Borůvková regata

 Zpět

CTl 091337
Datum 12.09.2009
Dní 2
Místo konání Lipno - Lipno n/Vlt
Pořadatel YC Lipno nad Vltavou
Zúčastněné třídy Cad-5ip,Cad-4P,Fla-4P,Spl-4P,L47-3C,Q-3C

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Tkadlecová Sára
6
5 608
Kořanová Johana
5 608
2
Živná Veronika
8
4 404
Kliment Michal
4 404
3
Hálová Kateřina
10
3 700
Parůžek Jiří
3 700
4
Šedivý Bořek
14
3 200
Štrunc Jan
3 200
5
Hejnic Tadeáš
20
2 812
Štruncová Michaela
2 812
6
Ambrosová Adriana
23
2 496
Čuláková Adéla
2 496
7
Vychová Zuzana
23
2 228
Laskowska Zuzana
2 228
8
Jebavá Markéta
31
1 996
Jebavý Vít
1 996
9
Vítová Anna
32
1 791
Havel Filip
1 791
10
Štursová Lucie
34
1 608
Vlachová Veronika
1 608
11
Fantová Klára
42
1 443
Alexová Beata
1 443
12
Brabec Václav
44
1 291
Svoboda Lukáš
1 291
13
Mojdl Ondřej
45
1 152
Skála David
1 152
14
Hlavačka Vojtěch
63
1 024
Eichler Martin
1 024
15
Janků Lucie
65
904
Lidaříková Alena
904
16
Eichler Viktor
66
792
Janča Jean-Baptiste
792
17
Vallová Anna
69
686
Maršálková Blanka
686
18
Hakl David
71
587
Peloušek Tomáš
587
19
Štursová Pavla
72
493
Jarošová Natálie
493
20
Štursová Jana
74
404
Kupský Pavel
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Bachtík Tomáš
6
4 548
2
Staňková Nikol
9
3 645
3
Mareček Šimon
14
3 117
4
Cvachová Adéla
18
2 742
5
Rešl Štěpán
21
2 451
6
Ptáčník Jan
26
2 213
7
Polidar Martin
28
2 013
8
Koštýř Michal
29
1 839
9
Schrollová Eva
30
1 685
10
Kordovský Vojtěch
31
1 548
11
Doležal Tomáš
33
1 424
12
Sobotová Kristýna
38
1 310
13
Dvořák Ota
44
1 206
14
Kališová Lenka
45
1 110
15
Louda Martin Simon
49
1 020
16
Nuc Mario
54
936
17
Ploner Jan
69
857
18
Kulhánková Klára
71
782
19
Soldátová Tina
77
712
20
Cvach Matěj
79
645
21
Kulhánková Nikita
80
581
22
Kolář Antonín
82
521
23
Podráský Daniel
86
463
24
Mráz Maxmilián
91
407
25
Kopečná Karolína
93
354
26
Šesták Adam Richard
101
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Vachel Ondřej
5
3 427
2
Cejnar Matyáš
6
2 524
3
Cejnar Lukáš
14
1 996
4
Štěpánský Jan
17
1 621
5
Houska Vojtěch
18
1 330
6
Trejbalová Samanta
22
1 093
7
Bachtík Lukáš
24
892
8
Starý Martin
27
718
9
Uher Ondřej
33
564
10
Fanta Matěj
36
427
11
Lupták Jan
43
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Smolařová Barbora
4
1 406
2
Cejnar Tomáš
10
804
3
Ptáčníková Marie
12
452
4
Valdhansová Aneta
12
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ