Mistrovství ČR-CERE regata

 Zpět

CTl 061328
Datum 01.09.2006
Dní 3
Místo konání Lipno-Jestřábí
Pořadatel YACHT CLUB CERE, z.s.
Zúčastněné třídy 470-6mr,L47-6mr,470-5mr,420-4P,470-4P,Evr-4P,Fin-4,Las-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Hrubý Michal
4 989
2
Maier Michael
3 784
3
Lidařík Rudolf
3 080
4
Vika Tomáš
2 580
5
Outrata Jiří
2 193
6
Bělunek Michal
1 876
7
Plecitý Martin
1 608
8
Čajčík Jan
1 376
9
Tomek Jaroslav
1 172
10
Čajčík Karel
989
11
Valouch Vlastimil
823
12
Hrnčál Tomáš
672
13
Hrnčál Milan
533
14
Navařík Robert
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Trčka Martin
6 064
2
Čutka Jan
4 860
3
Drahorád Petr
4 155
4
Guryča Nikola
3 656
5
Fenclová Veronika
3 268
6
Pospíšil Martin
2 951
7
Berecz Zsombor
2 684
8
Hrubý Karel
2 452
9
Lachner Vít
2 247
10
Blatecký David
2 064
11
Vaidiš Tomáš
1 898
12
Chmel Václav
1 747
13
Šenkýř Ivan
1 608
14
Lovas Bence
1 479
15
Ambrozy Peter
1 360
16
Černý Michal
1 247
17
Plecitý Marek
1 142
18
Huček Jakub
1 043
19
Vaidišová Kateřina
949
20
Bauer Franta
860
21
Hořejší Miroslav
775
22
Horáček Marek
694
23
Deutcher Patrik
617
24
Král Karel
543
25
Pospíšilová Lucie
472
26
Šlechta Jiří
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Storchová Monika
3 200
Storch Petr
3 200
2
Mertlová Michaela
1 996
Preibischová Monika
1 996
3
Chudějová Hana
1 291
Mrzílková Lenka
1 291
4
Žáková Petra
792
Žáková Martina
792
5
Šedivák Šimon
404
Kacálková Petra
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Skotnicová Jana
6 129
2
Šmídová Katka
4 925
3
Krejza Tomáš
4 221
4
Směšný Marek
3 721
5
Audy Dan
3 334
6
Soukal Miloslav
3 017
7
Landkammerová Jana
2 749
8
Čudek Radim
2 517
9
Chlup Zdeněk
2 312
10
Škráčková Vendula
2 129
11
Šmídová Petra
1 964
12
Kubík Michal
1 813
13
Černá Anna
1 674
14
Landkammerová Šárka
1 545
15
Skála Pavel
1 425
16
Lejhanec David
1 313
17
Kotisa Jan
1 208
18
Zaruba Marek
1 108
19
Staniek Michal
1 014
20
Kachničová Katarína
925
21
Netopilík Zdeněk
841
22
Škoda Jan
760
23
Cachová Šárka
683
24
Soukup Filip
609
25
Cach Zdeněk
538
26
Fučíkovský Jan
470
27
Balzer Robert
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Bobek Pavel
6 331
Bobek Ondřej
6 331
2
Škoda Michal
4 525
Fiala Petr
4 525
3
Baran Miroslav
3 469
Kaňuk Jakub
3 469
4
Adam Zdeněk
2 719
Kotek Kamil
2 719
5
Preibischová Michaela
2 138
Koutná Martina
2 138
6
Lednický Matěj
1 663
Kachnič Branislav
1 663
7
Will Jan
1 261
Mudra Martin
1 261
8
Kotek Michal
913
Hirnšal Jan
913
9
Kalous Karol
606
Kalous Zdeno
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Teplý Viktor
7 290
2
Solfronk Antonín ml.
5 483
3
Černý Ondřej
4 427
4
Korytář Václav
3 677
5
Ircing Pavel
3 096
6
Audyová Markéta
2 621
7
Šamšulová Kristýna
2 219
8
Cejnar Tomáš
1 871
9
Guryča Jan
1 564
10
Brožek Martin
1 290
11
Hotovec Jan
1 041
12
Volf Vojtěch
815
13
Obrtlík Filip
606
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ