Avar Cup

 Zpět

CTl 021325
Datum 20.08.2002
Dní 2
Místo konání Lipno
Pořadatel Jk Černá v Pošumaví
Zúčastněné třídy Tor4P,Caf4P,Kaj4P,

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Hodkovičová Blažena
4 570
Ovčička Josef
4 570
1
Babicky Roman
4 221
Rames Ivan
4 221
1
Kraus Tomáš
4 570
1
Zanker Zbynek
4 221
1
Kraus Vladimír
4 570
1
Maier Michael
4 221
2
Šimek Karel
3 017
Hauer Petr
3 017
2
Jegorovová Lenka
3 365
Jegorov Boris
3 365
Jegorov Alexandr
3 365
Jegorov Alexandr
3 365
2
Starý František
3 017
3
Klíma Pavel
2 312
Vachel Petr
2 312
3
Kotisová Dominika
2 661
3
Turková Monika
2 312
Klimeš Radek
2 312
3
Kotisa Jan
2 661
Bucil Josef
2 661
Kotisová Zuzana
2 661
3
Vachel Jiří
2 312
4
Čagan Martin
1 813
Kozelský Jakub
1 813
4
Horký Petr
2 161
Ircing Jaroslav
2 161
Dokladal Drahomír
2 161
4
Zekl Otakar
1 813
5
Bachtik Marek
1 425
5
Svoboda Jiří
1 774
5
Ježková Jana
1 425
5
Klíma Bohuslav
1 774
5
Guryca Nikola
1 425
Guryča Daniel
1 425
6
Pivovarcik Milan
1 457
6
Holý Pavel
1 108
Střítězský Jiří
1 108
6
Holub Miloslav
1 457
Viton Jan
1 457
6
Petracek Jiri
0
7
Vrabec Jiří
0
Bauer František
841
7
Krabičková Bohuslava
1 189
7
Dlouhý Lukáš
0
7
Krabička Jiří
1 189
7
Bauer Karel
841
8
Bloudek Jan
609
8
Jermalowicz Adam
0
8
Bloudková Zdena
609
8
Jermalowicz Gregor
0
9
Křelinová Kateřina
753
Havlas Jiří
753
9
Novak Zdenek
404
Nováková Ludmila
404
9
Juřinová Petra
753
9
Holub Lubomír
404
9
Navrátil Tomáš
753
10
Jegorovová Jitka
570
Jegorov Alexandr
570
11
Bícha Mikuláš
404
Bíchová Eva
404
Bícha Václav
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Hodkovičová Blažena
4 570
Ovčička Josef
4 570
1
Babicky Roman
4 221
Rames Ivan
4 221
1
Kraus Tomáš
4 570
1
Zanker Zbynek
4 221
1
Kraus Vladimír
4 570
1
Maier Michael
4 221
2
Šimek Karel
3 017
Hauer Petr
3 017
2
Jegorovová Lenka
3 365
Jegorov Boris
3 365
Jegorov Alexandr
3 365
Jegorov Alexandr
3 365
2
Starý František
3 017
3
Klíma Pavel
2 312
Vachel Petr
2 312
3
Kotisová Dominika
2 661
3
Turková Monika
2 312
Klimeš Radek
2 312
3
Kotisa Jan
2 661
Bucil Josef
2 661
Kotisová Zuzana
2 661
3
Vachel Jiří
2 312
4
Čagan Martin
1 813
Kozelský Jakub
1 813
4
Horký Petr
2 161
Ircing Jaroslav
2 161
Dokladal Drahomír
2 161
4
Zekl Otakar
1 813
5
Bachtik Marek
1 425
5
Svoboda Jiří
1 774
5
Ježková Jana
1 425
5
Klíma Bohuslav
1 774
5
Guryca Nikola
1 425
Guryča Daniel
1 425
6
Pivovarcik Milan
1 457
6
Holý Pavel
1 108
Střítězský Jiří
1 108
6
Holub Miloslav
1 457
Viton Jan
1 457
6
Petracek Jiri
0
7
Vrabec Jiří
0
Bauer František
841
7
Krabičková Bohuslava
1 189
7
Dlouhý Lukáš
0
7
Krabička Jiří
1 189
7
Bauer Karel
841
8
Bloudek Jan
609
8
Jermalowicz Adam
0
8
Bloudková Zdena
609
8
Jermalowicz Gregor
0
9
Křelinová Kateřina
753
Havlas Jiří
753
9
Novak Zdenek
404
Nováková Ludmila
404
9
Juřinová Petra
753
9
Holub Lubomír
404
9
Navrátil Tomáš
753
10
Jegorovová Jitka
570
Jegorov Alexandr
570
11
Bícha Mikuláš
404
Bíchová Eva
404
Bícha Václav
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Neumann Lukáš
3 200
Musil Tomáš
3 200
Švihlík Martin
3 200
Švík František
3 200
Kulík Martin
3 200
2
Myslík Vladimír
1 996
Parůžek Zdeněk
1 996
Dimmer Martin
1 996
Satrapa Jan
1 996
3
Kruml František
1 291
Kozelská Markéta
1 291
Fanta Miroslav
1 291
Skorepova Eva
1 291
Sejkora Ludek
1 291
4
Smetana Radek
792
Šulista František
792
Smetana Zdenek
792
Doubner Erik
792
Spurny Jiri
792
5
Pospíšil Martin
404
Horáček Michael
404
Kubovy Martin
404
Růžička Pavel
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ