tomáš
85
1 060
22
Bachtík Lukáš
88
939
23
Petřík Martin
92
823
24
Šlechta Jiří
95
712
25
Pospíšilová Klára
108
606
poř.
jméno
body
l.body
3
Ptáčníková Marie
20
5 322
4
Pokorný Jan
23
4 323
5
Skála David
23
3 547
6
Mouchová Karolína
25
2 914
7
Havlena Jiří
26
2 378
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ