Pálavská regata Home Credit

 Zpět

CTl 072106
Datum 04.05.2007
Dní 3
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy 420-5mz,470-5mz,Evr-5mz, Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,420-4P,470-4P,Evr-4P,Fin-4P,Las-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Hrubý Michal
5 693
2
Lidařík Rudolf
4 489
3
Vika Tomáš
3 784
4
Bělunek Michal
3 285
5
Hýža Jiří
2 897
6
Moze Tine
2 580
7
Outrata Jiří
2 312
8
Kmoníček Jiří
2 081
9
Sláma Ivo
1 876
10
Čajčík Jan
1 693
11
Plecitý Martin
1 527
12
Lejhanec Jiří
1 376
13
Audy Petr
1 237
14
Valouch Vlastimil
1 108
15
Hrnčál Tomáš
989
16
Valouch Libor
876
17
Trnavský Martin
771
18
Hrnčál Milan
672
19
Vinkl Petr
578
20
Vinkl Daniel
489
21
Korych Pavel
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Drahorád Petr
5 326
2
Šenkýř Ivan
4 122
3
Blatecký David
3 417
4
Hrubý Karel
2 918
5
Lachner Vít
2 530
6
Pospíšil Martin
2 213
7
Vaidiš Tomáš
1 945
8
Chmel Václav
1 713
9
Černý Michal
1 509
10
Hořejší Jakub
1 326
11
Solík Jakub
1 160
12
Trdý Jan
1 009
13
Král Karel
870
14
Zungovský Lukáš
741
15
Hořejší Miroslav
621
16
Horáček Marek
509
17
Holotík Miroslav
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Chudějová Hana
5 108
Mrzílková Lenka
5 108
2
Storchová Monika
3 904
Storch Petr
3 904
3
Mertlová Michaela
3 200
Preibischová Monika
3 200
4
Mayerberg Ivo
2 700
Mayerbergová Ilona
2 700
5
Lednický Matej
2 312
Kachnič Braňo
2 312
6
Žáková Petra
1 996
Žáková Martina
1 996
7
Sadilková Tereza
1 728
Brachtlová Tereza
1 728
8
Steiner Michal
1 496
Dymák Jiří
1 496
9
Havetta Alexander
1 291
Kittler Jan
1 291
10
Rosecká Nikola
1 108
Rosecký Daniel
1 108
11
Kociánová Barbora
943
Kořanová Michaela
943
12
Žilková Tereza
792
Brázdová Petra
792
13
Dymáková Tereza
653
Kafková Barbora
653
14
Kořanová Johana
524
Škoda Vít
524
15
Marek Václav
404
Vaculka Patrik
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Chlup Zdeněk
6 978
2
Novotný Václav
5 774
3
Soukal Miloslav
5 069
4
Skotnicová Jana
4 570
5
Landkammerová Šárka
4 182
6
Kubík Michal
3 865
7
Audy Dan
3 597
8
Rozsypal Jakub
3 365
9
Trenzová Karolína
3 161
10
Škráčková Vendula
2 978
11
Kala ing. Roman
2 812
12
Styblo Petr
2 661
13
Šmídová Katka
2 522
14
Lejhanec David
2 393
15
Skála Pavel
2 273
16
Vlček Dominik
2 161
17
Kotisa Jan
2 056
18
Šmídová Petra
1 957
19
Landkammerová Jana
1 863
20
Jindřichová Markéta
1 774
21
Čudek Radim
1 689
22
Černá Anna
1 608
23
Lipenský Martin
1 531
24
Matoušková Eva
1 457
25
Rozsypal Martin
1 386
26
Stránská Lucie
1 318
27
Fučíkovský Jan
1 252
28
Topiarzová Magda
1 189
29
Staniek Štěpán
1 128
30
Směšný Marek
1 069
31
Packová Alexandra
1 012
32
Škoda Jan
957
33
Staniek Michal
904
34
Packová Kristýna
852
35
Cach Zdeněk
802
36
Fontánová Klára
753
37
Daněk Michal
705
38
Cachová Šárka
659
39
Vachelová Barbora
614
40
Lipenská Lea
570
41
Černý Pavel
527
42
Vavruša Jiří
485
43
Soukup Filip
444
44
Ondíková Petra
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Fenclová Veronika
3 517
Šmídová Lenka
3 517
2
Škoda Michal
2 312
Fiala Petr
2 312
3
Bobek Pavel
1 608
Bobek Ondřej
1 608
4
Preibischová Michaela
1 108
Koutná Martina
1 108
5
Kotek Michal
721
Kotek Kamil
721
6
Kubeš Fedo
404
Baran Miroslav
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Huček Jakub
6 899
2
Teplý Viktor
5 394
3
Vaidišová Kateřina
4 513
4
Kozelský Jakub
3 888
5
Pospíšilová Lucie
3 404
6
Andel Michal
3 008
7
Sadilková Katarina
2 673
8
Audyová Markéta
2 383
9
Solfronk Antonín ml.
2 128
10
Hájek Tomáš
1 899
11
Šenkýřová Lenka
1 692
12
Norulak David
1 503
13
Šabo Andrej
1 329
14
Borošová Soňa
1 168
15
Sopoušek Jan
1 018
16
Ráček Jakub
878
17
Šamšulová Kristýna
747
18
Formánek Michael
622
19
G?rf?l Tomáš
505
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ