Švestková regata

 Zpět

CTl 071513
Datum 22.09.2007
Dní 2
Místo konání Jesenice
Pořadatel Jachtklub Cheb, z.s.
Zúčastněné třídy Lar-4P,Pir-4P,420-3C,Evr-3C,Q-3C

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Mendík Jan
1 305
Hendrych Václav
1 305
2
Sivý Dalibor
1 004
Sivý Josef
1 004
3
Snopek Martin
828
Žila Jiří
828
4
Pippig Betina
703
Schonbeiner Peet
703
5
Novotný Karel
606
Kleiner Otakar
606
6
Adam Daniel
527
Moudrý Miroslav
527
7
Švarc Roman
460
Vacula Martin
460
8
Stachová Kateřina
402
Marian Jan
402
9
Sivá Helena
351
Sivý Josef
351
10
Lašová Zuzana
305
Horák Miroslav
305
11
Novák Jaroslav
264
Richter Zdeněk
264
12
Marečková Lenka
226
Mareček Josef
226
13
Mendíková Tereza
191
Zobač Jakub
191
14
Klimešová Táňa
159
Klimeš Ondřej
159
15
Scholz Gabriele
129
Scholz Uwe
129
16
Kopřiva Luděk
101
Rybáček Josef
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Storchová Monika
1 055
Storch Petr
1 055
2
Funke Ulrike
754
Stumpf Uwe
754
3
Pantalon Sascha
578
Greiner Florian
578
4
Eismann Dirk
453
Wolf Jorg
453
5
Růžička Petr
356
Růžička Peter
356
6
Schupped Verena
277
Boswetter Daniel
277
7
Funk Dustin
210
Gramms Denny
210
8
Rosecká Nikola
152
Rosecký Daniel
152
9
Klíma Jiří
101
Topinka Lukáš
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Sivý Štěpán
1 606
2
Novotný Štěpán
1 305
3
Němec Vojtěch
1 129
4
Vachel Ondřej
1 004
5
Schindler Isabel
907
6
Novotný Michal
828
7
Adler Ida
761
8
Korvas Filip
703
9
Ziegeubein Martin
652
10
Žíla Jiří
606
11
Zárubová Michaela
565
12
Harensber Lukas
527
13
Podzimek Antonín
492
14
Pokošová Petra
460
15
Smolařová Barbora
430
16
Vlachová Veronika
402
17
Zajíček Daniel
376
18
Minksová Barbora
351
19
Houska Vojtěch
327
20
Pilařová Tereza
305
21
Kaiser Juliane
284
22
Lauschke Tim
264
23
Blum Antje
244
24
Mouchová Karolína
226
25
Schonbener Patrich
208
26
Pippig Paul
191
27
Polidar Martin
175
28
Rešl Štěpán
159
29
Gebhart Jan
144
30
Loníková Pavla
129
31
Pokoš Radim
115
32
Šulcová Barbora
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Novotný Václav
1 443
2
Ondíková Petra
1 142
3
Skála Pavel
966
4
Zárubová Daniela
841
5
Valdhansová Aneta
744
6
Škoda Jan
665
7
Soukal Miloslav
598
8
Záruba Marek
540
9
Stránská Lucie
489
10
Cach Zdeněk
443
11
Sanková Lenka
402
12
Rešl Matěj
364
13
Netopilík Zdeněk
329
14
Činčera Marek
297
15
Knorrová Barbora
267
16
Jindřichová Markéta
239
17
Polidarová Marketa
213
18
Soukup Aleš
188
19
Sivý Filip
165
20
Šprc Petr
142
21
Vachelová Barbora
121
22
Matějková Adéla
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Lauschke Hans
1 180
2
Blatecký David
879
3
Chlup Zdeněk
703
4
Černý Michal
578
5
Chmel Václav
481
6
Hlavsa Tomáš
402
7
Horáček Marek
335
8
Vaidišová Kateřina
277
9
Keil Isabel
226
10
Muller Tim
180
11
Král Karel
120
11
Drahorád Petr
120
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ