Velká cena YC Lipno

 Zpět

CTl 121307
Datum 28.04.2012
Dní 2
Místo konání Lipno nad Vltavou
Pořadatel YC Lipno nad Vltavou
Zúčastněné třídy Lar-4P,Q-4P,RsF-4P,Cad-3C

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Staňková Nikol
3
6 978
2
Halouzka Jakub
6
5 774
3
Klimeš Jonatán
9
5 069
4
Živná Veronika
12
4 570
5
Mareček Šimon
14
4 182
6
Koštýř Michal
16
3 865
7
Sopoušek Radek
20
3 597
8
Ott Adam
20
3 365
9
Ptáčník Jan
21
3 161
10
Svoboda Jan
22
2 978
11
Doležal Tomáš
30
2 812
12
Kmenta Martin
31
2 661
13
Přikryl Benjamín
34
2 522
14
Keblová Lucie
41
2 393
15
Zíta Tomáš
42
2 273
16
Louda Martin Simon
44
2 161
17
Jurečka Matěj
49
2 056
18
Švíková Kateřina
49
1 957
19
Petrovský Jan
51
1 863
20
Dobrý Jakub
51
1 774
21
Kališová Lenka
52
1 689
22
Burska Zofia
63
1 608
23
Seykora Matěj
65
1 531
24
Nuc Mario
65
1 457
25
Hála Petr
69
1 386
26
Teubnerová Anna
70
1 318
27
Voženílek Jan
71
1 252
28
Krsička Martin
71
1 189
29
Dvořák Rudolf
83
1 128
30
Kulhánková Nikita
85
1 069
31
Sušil Jan
86
1 012
32
Mojdl Ondřej
103
957
33
Viták František
114
904
34
Muk Daniel
117
852
35
Dudák Matěj
119
802
36
Krsička Lukáš
122
753
37
Korecký Adam
123
705
38
Staňková Tereza
127
659
39
Hudáková Tereza
129
614
40
Sedláček Michal
130
570
41
Černý Ondřej
138
465
41
Voženílek Adam
138
465
41
Hála Jan
138
465
41
Krsička Michal
138
0
41
Jurečka Šimon
138
465
poř.
jméno
body
l.body
1
Teplý Ondřej
7
5 693
2
Novotný Štěpán
12
4 489
3
Chlup Zdeněk
12
3 784
4
Hájek Daniel
15
3 285
5
Audyová Markéta
21
2 897
6
Němec Vojtěch
22
2 580
7
Vachel Ondřej
22
2 312
8
Cejnar Lukáš
23
2 081
9
Cejnar Matyáš
26
1 876
10
Halouzka Jiří
35
1 693
11
Lejhanec Filip
41
1 527
12
Valdhansová Klára
46
1 376
13
Bachtík Lukáš
46
1 237
14
Hájek Tomáš
48
1 108
15
Podzimek Antonín
58
989
16
Cvachová Adéla
66
876
17
Svoboda Lukáš
67
771
18
Dvořák Ota
70
672
19
Kordovský Vojtěch
71
578
20
Bachtík Tomáš
73
489
21
Jaroměřská Tereza
85
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Červený Martin
5
4 570
Dragoun Dominik
4 570
2
Klem Richard
6
3 365
Hakl David
3 365
3
Žák Michal
7
2 661
Maršálková Blanka
2 661
4
Holubová Krystýna
11
2 161
Ptáčníková Marie
2 161
5
Štursová Lucie
11
1 774
Jarošová Natálie
1 774
6
Švantner Michal
21
1 457
Fiala Lukáš
1 457
7
Wisinger Jan
25
1 189
Hlaváček Matouš
1 189
8
Šilhan Šimon
29
957
Kolář Antonín
957
9
Čechurová Veronika
31
753
Čechura Přemek
753
10
Holubová Tereza
32
570
Štursová Pavla
570
11
Brož Vojtěch
33
404
Brabec Václav
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ