Velká cena YC Lipna

 Zpět

CTl 091303
Datum 01.05.2009
Dní 3
Místo konání Lipno - Lipno n/Vlt
Pořadatel YC Lipno nad Vltavou
Zúčastněné třídy Cad-4P,Fla-4P,Lar-4P,Q-4P,Spl-4P,L47-3C

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Tkadlecová Sára
3
5 519
Kořanová Johana
5 519
2
Živná Veronika
9
4 315
Kliment Michal
4 315
3
Vítová Anna
10
3 611
Havel Filip
3 611
4
Loudín Dominik
11
3 111
Štrunc Jan
3 111
5
Hlavačka Vojtěch
12
2 723
Ráčková Kamila
2 723
6
Vychová Zuzana
12
2 406
Laskowska Zuzana
2 406
7
Fantová Klára
21
2 139
Alexová Beata
2 139
8
Hejnic Tadeáš
21
1 907
Štruncová Michaela
1 907
9
Maršálková Blanka
27
1 702
Vodáček Tomáš
1 702
10
Hálová Kateřina
31
1 519
Parůžek Jiří
1 519
11
Mojdl Ondřej
31
1 353
Skála David
1 353
12
Brabec Václav
31
1 202
Svoboda Lukáš
1 202
13
Hakl David
35
1 063
Fanta Matěj
1 063
14
Jebavá Markéta
35
935
Jebavý Vít
935
15
Ploner Jan
38
815
Janča Jean-Baptiste
815
16
Fiala Eduard
48
703
Jarošová Natálie
703
17
Štrusová Jana
49
597
Kupský Pavel
597
18
Peloušek Tomáš
50
498
Eichler Martin
498
19
Janků Lucie
51
404
Lidaříková Alena
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Baran Maroš
13
6 425
2
Cejnar Matyáš
14
5 220
3
Cejnar Lukáš
17
4 516
4
Lejhanec Filip
20
4 016
5
Bachtík Tomáš
20
3 629
6
Novotný Štěpán
35
3 312
7
Bezděková Martina
38
3 044
8
Halouzka Jiří
41
2 812
9
Šugárová Kristýna
46
2 608
10
Šamšulová Tereza
46
2 425
11
Bezděk David
48
2 259
12
Staňková Nikol
49
2 108
13
Mareček Šimon
56
1 969
14
Uher Ondřej
57
1 840
15
Podzimek Antonín
64
1 720
16
Kafka Richard
77
1 608
17
Halouzka Jakub
85
1 503
18
Killarová Marie
86
1 404
19
Polidar Martin
87
1 310
20
Dostálová Vlasta
87
1 220
21
Rešl Štěpán
97
1 136
22
Kafka Roman
103
1 055
23
Ptáčník Jan
105
978
24
Cvachová Adéla
904
25
Kordovský Vojtěch
123
833
26
Kmenta Martin
125
765
27
Sopoušek Radek
127
699
28
Dušek Petr
131
636
29
Kališová Lenka
134
575
30
Nuc Mario
140
516
31
Louda Martin Simon
144
459
32
Kolář Antonín
164
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Fenclová Veronika
7
5 774
2
Blatecký David
9
4 570
3
Audy Dan
20
3 865
4
Audyová Markéta
21
3 365
5
Chlup Zdeněk
28
2 978
6
Pospíšil Martin
30
2 661
7
Plecitý Marek
33
2 393
8
Vaidišová Kateřina
36
2 161
9
Huček Jakub
40
1 957
10
Korytář Václav
41
1 774
11
Cejnar Tomáš
47
1 608
12
Teplý Ondřej
49
1 457
13
Kotisa Jan
53
1 318
14
Němec Vojtěch
64
1 189
15
Šamšulová Kristýna
81
1 069
16
Guryča Jan
82
957
17
Bachtík Lukáš
82
852
18
Petřík Martin
82
753
19
Volf Vojtěch
83
659
20
Procházka Filip
93
570
21
Bitomský Martin
101
485
22
Pospíšilová Klára
102
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Vachel Ondřej
5
3 303
2
Houska Vojtěch
10
2 400
3
Starý Martin
15
1 872
4
Trejbalová Samanta
21
1 497
5
Valdhansová Klára
23
1 206
6
Smola Matěj
29
969
7
Brožek Martin
31
768
8
Frnka David
33
594
9
Jaroměřská Tereza
42
440
10
Lupták Jan
45
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Hájek Daniel
7
3 200
2
Smolařová Barbora
11
1 996
3
Polidarová Marketa
13
1 291
4
Minksová Barbora
16
792
5
Havlena Jiří
24
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ