Memoriál Bruno Hámy

 Zpět

CTl 031706
Datum 20.05.2003
Dní 2
Místo konání Máchovo jezero
Pořadatel Yacht Club Doksy
Zúčastněné třídy Evr-4K,Fin-4K,LaR-4k,Fb-4K,Pir-4K,Star-4K,(LaR-4P,

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Babicky Roman
4 721
2
Outrata Jiri
3 517
3
Cintl Vaclav
2 812
4
Plecity Martin
2 312
5
Rames Ivan
1 925
6
Cintl Vaclav
1 608
7
Landkammer Jan
1 340
8
Kramář Tomáš
1 108
9
Frohlich Pavel
904
10
Broul Stanislav
721
11
Kramář Jiri
555
12
Lorenz Alan
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Hendrych Vaclav
4 721
Rybacek Josef
4 721
2
Adam Daniel
3 517
Moudry Miroslav
3 517
3
Marecek Josef
2 812
Hiršnál Jan
2 812
4
Týle Jaroslav
2 312
Svab Tomas
2 312
5
Skala Miroslav
1 925
Moucha Pavel
1 925
6
Vaňková Michaela
0
Bulir Jan
1 608
7
Švarc Roman
1 340
Vacula Martin
1 340
8
Vácha Marian
1 108
Vacula Libor
1 108
9
Štengl Michal
904
Richter Zdenek
904
10
Balaštík František
721
Masopust Jaroslav
721
11
Richtr Zdeněk
555
Šmíd Josef
555
12
Vesela Bozena
404
Vesely Jaromir
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Zanker Zbynek
3 200
Maier Jiri
3 200
2
Joza Lukas
1 996
Vintiska Oldřich
1 996
3
Novotný Bohuslav
1 291
Praženka Petr
1 291
4
Franěk Tomáš
792
Pekárna Jaroslav
792
5
Kopecká Daniela
0
Prášek Jiří
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Vanura Marek
5 220
2
Chlup Zdenek
4 016
3
Blatecky David
3 312
4
Guryca Nikola
2 812
5
Černý Michal
2 425
6
Hlavsa Jan
2 108
7
Černý Matěj
1 840
8
Hořejší Miroslav
1 608
9
Lachner Vit
1 404
10
Chmel Vaclav
1 220
11
Sedlacek Jan
1 055
12
Horejsi Jakub
904
13
Šenkýř Jakub
765
14
Solik Jakub
636
15
Brůžek František
516
16
Kral Karel
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Kvasnik Milan
4 989
Koran Petr
4 989
2
Rocek Roman
3 784
Thorman John
3 784
3
Winkler Pavel
3 080
Verner Jaroslav
3 080
4
Prochazka Filip
2 580
Peterka Miroslav
2 580
5
Cikrt Tomas
2 193
Tkadlec Stepan
2 193
6
Mika Radek
1 876
Juřinová Petra
1 876
7
Kratky Ondrej
1 608
Krátký Jan
1 608
8
Mudra Zbyněk
1 376
Mudra Martin
1 376
9
Mrzílek Kamil
1 172
Bilík Jan
1 172
10
Vich Ondrej
989
Jenista Milan
989
11
Sindylkova Lenka
823
Šidýlek Jiri
823
12
Janů Michal
672
Hostinský Petr
672
13
Toncr Jiří
533
Juppe MIchal
533
14
Mišina Jan
404
Davídek Jan
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Landkammerová Sarka
6 129
2
Kala Roman
4 925
3
Soukal Miloslav
4 221
4
Hama Martin
3 721
5
Krejza Tomas
3 334
6
Drahorad Petr
3 017
7
Skala Pavel
2 749
8
Vika Tomas
2 517
9
Vaidis Tomas
2 312
10
Černá Anna
2 129
11
Netopilik Zdenek
1 964
12
Šilhan Jakub
1 813
13
Malý Martin
1 674
14
Matoušková Eva
1 545
15
Schwarzova Marketa
1 425
16
Liška Matěj
1 313
17
Topiarzová Magda
1 208
18
Harcubova Veronika
1 108
19
Huček Jakub
1 014
20
Soukalova Veronika
925
21
Lišková Kateřina
841
22
Cerveny Vojtech
760
23
Šeda Ondřej
683
24
Harcuba Petr
0
25
Sadilek Viktor
538
26
Cachova Sarka
470
27
Makrlíková Pavlína
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ