Jarní premiéra I. + KP

 Zpět

CTl 061801
Datum 13.05.2006
Dní 2
Místo konání Rozkoš
Pořadatel TJ Slávia - jachting Česká Skalice
Zúčastněné třídy Evr-4P,L47-4P,Q-4P,Evr-2,Q-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Staniek Štěpán
7 268
2
Vadurová Dominika
6 064
3
Teplý Ondřej
5 360
4
Dymák Jiří
4 860
5
Balzerová Adéla
4 472
6
Sivý Štěpán
4 155
7
Smolařová Barbora
3 888
8
Knorrová Barbora
3 656
9
Kafková Barbora
3 451
10
Sláma Eduard
3 268
11
Polidarová Marketa
3 102
12
Hodačová Veronika
2 951
13
Novotný Štěpán
2 812
14
Starý Martin
2 684
15
Hájek Daniel
2 564
16
Ščerba Patrik
2 452
17
Zárubová Michaela
2 346
18
Blažek Jan
2 247
19
Štěpánský Jan
2 153
20
Hanuš Daniel
2 064
21
Bitomský Martin
1 979
22
Šamšulová Kristýna
1 898
23
Vachel Ondřej
1 821
24
Tereza Kováčová
1 747
25
Steiner Michal
1 676
26
Cejnar Matyáš
1 608
27
Pokošová Petra
1 543
28
Minksová Barbora
1 479
29
Strejček Radim
1 418
30
Formánek Michael
1 360
31
Utíkal Petr
1 303
32
Tichánek Michael
1 247
33
Havránek Petr
1 194
34
Vrzalová Elen
1 142
35
Sobota Martin
1 092
36
Žíla Jiří
1 043
37
Šamšulová Tereza
995
38
Cejnar Lukáš
949
39
Jetmarová Ester
904
40
Antel Vladimír
860
41
Vavruša Tomáš
817
42
Pacovská Lucie
775
43
Němečková Pavla
734
44
Trejbalová Samanta
694
45
Bachtík Lukáš
655
46
Bachtík Tomáš
617
47
Lejhanec Filip
580
48
Drdlík Pavel
543
49
Kratochvíl Jiří
507
50
Bezděk David
472
51
Dostálová Vlasta
421
51
Bezděková Martina
421
poř.
jméno
body
l.body
1
Směšný Marek
6 723
2
Novotný Vaclav
5 519
3
Krejza Tomáš
4 815
4
Černá Anna
4 315
5
Chlup Zdeněk
3 927
6
Huček Jakub
3 611
7
Lejhanec David
3 343
8
Soukal Miloslav
3 111
9
Teplý Viktor
2 906
10
Šmídová Petra
2 723
11
Kubík Michal
2 558
12
Trenzová Karolína
2 406
13
Vlček Dominik
2 267
14
Škráčková Vendula
2 139
15
Čudek Radim
2 019
16
Cenek Miroslav Ing.m.
1 907
17
Stránská Lucie
1 801
18
Rozsypal Jakub
1 702
19
Crháková Lenka
1 608
20
Fontánová Klára
1 519
21
Audy Dan
1 434
22
Balzer Robert
1 353
23
Zaruba Marek
1 276
24
Kotisa Jan
1 202
25
Fučíkovský Jan
1 131
26
Cach Zdeněk
1 063
27
Staniek Michal
998
28
Šachl Zdeněk
935
29
Cachová Šárka
874
30
Sadílek Viktor
815
31
Černý Pavel
758
32
Sanková Lenka
703
33
Šerejch Jiří
649
34
Rozsypal Martin
597
35
Škoda Jan
547
36
Soukup Aleš
498
37
. .
450
Hyk Jan
450
38
Kuehnelová Simona
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Korytář Václav
3 200
2
Ircing Pavel
1 996
3
Černý Ondřej
1 291
4
Audyová Markéta
792
5
Cejnar Tomáš
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ