MČR - Grand Nationals

 Zpět

CTl 061318
Datum 06.07.2006
Dní 4
Místo konání Lipno
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Fb-8ep,Cad-6mr,Fb-6mr,Cad-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Frankowski Michal
9 380
Rakocy Bartosz
9 380
2
Koztowski Mateusz
7 574
Giemza Bartosz
7 574
3
B?r?cz Berta
6 518
B?r?cz Bence
6 518
4
Takács Réka
5 768
Balogh Anna
5 768
5
Ptáčníková Marie
5 187
Kořanová Michaela
5 187
6
Hálová Kateřina
4 711
Parůžek Jiří
4 711
7
Kovács Máté
4 310
Nagy Gábor
4 310
8
Němcová Tereza
3 962
Šínová Alexandra
3 962
9
Chrupek Mikotaj
3 655
Harnasz Aneta
3 655
10
Kupský Pavel
3 380
Seidl Šimon
3 380
11
Geiger Máte
3 132
Sándor András
3 132
12
Havel Filip
2 905
Škoda Vít
2 905
13
Štrunc Jan
2 697
Lambl Vojtěch
2 697
14
Matoušek Pavel
2 504
Ráčková Kamila
2 504
15
Tkadlecová Sára
2 324
Parůžek Zdeněk
2 324
16
Ptáčník Jan
2 156
Daniel Jakub
2 156
17
Hykrdová Eliška
1 998
Hykrda Jakub
1 998
18
Rumanová Veronika
1 849
Drdošová Karolína
1 849
19
F?redi Marcell
1 708
Németh Gábor
1 708
20
Janča Jean-Baptiste
1 574
Havetta Alexander
1 574
21
Kubát Michal
1 447
Burdová Michaela
1 447
22
Urban David
1 326
Piherová Vlasta
1 326
23
Claus Filip
1 210
Huk Václav
1 210
24
Svoboda Lukáš
1 099
Kořanová Johana
1 099
25
Jebavý Vít
993
Čuláková Adéla
993
26
Feilerová Simona
891
Kotková Anna
891
27
Kliment Michal
792
Tichý Jonáš
792
28
Marek Václav
697
Vodáček Tomáš
697
29
Ráčková Lucie
606
Kupská Markéta
606
30
Flek Eliáš
0
Kühnl Šimon
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Wagstaff Richard
13 258
Mc. Govern Jonny
13 258
2
Winkler Pavel
10 850
Musil Tomáš
10 850
3
Tkadlec Viktor
9 441
Skořepová Eva
9 441
4
Andy Thompson
8 442
Vince Horey
8 442
5
Mauchle Brigitte
7 667
Huber Adrian
7 667
6
Roček Roman
7 033
Kubový Martin
7 033
7
Parůžek Zdeněk
6 498
Myslík Vladimír
6 498
8
Kvasnik Milan
6 034
Kořan Petr
6 034
9
Will Jan
5 624
Čechura Jiří
5 624
10
Míka Radek
5 258
Juřinová Petra
5 258
11
Šára Michal
4 927
Svoboda (ml.) Jiří
4 927
12
Beneš Vlastimil
4 625
Prucha Alexandr
4 625
13
Buchta Jan
4 347
Vašík Radim
4 347
14
Ernst Gabriela
4 089
Liechti Kurt
4 089
15
Madenas Janis
3 850
Pavlovský Marek
3 850
16
Cikrt Tomáš
3 625
Tkadlec Štěpán
3 625
17
Čermáková Eva
3 415
Ročková Alena
3 415
18
Kratký Ondřej
3 216
Krátký Jan
3 216
19
Tadej Gale
3 028
Pečaver Uroš
3 028
20
Schluchter Francois
2 850
Suter Maja
2 850
21
Mudra Zbyněk
2 681
Mudra Martin
2 681
22
Šrut Vojtěch
2 519
Nováková Alexandra
2 519
23
Vích Ondřej
2 365
Jeništa Milan
2 365
24
Šturc Jan
2 217
Peterka Miroslav
2 217
25
Čermák Lukáš
2 075
Lasztowka Vlastimil
2 075
26
Nováková Ludmila
1 939
Vašík Martin
1 939
27
Jedlička Jan
1 808
Šupolík Petr
1 808
28
Nápravník Jakub
1 681
Nápravníková Barbora
1 681
29
Smetana Matěj
1 559
Smetana Karel
1 559
30
Matějů Helena
1 441
Vomáčko Ladislav
1 441
31
Ledecký František
1 328
Janderová Klára
1 328
32
Šindýlek Michal
1 217
Šindýlek Jiří Ing.
1 217
33
Skalka Michal
1 110
Juppe Michal
1 110
34
Pečaver Tomo
1 007
Miha Kavčič
1 007
35
Carmody Barbara
906
Schl?ker Jochim
906
36
Schejbal Jiří
808
Fiala Michal
808
37
Jegorov Alexandr
0
Jegorov Alexandr
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ