Mistrovství ČR

 Zpět

CTl 072134
Datum 28.09.2007
Dní 3
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Evr-6mr,Lar-6mr,Fin-4P,Q-4P,T24-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Hýža Jiří
4 989
2
Bělunek Michal
3 784
3
Outrata Jiří
3 080
4
Vika Tomáš
2 580
5
Čajčík Jan
2 193
6
Hrnčál Tomáš
1 876
7
Sláma Ivo
1 608
8
Kmoníček Jiří
1 376
9
Valouch Libor
1 172
10
Valouch Vlastimil
989
11
Hrnčál Milan
823
12
Šmídová Božena
672
13
Havránek Pavel
533
14
Audy Petr
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Sivý Štěpán
7 517
2
Novotný Štěpán
6 312
3
Baran Maroš
5 608
4
Bilka Adam
5 108
5
Hájek Daniel
4 721
6
Cejnar Lukáš
4 404
7
Cejnar Matyáš
4 136
8
Vachel Ondřej
3 904
9
Sláma Eduard
3 700
10
Matuška Dušan
3 517
11
Starý Martin
3 351
12
Vaďurová Dominika
3 200
13
Zárubová Michaela
3 061
14
Bachtík Tomáš
2 932
15
Orlovská Martina
2 812
16
Hanuš Daniel
2 700
17
Teplý Ondřej
2 595
18
Tichánek Michael
2 496
19
Kovalczyk Cyprian
2 402
20
Lejhanec Filip
2 312
21
Babjaková Miriam
2 228
22
Blažek Jan
2 147
23
Němec Vojtěch
2 070
24
Korvas Filip
1 996
25
Minksová Barbora
1 925
26
Bezděková Martina
1 857
27
Mareček Šimon
1 791
28
Smolařová Barbora
1 728
29
Maňková Linda
1 667
30
Žíla Jiří
1 608
31
Štěpánský Jan
1 551
32
Pilařová Tereza
1 496
33
Valdhansová Klára
1 443
34
Kafka Richard
1 391
35
Bachtík Lukáš
1 340
36
Žáček Jiří
1 291
37
Novotný Michal
1 244
38
Vlachová Veronika
1 197
39
Bilková Nina
1 152
40
Balzerová Adéla
1 108
41
Šugárová Kristýna
1 065
42
Šamšulová Tereza
1 024
43
Bezděk David
983
44
Ščerba Patrik
943
45
Vrzalová Elen
904
46
Vargová Jana
866
47
Cvachová Adéla
828
48
Kafka Roman
792
49
Ferianec Adam
756
50
Kafková Anna
721
51
Sobota Martin
686
52
Sopoušek Radek
653
53
Kordovský Vojtěch
620
54
Mouchová Karolína
587
55
Staňová Justýna
555
56
Killarová Marie
524
57
Staňa Ivo
493
58
Kulhánková Klára
463
59
Boroš Michal
433
60
Pospíšilová Klára
0
60
Kulhánková Nikita
0
60
Strejček Radim
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Směšný Marek
10 345
2
Audy Dan
8 539
3
Škráčková Vendula
7 483
4
Skotnicová Jana
6 733
5
Landkammerová Jana
6 152
6
Soukal Miloslav
5 677
7
Vlček Dominik
5 275
8
Rozsypal Jakub
4 927
9
Novotný Václav
4 620
10
Kubík Michal
4 345
11
Skála Pavel
4 097
12
Šmídová Petra
3 870
13
Šmídová Katka
3 662
14
Lejhanec David
3 469
15
Černá Anna
3 289
16
Vaidiš Tomáš
3 121
17
Jindřichová Markéta
2 963
18
Staniek Štěpán
2 814
19
Čudek Radim
2 673
20
Zárubová Daniela
2 539
21
Rozsypal Martin
2 412
22
Škoda Jan
2 291
23
Daněk Michal
2 175
24
Vachelová Barbora
2 064
25
Varga Ján
1 958
26
Záruba Marek
1 856
27
Staniek Michal
1 757
28
V?radi Juliana
1 663
29
Lipenská Lea
1 571
30
Crháková Lenka
1 483
31
Balzer Robert
1 397
32
Ondíková Petra
1 315
33
Cach Zdeněk
1 234
34
Packová Alexandra
1 157
35
Cachová Šárka
1 081
36
Packová Kristýna
1 008
37
Valdhansová Aneta
936
38
Vavruša Tomáš
867
39
Slíva Jakub
799
40
Pellar David
733
41
Trňák Lukáš
669
42
Šprc Petr
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Blatecký David
10 639
2
Chlup Zdeněk
8 832
3
Fenclová Veronika
7 776
4
Hrubý Karel
7 026
5
Teplý Viktor
6 445
6
Arian Aleksander
5 970
7
Vaidišová Kateřina
5 568
8
Jootovski Michal
5 220
9
Huček Jakub
4 913
10
Kobielski Filip
4 639
11
Ogrodnik Piotr
4 390
12
Chmel Václav
4 163
13
Černý Michal
3 955
14
Pospíšil Martin
3 762
15
Plecitý Marek
3 582
16
Korytář Václav
3 414
17
Kotisa Jan
3 256
18
Horáček Marek
3 107
19
Hlavsa Tomáš
2 966
20
Černý Ondřej
2 832
21
Hořejší Jakub
2 705
22
Sadilková Katka
2 584
23
Audyová Markéta
2 468
24
Kachnič Branislav
2 357
25
Deutscher Patrik
2 251
26
Boroš Martin
2 149
27
Pospíšilová Lucie
2 050
28
Šamšulová Kristýna
1 956
29
Holotík Miroslav
1 864
30
Sopoušek Jan
1 776
31
Stolzmann Michal
1 690
32
Hotovec Jan
1 608
33
Uchánski Tomasz
1 528
34
Cejnar Tomáš
1 450
35
Borošová Soňa
1 374
36
Guryča Jan
1 301
37
Šenkýřová Lenka
1 229
38
J?rg Holl
1 160
39
Norulák David
1 092
40
Ráček Jakub
1 026
41
Šabo Andrej
962
42
Parthe Manfred
899
43
Obrtlík Filip
838
44
Formánek Michael
778
45
G?rf?lová Linda
719
46
Král Karel
662
47
Sadilková Tereza
606
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ