47. Beskydská regata - Mem. B.Hrubého

 Zpět

CTl 092413
Datum 24.07.2009
Dní 3
Místo konání Žermanice
Pořadatel Jacht club Frýdek Místek
Zúčastněné třídy 420-mz,Evr-5ip,Fin-5mz,L47-5ip,Lar-5ip,Las-5ip,Q-5ip,Lar-4K

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Hrubý Michal
5
1 758
2
Hyrš Ladislav
10
1 156
3
Valouch Vlastimil
14
804
4
Valouch Libor
22
554
5
Ježowicz Zbigniew
22
360
6
Dybal Zdeněk
28
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Korčík Lukáš
6
1 406
Vachtarčík Jakub
1 406
2
Maroščíková Gabriela
12
804
Staňová Justýna
804
3
Vachtarčík Martin
14
452
Vachtarčík Rudolf
452
4
Puchoň Erik
15
202
Bilka Adan
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Baran Maroš
9
8 621
2
Halouzka Jiří
17
7 116
3
Fojcik Igor
19
6 236
4
Dubiel Aga
26
5 611
5
Lejhanec Filip
28
5 126
6
Babjaková Miriam
31
4 730
7
Kosmala Wojciech
31
4 396
8
Šugárová Kristýna
41
4 106
9
Gaj Michal
52
3 850
10
Staniczek Magda
53
3 621
11
Pawela Piotr
58
3 414
12
Blaszczuk Cyprian
59
3 225
13
Kafka Richard
61
3 052
14
Ferianec Adam
64
2 891
15
Bilková Nina
65
2 741
16
Winecki Pawel
72
2 601
17
Naništová natálie
73
2 469
18
Duňski Olaf
79
2 345
19
Halouzka Jakub
82
2 227
20
Kraker Branimír
92
2 116
21
Maňková Linda
94
2 010
22
Kučerová Lucie
99
1 909
23
Kafka Roman
104
1 813
24
Zielonka Lukáš
108
1 720
25
Hyrš David
111
1 632
26
Koštýř Michal
114
1 546
27
Piegrzyk Jakub
121
1 464
28
Noruláková Sophia
122
1 385
29
Naništová Marcela
124
1 309
30
Kruszyňski Jakub
129
1 236
31
Killarová Marie
129
1 164
32
Stolorz Maciej
142
1 095
33
Přikryl Benjamín
152
1 029
34
Staňa Ivo
153
964
35
Sopoušek Radek
159
901
36
Tichánková Soňa
164
840
37
Blaszczyk Kacper
176
780
38
Stolorz Jakub
185
722
39
Lehotová Michaela
185
666
40
Sternal Michal
189
611
41
Zamarský Vít
198
557
42
Boroš Michal
202
505
43
Hyršová Denisa
220
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Lipenský Martin
6
6 781
2
Lipenská Lea
5 276
3
Varga Ján
18
4 396
4
Pellar David
20
3 771
5
Daněk Michal
21
3 287
6
Tichánek Michael
28
2 891
7
Kováčová Tereza
30
2 556
8
Činčera Marek
33
2 266
9
Babjaková Radka
45
2 010
10
Ščerba Patrik
50
1 781
11
Novotný Michal
51
1 574
12
Šmakalová Pavlína
55
1 385
13
Žáček Jiří
58
1 212
14
Strejček Radim
64
1 051
15
Trňák Lukáš
65
901
16
Korvas Filip
65
761
17
Černý Pavel
78
629
18
Spyrka Karol
84
505
poř.
jméno
body
l.body
1
Pospíšil Martin
9
6 236
2
Černý Ondřej
13
4 730
3
Korytář Václav
14
3 850
4
Spyrka Barbara
15
3 225
5
Pacanowski Marcin
28
2 741
6
Borošová Soňa
30
2 345
7
Pospíšilová Klára
31
2 010
8
Pacanowski Artur
33
1 720
9
Holotík Miroslav
42
1 464
10
Sláma Eduard
43
1 236
11
Bitomský Martin
45
1 029
12
Formánek Michael
54
840
13
Readziej Piotr
59
666
14
Halouzka Jiří
505
poř.
jméno
body
l.body
1
Jaskiewicz Damian
11
4 730
2
Stefaniak Julka
13
3 225
3
Šleziona Filip
13
2 345
4
Ojcowicz Nikola
14
1 720
5
Bachniak Bartosz
19
1 236
6
Jaroměřská Tereza
25
840
7
Janča Jean-Baptiste
30
505
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ