Modrý hrozen

 Zpět

CTl 052136
Datum 17.09.2005
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YC Dyje
Zúčastněné třídy 420-4P,Cad-4P,Evr-4P,Fb-4P,Vau-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Loudín Dominik
5 608
Parůžek Zdeněk
5 608
2
Kořanová Johanka
4 404
Kořanová Michaela
4 404
3
Vodáček Tomáš
3 700
Seidl Šimon
3 700
4
Havel Filip
3 200
Lambl Vojtěch
3 200
5
Jean-Baptiste Janča
2 812
Havetta Alexander
2 812
6
Tichý Jonáš
2 496
Škoda Vít
2 496
7
Kupský Pavel
2 228
Hykrda Jakub
2 228
8
Urban David
1 996
Piherová Vlasta
1 996
9
Němcová Tereza
1 791
Šínová Alexandra
1 791
10
Hykrdová Eliška
1 608
Daniel Jakub
1 608
11
Zimma Adam
1 443
Burdová Michaela
1 443
12
Svoboda Lukáš
1 291
Chudějová Hana
1 291
13
Matoušek Pavel
1 152
Ráčková Kamila
1 152
14
Marek Václav
1 024
Vaculka Patrik
1 024
15
Claus Filip
904
Huk Václav
904
16
Fiala Eduard
792
Kejř Jaroslav
792
17
Hálová Kateřina
686
Parůžek Jiří
686
18
Feilerová Simona
587
Kotková Anna
587
19
Ráčková Lucie
493
Kupská Martina
493
20
Funderát Michael
404
Kühnl Šimon
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Roček Romon
5 925
Kubový Martin
5 925
2
Kvasnik Milan
4 721
Kořan Petr
4 721
3
Fanta Mirek
4 016
Sklenař Petr
4 016
4
Tkadlec Viktor
3 517
Skořepová Eva
3 517
5
Mudra Zbyněk
3 129
Mudra Martin
3 129
6
Parůžek Zdeněk
2 812
Myslík Vladimír
2 812
7
Cikrt Tomáš
2 544
Verner Jaroslav
2 544
8
Krátký Ondřej
2 312
Krátký Jan
2 312
9
Mika Radek
2 108
Juřinová Petra
2 108
10
Beneš Vlastimil
1 925
Průcha Alexandr
1 925
11
Juppe Michal
1 759
Svoboda Jiří
1 759
12
Buchta Jan
1 608
Vašík Radim
1 608
13
Toncr Jiří
1 469
Peterka Miroslav
1 469
14
Jeništa Milan
1 340
Kýhos Karel
1 340
15
Will Jan
1 220
Čechura Jiří
1 220
16
Šrut Vojtěch
1 108
Nováková Alexandra
1 108
17
Čermáková Eva
1 003
Lacinová Alena
1 003
18
Jakešová Tereza
904
Bilík Jan
904
19
Nováková Ludmila
810
Vašík Martin
810
20
Madenas Janis
721
Sehnal Renek
721
21
Křelinová Kateřina
636
Janderová Klára
636
22
Jína Radovan
555
Svoboda Petr
555
23
Cvan Martin
478
Blahoňovská Jitka
478
24
Šindýlek Michal
404
Šindýlek Jiří
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Směšný Marek
7 055
2
Krejza Tomáš
5 851
3
Chlup Zdenek
5 147
4
Kubík Michal
4 647
5
Novotný Václav
4 259
6
Soukal Miroslav
3 942
7
Huček Jakub
3 675
8
Vaidišová Kateřina
3 443
9
Skotnicová Jana
3 238
10
Konopka Martin
3 055
11
Trenzová Karolína
2 889
12
Landkammerová Šárka
2 738
13
Landkammerová Jana
2 599
14
Stýblo Petr
2 471
15
Skála Pavel
2 351
16
Šmídová Katka
2 239
17
Pospíšilová Lucie
2 133
18
Netopilík Zdenek
2 034
19
Lejhanecc David
1 940
20
Hájek Tomáš
1 851
21
Crháková Magda
1 766
22
Jindřichová Markéta
1 685
23
Teplý Viktor
1 608
24
Rozsypal Jakub
1 534
25
Čudek Radim
1 463
26
Topiarzová Magda
1 395
27
Černý Michal
1 330
28
Vlček Dominik
1 266
29
Černá Anna
1 205
30
Škráčková Vendula
1 147
31
Šlechta Jiří
1 090
32
Audy Dan
1 034
33
Stránská Lucie
981
34
Fontánová Klára
929
35
Šmídová Petra
879
36
Cachová Šárka
830
37
Schwarzová Markéta
782
38
Černý Pavel
736
39
Sanková Lenka
691
40
Packová Alexandra
647
41
Juklová Kristýna
604
42
Packová Kristýna
562
43
Kotisa Jan
521
44
Valouch Libor
481
45
Hyk Jan
442
46
Rešl Matěj
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Čagan Martin
4 221
Smutný Ladislav
4 221
2
Blatecký Patrik
3 017
Taurková Kateřina
3 017
3
Kubeš Peter
2 312
Kubeš Fedor
2 312
4
Gregorová Daniela
1 813
Karas Tomáš
1 813
5
Svozilová Marcela
1 425
Svozilová Hana
1 425
6
Hykrda Jan
1 108
Konopík Pavel
1 108
7
Chyťová Marcela
841
Formánek Jindřich
841
8
Ptášnik Tadeáš
609
Ptašnik Vladislav
609
9
Lacinová Zuzana
404
Lacina Jan
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ