Cena RIVETEC

 Zpět

CTl 051605
Datum 11.06.2005
Dní 2
Místo konání Nechranice
Pořadatel YC Tušimice
Zúčastněné třídy Cad-4P,Evr-4P,Q-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Ulvr David
5 925
Fiala Petr
5 925
2
Havel Filip
4 721
Škoda Michal
4 721
3
Kořanová Johanka
4 016
Mrzílková Lenka
4 016
4
Čuláková Adéla
3 517
Kořanová Michaela
3 517
5
Hálová Kateřina
3 129
Parůžek Zdeněk
3 129
6
Vodáček Tomáš
2 812
Seidl Šimon
2 812
7
Barkman Hynek
2 544
Lambl Vojtěch
2 544
8
Funderák Michael
2 312
Šínová Alexandra
2 312
9
Horník Lukáš
2 108
Drdošová Karolína
2 108
10
Brožek Martin
1 925
Kejř Jaroslav
1 925
11
Huk Václav
1 759
Havetta Alexander
1 759
12
Svoboda Lukáš
1 608
Chudějová Hana
1 608
13
Matoušek Pavel
1 469
Ráčková Kamila
1 469
14
Flek Eliáš
1 340
Burdová Michaela
1 340
15
Grecmanová Denisa
1 220
Kromka Dušan
1 220
16
Marek Václav
1 108
Vaculka Patrik
1 108
17
Kupská Markéta
1 003
Tichý Jonáš
1 003
18
Claus Filip
904
Parůžek Jiří
904
19
Kotková Anna
810
Kuhnl Šimon
810
20
Urban David
721
Piherová Vlasta
721
21
Brázda Lukáš
636
Dostál Radek
636
22
Vacková Danuše
555
Pelich Jaroslav
555
23
Kubský Pavel
478
Hykrda Jakub
478
24
Vajsochová Nikola
404
Skuhrovec Lukáš
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Audy Dan
6 938
2
Ircing Pavel
5 734
3
Vachel Ondřej
5 029
4
Sivý Štěpán
4 530
5
Dymák Jiří
4 142
6
Vachelová Barbora
3 825
7
Solfronk Antonín ml.
3 557
8
Fučíkovský Jan
3 326
9
Šmídová Petra
3 121
10
Cach Zdeněk
2 938
11
Balzerová Adéla
2 772
12
Gemperle Jan
2 621
13
Audyová Markáta
2 482
14
Ondíková Petra
2 353
15
Zárubová Michaela
2 234
16
Starý Martin
2 121
17
Hankovcová Barbora
2 016
18
Příhodová Eliška
1 917
19
Gemperle Jiří ml.
1 823
20
Žíla Jiří
1 734
21
Knorrová Barbora
1 649
22
Hodačová Veronika
1 568
23
Polidarová Marketa
1 491
24
ŠKODA Jan
1 417
25
Hyk Jan
1 346
26
Dymáková Tereza
1 278
27
Pokošová Petra
1 212
28
Novotný Štěpán
1 149
29
Šára Marek
1 088
30
Trejbalová Samanta
1 029
31
Matějková Adéla
972
32
Šprc Petr jun.
917
33
Valhansová Klára
864
34
Kromka Jaroslav
812
35
Korvas Filip
762
36
Kafková Barbora
713
37
Miksová Bára
665
38
Lišková Barbora
619
39
Řezáč Vít
574
40
Jindřich Marek
530
41
Mouchová Karolina
487
42
Beringerová Nikol
445
43
Hedl Jakub
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Směšný Marek
6 530
2
Černá Anna
5 326
3
Krejza Tomáš
4 621
4
Soukal Miloslav
4 122
5
Šmídová Katka
3 734
6
Vaidišová Kateřina
3 417
7
Huček Jakub
3 150
8
Crháková Lenka
2 918
9
Novotný Vaclav
2 713
10
Vlček Dominik
2 530
11
Lejhanec David
2 364
12
Trenzová Karolína
2 213
13
Jindřichová Markéta
2 074
14
Skála Pavel
1 945
15
Matoušková Eva
1 826
16
Schwarzová Markéta
1 713
17
Juklová Kristýna
1 608
18
Balzer Robert
1 509
19
Stránská Lucie
1 415
20
Černý Michal
1 326
21
Netopilík Zdeněk
1 241
22
Cachová Šárka
1 160
23
Pospíšilová Lucie
1 083
24
Soukalová Veronika
1 009
25
Fontánová Klára
938
26
Topiarzová Magda
870
27
Harcubová Veronika
804
28
Zaruba Marek
741
29
Liška Matěj
680
30
Sanková Lenka
621
31
Sadílek Viktor
564
32
Stará Jitka
509
33
Pelich Jan
456
34
Ku"hnelová Simona
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ