MČR - O krále Šumavy

 Zpět

CTl 061317
Datum 01.07.2006
Dní 3
Místo konání Lipno
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy FD-6mr,Cad-4P,Fb-4P,Fb-4k

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Čáp Milan
5 677
Novotný Tomáš
5 677
2
Zajíček Petr
3 870
Šimek Karel
3 870
3
Lehečka Ondřej
2 814
Lehečka Zdeněk
2 814
4
Jonáš Radek
2 064
Přibyl Ivan
2 064
5
Houdek Roman
1 483
Fiala Pavel
1 483
6
Mannel Jiří
1 008
Mannel Luboš
1 008
7
Lehečka Zdeněk
606
Ach-Hübner Otakar
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Ptáčník Jan
5 774
Daniel Jakub
5 774
2
Kupský Pavel
4 570
Seidl Šimon
4 570
3
Ptáčníková Marie
3 865
Kořanová Michaela
3 865
4
Tkadlecová Sára
3 365
Parůžek Zdeněk
3 365
5
Fiala Eduard
2 978
Parůžek Jiří
2 978
6
Štrunc Jan
2 661
Lambl Vojtěch
2 661
7
Havel Filip
2 393
Škoda Vít
2 393
8
Rumanová Veronika
2 161
Drdošová Karolína
2 161
9
Němcová Tereza
1 957
Šínová Alexandra
1 957
10
Claus Filip
1 774
Huk Václav
1 774
11
Kubát Michal
1 608
Burdová Michaela
1 608
12
Janča Jean-Baptiste
1 457
Havetta Alexander
1 457
13
Hykrdová Eliška
1 318
Hykrda Jakub
1 318
14
Matoušek Pavel
1 189
Ráčková Kamila
1 189
15
Kliment Michal
1 069
Tichý Jonáš
1 069
16
Urban David
957
Piherová Vlasta
957
17
Jebavý Vít
852
Čuláková Adéla
852
18
Svoboda Lukáš
753
Kořanová Johana
753
19
Marek Václav
659
Vodáček Tomáš
659
20
Feilerová Simona
570
Kotková Anna
570
21
Ráčková Lucie
485
Kupská Markéta
485
22
Flek Eliáš
404
Kühnl Šimon
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Roček Roman
6 064
Kubový Martin
6 064
2
Winkler Pavel
4 860
Musil Tomáš
4 860
3
Kvasnik Milan
4 155
Kořan Petr
4 155
4
Tkadlec Viktor
3 656
Skořepová Eva
3 656
5
Míka Radek
3 268
Juřinová Petra
3 268
6
Buchta Jan
2 951
Vašík Radim
2 951
7
Šára Michal
2 684
Svoboda (ml.) Jiří
2 684
8
Parůžek Zdeněk
2 452
Myslík Vladimír
2 452
9
Cikrt Tomáš
2 247
Tkadlec Štěpán
2 247
10
Mudra Zbyněk
2 064
Mudra Martin
2 064
11
Kratký Ondřej
1 898
Krátký Jan
1 898
12
Beneš Vlastimil
1 747
Prucha Alexandr
1 747
13
Čermáková Eva
1 608
Ročková Alena
1 608
14
Madenas Janis
1 479
Pavlovský Marek
1 479
15
Hostinský Petr
1 360
Juppe Michal
1 360
16
Matějů Helena
1 247
Vomáčko Ladislav
1 247
17
Vích Ondřej
1 142
Jeništa Milan
1 142
18
Nápravník Jakub
1 043
Nápravníková Barbora
1 043
19
Nováková Ludmila
949
Vašík Martin
949
20
Jedlička Jan
860
Šupolík Petr
860
21
Ledecký František
775
Janderová Klára
775
22
Šrut Vojtěch
694
Nováková Alexandra
694
23
Čermák Lukáš
617
Lasztowka Vlastimil
617
24
Smetana Matěj
543
Smetana Karel
543
25
Jegorov Alexandr
472
Jegorov Alexandr
472
26
Šindýlek Michal
404
Šindýlek Jiří Ing.
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ