Jarní Premiéra II. + KP

 Zpět

CTl 091802
Datum 23.05.2009
Dní 2
Místo konání Rozkoš
Pořadatel TJ Slávia - jachting Česká Skalice
Zúčastněné třídy 420-4P,470-4P,Fb-4P,Fd-4P,Vau-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Zanker Zbyněk
5
3 200
Storch Petr
3 200
2
Houdek Roman
10
1 996
Fiala Pavel
1 996
3
Lehečka Zdeněk
16
1 291
Lehečka Zdeněk
1 291
4
Kopecký Ivo
21
792
Štamberk Jan
792
5
Kopecký Josef
35
0
5
Palkovský Tomáš
35
404
5
Štamberk Zdeněk
0
5
Šindýlek Vlastimil
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Steiner Michal
5
4 404
Dymák Jiří
4 404
2
Chudějová Hana
10
3 200
Kořanová Michaela
3 200
3
Kupská Markéta
16
2 496
Mayerbergová Ilona
2 496
4
Tichý Jonáš
18
1 996
Škoda Michal
1 996
5
Žáková Petra
27
1 608
Vlach Martin
1 608
6
Čuláková Adéla
28
1 291
Kořanová Johana
1 291
7
Rosecká Nikola
31
1 024
Rosecký Daniel
1 024
8
Dymáková Tereza
792
Hanuš Daniel
792
9
Maroščíková Gabriela
43
587
Staňová Justýna
587
10
Košvica Jakub
48
404
Maršálek Daniel
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Winkler Pavel
9
5 925
Verner Jaroslav
5 925
2
Vomáčko Ladislav
14
4 721
Kubový Martin
4 721
3
Kvasnik Milan
15
4 016
Kořan Petr
4 016
4
Kuthan Martin
17
3 517
Sklenář Petr
3 517
5
Šedivák Kryštof
30
3 129
Mudra Martin
3 129
6
Tkadlec Viktor
31
2 812
Skořepová Eva
2 812
7
Kratký Ondřej
33
2 544
Krátký Jan
2 544
8
Buchta Jan
34
2 312
Vašík Radim
2 312
9
Parůžek Zdeněk
36
2 108
Myslík Vladimír
2 108
10
Šára Michal
40
1 925
Svoboda Jiří
1 925
11
Will Jan
48
1 759
Čechura Jiří
1 759
12
Nápravník Jakub
51
1 608
Jeništa Milan
1 608
13
Beneš Vlastimil
55
1 469
Průcha Alexandr
1 469
14
Pomykáček Martin
57
1 340
Peterka Miroslav
1 340
15
Mika Radek
70
1 220
Stránská Lucie
1 220
16
Smetana Matěj
75
1 108
Smetana Karel
1 108
17
Šnajdr Matěj
81
1 003
Šnajdr Milan
1 003
18
Burdová Michaela
81
904
Nápravníková Barbora
904
19
Skála Petr
90
810
Šupolík Petr
810
20
Šmíd Jiří
99
721
Šmídová Jana
721
21
Nováková Ludmila
103
636
Vašík Martin
636
22
Spurný Kryštof
105
555
Hyk Jan
555
23
Schejbal Jiří
108
478
Fiala Michal
478
24
Kejř Jaroslav
126
404
Piherová Vlasta
404
25
Sotona Adam
130
0
Koláčný Rudolf
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Prokopová Lenka
7
4 221
Kubík Michal
4 221
2
Konopík Matěj
8
3 017
Konopík Pavel
3 017
3
Pročková Tereza
13
2 312
Blatecký Patrik
2 312
4
Šlaisová Alena
18
1 813
Chyťová Marcela
1 813
5
Mlčoch Matěj
19
1 425
Mlčoch Bronislav
1 425
6
Vacula Jan
26
1 108
Vacula Karel
1 108
7
Machovská Lucie
31
841
Machovský Jan
841
8
Machovský Tomáš
35
609
Vacula Karel
609
9
Havrdová Adéla
50
404
Havrda Luboš
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ