II. San Pellegrino Cup

 Zpět

CTl 051110
Datum 05.06.2005
Dní 5
Místo konání Chorvatsko - Vodice
Pořadatel YC Yacht Styl
Zúčastněné třídy Jod35-6mr

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Jakubková Dita
7 081
1
Harant Dušan
5 901
1
Konjuh Boris
7 081
Krasanac Nikola
7 081
Ivankovic Goran
7 081
1
Jankovič Marek
5 901
Tušík Ján
5 901
Neštěpný Martin
5 901
1
Hajdinjak Darko
7 081
1
Laluha Dalibor
5 901
Loukota Milan
5 901
1
Pavsic Marko
7 081
1
Mosný Peter
5 901
1
Mňuk Karel
7 081
2
Kozelský Jakub
5 275
2
Švec Petr
4 396
2
Fanta Miroslav
5 275
Skořepová Eva
5 275
Landkammer Jan
5 275
Kacálek Zdeněk
5 275
2
Zelený David
4 396
Cintl Václav
4 396
2
Sejkora Luděk
5 275
2
Zanker Zbyněk
4 396
Kramář Tomáš
4 396
2
Mareček Rostislav
5 275
2
Kaločai Josef
4 396
3
Kejř Jiří
3 515
Formánek Milan
3 515
Jeníček Jan
3 515
3
Švík František
4 218
Neumann Lukáš
4 218
Křížek David
4 218
Kraus Jiří
4 218
Myslík Jan
4 218
Musil Tomáš
4 218
3
Smetana Zdeněk
3 515
Bečka Jaroslav
3 515
Macek Ivan
3 515
Marek Michal
3 515
3
Kulík Martin
4 218
3
Spurný Jiří
3 515
4
Landkammerová Šárka
2 891
4
Křelinová Kateřina
3 469
4
Fantová Kateřina
2 891
4
Keprda Jan
3 469
Bakulovič Šimir
3 469
Lukačovič Ivo
3 469
4
Svozilová Hana
2 891
Šmídová Pavla
2 891
4
Karas Tomáš
3 469
Hynek Petr
3 469
4
Nováková Alexandra
2 891
Blahoňovská Jitka
2 891
4
Hájek Milan
3 469
4
Marečková Renata
2 891
5
Půhoný Štěpán
2 406
Sahula Dušan
2 406
Marvalová Eva
2 406
Havelka Jakub
2 406
5
Daněk Jan
2 887
Šmídová Lenka
2 887
Štantejský Jan
2 887
5
Půhoný Jan
2 406
5
Winkler Pavel
2 887
5
Manda Marek
2 406
Novák Jiří
2 406
5
Jelínek Petr
2 887
Kubový Martin
2 887
Liška Martin
2 887
5
Vojta Richard
2 406
6
Pěč Petr
2 010
6
Brčina Branko
2 412
6
Jablonský Dan
2 010
6
Plhoň Adam
2 412
6
Michal Zbyněk
2 010
Hes Patrik
2 010
Bleyer Ivan
2 010
6
Sehnal René
2 412
Šilha Ivan
2 412
Sehnal Libor
2 412
Slavíček Zdeněk
2 412
6
Liška Jirka
2 010
6
Kubišta Šimon
2 412
7
Šimek Karel
2 010
Cvach Pavel
2 010
Suchomel Jiří
2 010
Šilhavý Martin
2 010
Hauer Petr
2 010
7
Kohout Tomáš
1 675
Podhorec Štefan
1 675
Korneszczuk Michal
1 675
Záruba Libor
1 675
Záruba Jan
1 675
Voskovec Filip
1 675
Vinkl Petr
1 675
7
Chasák Otakar
2 010
8
Kočí Jakub
1 385
Kočí Jan
1 385
Martinů Kateřina
1 385
8
Směšný Marek
1 663
8
Čechura Martin
1 385
8
Krejza Tomáš
1 663
Hrubý Michal
1 663
Štikar Martin
1 663
8
Janata Martin
1 385
8
Bučkovský Miroslav
1 663
8
Štěpánek Jan
1 385
8
Riedl Vlastimil
1 663
8
Martinů Miloslav
1 385
9
Lojka Michal
1 356
9
Jančušková Miriam
1 130
9
Smetana Karel
1 356
Vácha Jan
1 356
9
Gluchová Maria
1 130
Kontšeková Lucia
1 130
Šašková Kaťa
1 130
9
Komárek Vojtěch
1 356
9
Krausová Marie
1 130
9
Skála Pavel
1 356
Novotný Vaclav
1 356
9
Skotnicová Jana
1 130
Václavová Inna
1 130
9
Švec Václav
1 356
10
Fenclová Veronika
1 081
10
Soldát Radovan
901
10
Brázda Jiří
1 081
Krejčí Tomáš
1 081
Hůlka Dan
1 081
Boušková Jan
1 081
Vydra Václav
1 081
10
Polach Milan
901
10
Výborná Lucie
1 081
10
Pařízek Radim
901
Dohnal Pavel
901
Beran Tomáš
901
Němec Josef
901
10
Brabec Lubomír
1 081
11
Gaňo Tibor
833
11
Martínková Monika
694
11
Macik Juraj
833
Potucký Emil
833
11
Rys Tomáš
694
Řehák Pavel
694
11
Fedorík Vladimír
833
Potucký Martin
833
11
Prchal Pavel
694
Doležal Tomáš
694
11
Bonga Martin
833
11
Michaličin Jiří
694
11
Potucký Juraj
833
12
Rauová Růžena
505
12
Zelenay Róbert
606
12
Joklová Hana
505
Hamouzková Vladislava
505
Švecová Hana
505
Rysová Markéta
505
12
Manas Daniel
606
Psalman Miloslav
606
Torák Waldemar
606
Orlovský Matúš
606
Varga Stanislav
606
12
Kohoutová Hana
505
12
Čech Petr
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Jakubková Dita
7 081
1
Harant Dušan
5 901
1
Konjuh Boris
7 081
Krasanac Nikola
7 081
Ivankovic Goran
7 081
1
Jankovič Marek
5 901
Tušík Ján
5 901
Neštěpný Martin
5 901
1
Hajdinjak Darko
7 081
1
Laluha Dalibor
5 901
Loukota Milan
5 901
1
Pavsic Marko
7 081
1
Mosný Peter
5 901
1
Mňuk Karel
7 081
2
Kozelský Jakub
5 275
2
Švec Petr
4 396
2
Fanta Miroslav
5 275
Skořepová Eva
5 275
Landkammer Jan
5 275
Kacálek Zdeněk
5 275
2
Zelený David
4 396
Cintl Václav
4 396
2
Sejkora Luděk
5 275
2
Zanker Zbyněk
4 396
Kramář Tomáš
4 396
2
Mareček Rostislav
5 275
2
Kaločai Josef
4 396
3
Kejř Jiří
3 515
Formánek Milan
3 515
Jeníček Jan
3 515
3
Švík František
4 218
Neumann Lukáš
4 218
Křížek David
4 218
Kraus Jiří
4 218
Myslík Jan
4 218
Musil Tomáš
4 218
3
Smetana Zdeněk
3 515
Bečka Jaroslav
3 515
Macek Ivan
3 515
Marek Michal
3 515
3
Kulík Martin
4 218
3
Spurný Jiří
3 515
4
Landkammerová Šárka
2 891
4
Křelinová Kateřina
3 469
4
Fantová Kateřina
2 891
4
Keprda Jan
3 469
Bakulovič Šimir
3 469
Lukačovič Ivo
3 469
4
Svozilová Hana
2 891
Šmídová Pavla
2 891
4
Karas Tomáš
3 469
Hynek Petr
3 469
4
Nováková Alexandra
2 891
Blahoňovská Jitka
2 891
4
Hájek Milan
3 469
4
Marečková Renata
2 891
5
Půhoný Štěpán
2 406
Sahula Dušan
2 406
Marvalová Eva
2 406
Havelka Jakub
2 406
5
Daněk Jan
2 887
Šmídová Lenka
2 887
Štantejský Jan
2 887
5
Půhoný Jan
2 406
5
Winkler Pavel
2 887
5
Manda Marek
2 406
Novák Jiří
2 406
5
Jelínek Petr
2 887
Kubový Martin
2 887
Liška Martin
2 887
5
Vojta Richard
2 406
6
Pěč Petr
2 010
6
Brčina Branko
2 412
6
Jablonský Dan
2 010
6
Plhoň Adam
2 412
6
Michal Zbyněk
2 010
Hes Patrik
2 010
Bleyer Ivan
2 010
6
Sehnal René
2 412
Šilha Ivan
2 412
Sehnal Libor
2 412
Slavíček Zdeněk
2 412
6
Liška Jirka
2 010
6
Kubišta Šimon
2 412
7
Šimek Karel
2 010
Cvach Pavel
2 010
Suchomel Jiří
2 010
Šilhavý Martin
2 010
Hauer Petr
2 010
7
Kohout Tomáš
1 675
Podhorec Štefan
1 675
Korneszczuk Michal
1 675
Záruba Libor
1 675
Záruba Jan
1 675
Voskovec Filip
1 675
Vinkl Petr
1 675
7
Chasák Otakar
2 010
8
Kočí Jakub
1 385
Kočí Jan
1 385
Martinů Kateřina
1 385
8
Směšný Marek
1 663
8
Čechura Martin
1 385
8
Krejza Tomáš
1 663
Hrubý Michal
1 663
Štikar Martin
1 663
8
Janata Martin
1 385
8
Bučkovský Miroslav
1 663
8
Štěpánek Jan
1 385
8
Riedl Vlastimil
1 663
8
Martinů Miloslav
1 385
9
Lojka Michal
1 356
9
Jančušková Miriam
1 130
9
Smetana Karel
1 356
Vácha Jan
1 356
9
Gluchová Maria
1 130
Kontšeková Lucia
1 130
Šašková Kaťa
1 130
9
Komárek Vojtěch
1 356
9
Krausová Marie
1 130
9
Skála Pavel
1 356
Novotný Vaclav
1 356
9
Skotnicová Jana
1 130
Václavová Inna
1 130
9
Švec Václav
1 356
10
Fenclová Veronika
1 081
10
Soldát Radovan
901
10
Brázda Jiří
1 081
Krejčí Tomáš
1 081
Hůlka Dan
1 081
Boušková Jan
1 081
Vydra Václav
1 081
10
Polach Milan
901
10
Výborná Lucie
1 081
10
Pařízek Radim
901
Dohnal Pavel
901
Beran Tomáš
901
Němec Josef
901
10
Brabec Lubomír
1 081
11
Gaňo Tibor
833
11
Martínková Monika
694
11
Macik Juraj
833
Potucký Emil
833
11
Rys Tomáš
694
Řehák Pavel
694
11
Fedorík Vladimír
833
Potucký Martin
833
11
Prchal Pavel
694
Doležal Tomáš
694
11
Bonga Martin
833
11
Michaličin Jiří
694
11
Potucký Juraj
833
12
Rauová Růžena
505
12
Zelenay Róbert
606
12
Joklová Hana
505
Hamouzková Vladislava
505
Švecová Hana
505
Rysová Markéta
505
12
Manas Daniel
606
Psalman Miloslav
606
Torák Waldemar
606
Orlovský Matúš
606
Varga Stanislav
606
12
Kohoutová Hana
505
12
Čech Petr
606
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ