Mistrovství ČR

 Zpět

CTl 091316
Datum 03.07.2009
Dní 4
Místo konání Lipno - Černá v Poš.
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Cad-6mr,Fb-6mr,Pir-6mr,420-4P,Cad-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Thiel Susanne
6
8 539
Bauditz Jens
8 539
2
Sivý Dalibor
7
6 733
Sivý Josef
6 733
3
Gardavský Petr
11
5 677
Tobolka Michal
5 677
4
Moucha Pavel
14
4 927
Vacula Martin
4 927
5
Mádle Jiří
22
4 345
Beneš Pavel
4 345
6
Vyhnánková Kateřina
26
3 870
Zobač Jakub
3 870
7
Kopřiva Luděk
27
3 469
Rybáček Josef
3 469
8
Lašová Zuzana
31
3 121
Horák Miroslav
3 121
9
Naef Timo
32
2 814
Fels Stephan
2 814
10
Juklová Alice
32
2 539
Jukl Jan
2 539
11
Sivá Helena
33
2 291
Sivý Josef
2 291
12
Mareš Jan
41
2 064
Nosek Petr
2 064
13
Strnad Jurgen
43
1 856
Renner Herbert
1 856
14
Smutná Veronika
45
1 663
Bulíř Jan
1 663
15
Mendík Jan
51
1 483
Hendrych Václav
1 483
16
Novák Jaroslav
57
1 315
Richter Zdeněk
1 315
17
Novotný Karel
59
1 157
Kleiner Otakar
1 157
18
Eckert Eva
60
1 008
Schuarr Uwe
1 008
19
Adam Daniel
62
867
Moudrý Miroslav
867
20
Šváb Tomáš
63
733
Harcuba Petr
733
21
Koubek Zdeněk
65
606
Němec Jiří
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Tkadlecová Sára
6
8 412
Kořanová Johana
8 412
2
Hálová Kateřina
8
6 606
Parůžek Jiří
6 606
3
Živná Veronika
9
5 549
Kliment Michal
5 549
4
Vychová Zuzana
12
4 800
Laskowska Zuzana
4 800
5
Loudín Dominik
18
4 218
Štrunc Jan
4 218
6
Ambrosová Adriana
19
3 743
Čuláková Adéla
3 743
7
Jebavá Markéta
19
3 342
Jebavý Vít
3 342
8
Hlavačka Vojtěch
22
2 994
Ráčková Kamila
2 994
9
Vítová Anna
27
2 687
Havel Filip
2 687
10
Maršálková Blanka
33
2 412
Vodáček Tomáš
2 412
11
Ploner Jan
38
2 164
Štruncová Michaela
2 164
12
Brabec Václav
39
1 937
Svoboda Lukáš
1 937
13
Jarošová Natálie
45
1 729
Vlachová Veronika
1 729
14
Hakl David
46
1 535
Fanta Matěj
1 535
15
Fantová Klára
47
1 356
Alexová Beata
1 356
16
Fiala Eduard
49
1 187
Skála David
1 187
17
Fiala Šimon
50
1 029
Eichler Martin
1 029
18
Vallová Anna
52
881
Janča Jean-Baptiste
881
19
Janků Lucie
60
740
Lidaříková Alena
740
20
Kupský Tomáš
60
606
Kupský Pavel
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Kupská Markéta
1
1 101
Mayerbergová Ilona
1 101
2
Žáková Petra
2
800
Žáková Martina
800
3
Synková Anna
3
624
Kacálková Petra
624
4
Rosecká Nikola
4
499
Rosecký Daniel
499
5
Korčík Lukáš
5
402
Vachtarčík Jakub
402
6
Košvica Jakub
6
323
Maršálek Daniel
323
7
Kučera Jan
7
256
Huk Václav
256
8
Wolf Ondřej
8
198
Šinová Alexandra
198
9
Maroščíková Gabriela
9
147
Staňová Justýna
147
10
Vachtarčík Martin
10
101
Vachtarčík Rudolf
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Čáp Milan
9
9 795
Kubový Martin
9 795
2
Kvasnik Milan
9
7 989
Kořan Petr
7 989
3
Šedivák Kryštof
11
6 932
Mudra Martin
6 932
4
Baudis Daniel
22
6 183
Musil Tomáš
6 183
5
Kuthan Martin
23
5 601
Sklenář Petr
5 601
6
Will Jan
25
5 126
Čechura Jiří
5 126
7
Rokusek Jaromír
26
4 724
Kýhos Karel
4 724
8
Čulák Tomáš
29
4 376
Peterka Miroslav
4 376
9
Burdová Michaela
35
4 069
Nápravníková Barbora
4 069
10
Kratký Ondřej
36
3 795
Krátký Jan
3 795
11
Šára Michal
37
3 547
Svoboda Jiří
3 547
12
Winkler Pavel
42
3 320
Verner Jaroslav
3 320
13
Šplíchal Pavel
42
3 111
Lasztowka Vlastimil
3 111
14
Nápravník Jakub
44
2 918
Jeništa Milan
2 918
15
Parůžek Zdeněk
44
2 738
Myslík Vladimír
2 738
16
Beneš Vlastimil
47
2 570
Průcha Alexandr
2 570
17
Šnajdr Matěj
52
2 412
Šnajdr Milan
2 412
18
Smetana Matěj
52
2 263
Smetana Karel
2 263
19
Nováková Ludmila
53
2 122
Vašík Martin
2 122
20
Šrut Vojtěch
54
1 989
Pavlovská Alexandra
1 989
21
Mika Radek
59
1 862
Stránská Lucie
1 862
22
Gemperle Jiří
63
1 740
Vomáčko Ladislav
1 740
23
Čermáková Eva
65
1 625
Tkadlec Štěpán
1 625
24
Juppe Michal
66
1 514
Hostinský Petr
1 514
25
Jedlička Jan
68
1 407
Šupolík Petr
1 407
26
Matoušková Eva
75
1 305
Janderová Klára
1 305
27
Chodora Miroslav
81
1 207
Vít Ladislav
1 207
28
Řezáč Jindřich
84
1 112
Kuřava Jaromír
1 112
29
Spurný Kryštof
89
1 020
Hyk Jan
1 020
30
Skála Petr
90
932
Fiala Michal
932
31
Živný Boris
95
847
Kejř Jaroslav
847
32
Šindýlková Lenka
96
764
Šindýlek Jiří Ing.
764
33
Sotona Adam
99
684
Koláčný Rudolf
684
34
Tkadlec Viktor
105
606
Skořepová Eva
606
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ