MČR Onedesign a Elektrovod Cup 2012

 Zpět

CTl 121125
Datum 24.09.2012
Dní 6
Místo konání Kaštěla - Chorvatsko
Pořadatel Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
Zúčastněné třídy Nj-6mr,Nj-3R

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Sýblo Petr
3 166
Keprda Jan
3 166
Kučera Jan
3 166
Blažek Martin
3 166
Blažek Vojtěch
8
3 166
Hýža Petr
3 166
2
Struha Jan
2 263
Struha Milan
2 263
Jodas Jiří
2 263
Smotlacha Pavel
13
2 263
Landkammer Jan
2 263
Šenkýř Ivan
2 263
3
Záhradný Michal
1 734
Němček Martin
1 734
Urbánek Jan
15
1 734
Očenáš Martin
1 734
Matoučík Marcel
1 734
Hnilica Jozef
1 734
4
Bezušková Jana
1 360
Šmídová Pavla
1 360
Fantová Kateřina
1 360
Kořanová Johana
1 360
Chudějová Hana
1 360
Kadlcová Pavlína
19
1 360
Marečková Renata
1 360
5
Vítovec Daniel
1 069
Holanec Jan
1 069
Šlemín Jan
1 069
Šlemín Pavel
1 069
Vlk Viktor
31
1 069
Novák Jiří
1 069
6
Ihnato Marek
831
Meliš Milan
831
Martinková Monika
831
Kopáček Vladimir
40
831
Ráček Miroslav
831
7
Beneš Stanislav
630
Pištelák Jiri
630
Vajda Martin
40
630
Kordoš Lubomír
630
Palmoj Peter
630
8
Benko Marian
456
Žucha Andrej
456
Hegyi Jozef
456
Marčak Štefan
456
Duda Marcel
42
456
Králík Jozef
456
9
Kozojed Petr
303
Doležal Josef
303
Tejkal Igor
303
Opravil Karel
47
303
Křenek Miloš
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Zeman Jan
6 606
Janouch Ondřej
6 606
Šikner Jiří
6 606
Taschner Karel
6 606
Krajčovič Milan
6 606
Zgraja Martin
6 606
Vika Tomáš
6 606
Winkler Pavel
9
6 606
Fiala Petr
6 606
2
Sünderhauf Jan
4 800
Kovařík Jan
4 800
Sehnal René
11
4 800
Moucha Petr
4 800
Horvath Vojtěch
4 800
Maček Václav
4 800
Sünderhauf Radek
4 800
Leontovyč Roman
4 800
Plhoň Adam
4 800
Sünderhauf Zdeněk
4 800
3
Becker Rafal
3 743
Rupinski Tomasz
3 743
Tarnacki Prošek
3 743
Korneszczkuk Michal
3 743
Mück František
3 743
Rzounek Přemysl
3 743
Fajmon Blahoslav
22
3 743
Růžička Martin
3 743
4
Pokorný Jaromír
2 994
Zima Tomáš
2 994
Kraus Petr
28
2 994
Hošek Libor
2 994
Bacovský Matěj
2 994
Koleňák Jiří
2 994
Fikáček Albert
2 994
Hirnšal Jan
2 994
5
Rameš Ivan
28
2 412
Roubal Vratislav
2 412
Deutscher Patrik
2 412
Podhorec Štefan
2 412
Lorenz Alan
2 412
Vinkl Petr
2 412
Fetterle Jiří
2 412
Maier Michael
2 412
Kmeť Luboš
2 412
6
Kulík Martin
1 937
Švihlík Martin
1 937
Buček Martin
1 937
Musil Tomáš
1 937
Kolář Petr
1 937
Klement Pavel
1 937
Trčka Martin
28
1 937
Neumann Lukáš
1 937
7
Kacálek Zdeněk
1 535
Sehnal Pavel Jr.
1 535
Kocovský Vojtěch
1 535
Toman Jan
1 535
Remelt Robin
1 535
Remelt Yan
1 535
Kouřil Petr
1 535
Neuwirth Josef
31
1 535
Sehnal Pavel
1 535
8
Pexa Tomáš
1 187
Brožek Pavel
1 187
Brožek Tomáš
1 187
Lux Vlastimil
1 187
Holík Jiří
1 187
Fišer Roman
35
1 187
Vojtíšek Tomáš
1 187
9
Uličný Matúš
881
Ščepka Tomáš
881
Jerz Martin
881
Buzgovič Stanislav
881
Pohronský Michal
55
881
Pokorný Juraj
881
Kaniščák Fero
881
Mišún Luboš
881
10
Kachnič Juraj
606
Koreň Juraj
606
Lednický Matej
606
Tahotný Lukáš
606
Šabo Andrej
606
Krajanová Katerina
606
Valenčíková Andrea
59
606
Kachnič Branislav
606
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ