Mistrovství ČR

 Zpět

CTl 061806
Datum 26.08.2006
Dní 4
Místo konání Rozkoš
Pořadatel TJ Slávia - jachting Česká Skalice
Zúčastněné třídy LaR-6mr,Q-6mr

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Vadurová Dominika
11 639
2
Staniek Štěpán
9 833
3
Sivý Štěpán
8 776
4
Teplý Ondřej
8 027
5
Bilka Adam
7 445
6
Matuška Dušan
6 970
7
Baran Maroš
6 569
8
Vachelová Barbora
6 221
9
Balzerová Adéla
5 914
10
Dudejová Dominika
5 639
11
Blažek Jan
5 391
12
Dymák Jiří
5 164
13
Vachel Ondřej
4 955
14
Sláma Eduard
4 762
15
Hodačová Veronika
4 583
16
Bachtík Tomáš
4 414
17
Zárubová Michaela
4 256
18
Cejnar Lukáš
4 107
19
Polidarová Marketa
3 967
20
Knorrová Barbora
3 833
21
Hanuš Daniel
3 706
22
Němec Vojtěch
3 585
23
Tichánek Michael
3 469
24
Lejhanec Filip
3 358
25
Sigetová Diana
3 251
26
Minksová Barbora
3 149
27
Ščerba Patrik
3 051
28
Švancarová Martina
2 956
29
Babjaková Miriam
2 865
30
Pospíšilová Klára
2 776
31
Šamšulová Tereza
2 691
32
Bitomský Martin
2 608
33
Hájek Daniel
2 528
34
Starý Martin
2 450
35
Utíkal Petr
2 375
36
Trejbalová Samanta
2 301
37
Novotný Štěpán
2 230
38
Smolařová Barbora
2 160
39
Vlachová Veronika
2 093
40
Štěpánský Jan
2 027
41
Steiner Michal
1 962
42
Kováčová Tereza
1 900
43
Vrzalová Elen
1 838
44
Cejnar Matyáš
1 778
45
Korvas Filip
1 720
46
Šamšulová Kristýna
1 663
47
Strejček Radim
1 607
48
Novotný Michal
1 552
49
Pilařová Tereza
1 498
50
Pokošová Petra
1 445
51
Holyszewská Anna
1 394
52
Valdhansová Klára
1 343
53
Cejnar Tomáš
1 293
54
Bachtík Lukáš
1 245
55
Šprc Petr
1 197
56
Kafková Barbora
1 150
57
Formánek Michael
1 104
58
Valenta Jan
1 059
59
Sobota Martin
1 014
60
Mouchová Karolína
970
61
Kratochvíl Jiří
927
62
Podzimek Antonín
885
63
Kholová Petra
843
64
Sopoušek Jan
802
65
Němečková Pavla
762
66
Cvachová Adéla
722
67
Pacovská Lucie
683
68
Kaválková Tereza
644
69
Solfronková Ludmila
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Fenclová Veronika
8 994
2
Guryča Nikola
7 187
3
Chlup Zdeněk
6 131
4
Blatecký David
5 381
5
Chmel Václav
4 800
6
Pospíšil Martin
4 325
7
Huček Jakub
3 923
8
Hořejší Miroslav
3 575
9
Černý Michal
3 268
10
Lachner Vít
2 994
11
Hořejší Jakub
2 745
12
Korytář Václav
2 519
13
Teplý Viktor
2 310
14
Plecitý Marek
2 117
15
Horáček Marek
1 937
16
Šmídová Katka
1 769
17
Černý Ondřej
1 611
18
Audyová Markéta
1 462
19
Solfronk Antonín ml.
1 321
20
Hájek Tomáš
1 187
21
Černý Matěj
1 060
22
Pospíšilová Lucie
939
23
Deutcher Patrik
823
24
Šenkýřová Lenka
712
25
Borošová Sona
606
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ