Mistrovství ČR 2002

 Zpět

CTl 021318
Datum 20.07.2002
Dní 4
Místo konání Lipno
Pořadatel Jk Černá v Pošumaví
Zúčastněné třídy Cad6mr,Vau6mr,FB6mr,FD6mr

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Hackl Miroslav
6 025
Jelinek Petr
6 025
2
Novotný Tomáš
4 218
Pšeidl Pavel
4 218
3
Cvach Pavel
3 162
Cvach Radek
3 162
4
Hostinský Radovan
2 412
Davídek Jan
2 412
5
Mach Vladimír
1 831
Novotný Petr
1 831
6
Přibylová Eva
0
Přibyl Ivan
0
7
Hauer Petr
954
Sedláček Pavel
954
8
Zanker Zbynek
606
Čáp Milan
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Daniel Jakub
8 776
Bilík Jan
8 776
2
Tichý Jonáš
6 970
Fiala Petr
6 970
3
Koranova Michaela
5 914
Mrzílková Lenka
5 914
4
Kořánová Johanka
5 164
Šenkýřová Lenka
5 164
5
Kotkova Anna
4 583
Nápravníková Barbora
4 583
6
Urban David
4 107
Šupolík Petr
4 107
7
Kupská Markéta
3 706
Mayerbergová Ilona
3 706
8
Mrzílek Jan
3 358
Mrzílek Kamil
3 358
9
Musilová Helena
3 051
Koutná Martina
3 051
10
Burdová Michaela
2 776
Jedlička Jan
2 776
11
Drdoš Jan
2 528
Břeň Vojtěch
2 528
12
Kejř Jaroslav
2 301
Růžička Vít
2 301
13
Škoda Michal
2 093
Lambl Vojtěch
2 093
14
Seidl Šimon
1 900
Cvanová Michaela
1 900
15
Vaculka Patrik
1 720
Klusáčková Radka
1 720
16
Škoda Vít
1 552
Toncr Jiří
1 552
17
Icha Jaroslav
0
Jegorov Alexandr
1 394
18
Vašátko František
1 245
Švec Martin
1 245
19
Havetta Alexander
1 104
Klusáček Jan
1 104
20
Škorpilová Kateřina
970
Šínová Alexandra
970
21
Parůžek Jiří
843
Parůžek Zdeněk
843
22
Hubáček Radek
722
Musil Vojtěch
722
23
Jegorov Boris
606
Hledík Vojtěch
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Roček Roman
9 554
Thorman John
9 554
2
Danek Jan
7 748
Skorepova Eva
7 748
3
Parůžek Zdeněk
6 691
Myslík Vladimír
6 691
4
Zaugg Sonja
0
Venhoda Kurt
0
5
Mauchle Michael
0
Liechti Kurt
0
6
Štantejský Jan
4 885
Sklenář Petr
4 885
7
Cikrt Tomas
4 484
Kubovy Martin
4 484
8
Kvasnik Milan
4 136
Kořán Petr
4 136
9
Winkler Pavel
3 829
Verner Jaroslav
3 829
10
Rokusek Jaromir
3 554
Kyhos Karel
3 554
11
Mudra Zbynek
3 306
Mudra Martin
3 306
12
Buchta Jan
3 079
Vašík Radim
3 079
13
Mika Radek
2 871
Juřinová Petra
2 871
14
Zachvej Martin
2 677
Peterka Miroslav
2 677
15
Juppe MIchal
2 498
Svoboda Jiri
2 498
16
Blahoňovská Jitka
2 329
Blahoňovský Jan
2 329
17
Šplicha Jan
2 171
Lasztowka Vlastimil
2 171
18
Kerševan Katarina
0
Hinko Golias
0
19
Beneš Vlastimil
1 882
Prucha Alexandr
1 882
20
Kratky Ondrej
1 748
Krátký Jan
1 748
21
Will Jan
1 621
Čechura Jiří
1 621
22
Staniek Pavel
1 500
Pacek Alexandr
1 500
23
Napravnik Jakub
1 384
Hostinský Petr
1 384
24
Nováková Ludmila
1 273
Vašík Martin
1 273
25
Křelinová Kateřina
1 167
Janderová Klára
1 167
26
Spurny Jiri
1 064
Guryča Daniel
1 064
27
Vich Ondrej
966
Jenista Milan
966
28
Koželj Andraž
0
Gale Bojan
0
29
Horký Jan
780
Supolik Jaroslav
780
30
John Stanislav
0
Schönbek Jiří
691
31
Sindylkova Lenka
606
Šidýlek Jiri
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Mayerberg Ivo
9 795
Knetig Martin
9 795
2
Sobotková Šárka
7 989
Smutný Ladislav
7 989
3
Čagan Martin
6 932
Kozelský Jakub
6 932
4
Chalupníková Kateřina
0
Chalupník Miloslav
0
5
Jakešová Tereza
5 601
Kozelská Markéta
5 601
6
Gregorová Daniela
5 126
Karas Tomáš
5 126
7
Kubásková Alena
4 724
Sekaninová Markéta
4 724
8
Daňková Marie
4 376
Kittler Jan
4 376
9
Krejčík Jan
4 069
Krejčík Tomáš
4 069
10
Věříš Josef
3 795
Dufek Miloš
3 795
11
Mikuláš František
3 547
Chalupník Mikuláš
0
12
Svozilová Marcela
3 320
Svozilová Hana
3 320
13
Věříšová Jana
3 111
Věříš Michal
3 111
14
Grelová Markéta
2 918
Janáček Martin
2 918
15
Taurková Kateřina
2 738
Blatecký Patrik
2 738
16
Keclík Luboš
2 570
Formánek Jindřich
2 570
17
Šouc Josef
2 412
Havrda Luboš
2 412
18
Čulman Peter
0
Růžička Pavel
0
19
Guba Christine
0
Rimmele Natalia
0
20
Čermáková Aneta
1 989
Chyťová Marcela
1 989
21
Lacina Jan
1 862
Lacinová Alena
1 862
Lacinová Alena
1 862
22
Vacula Jan
1 740
Vítek Miroslav
1 740
23
Růžička Petr
0
Růžička Peter
0
24
Hodac David
1 514
Hohenberger Jiri
1 514
25
Poborska Marie
1 407
Křížová Pavla
1 407
26
Vojtěch Petr
1 305
Vacula Karel
1 305
27
Poborsky Jan
1 207
Elman Vojtech
1 207
28
Vacula Karel
1 112
Bartošek Petr
1 112
29
Darula Miroslav
0
Hlavsa Jan
0
30
Indrák Petr
932
Mlčoch Bronislav
932
31
Šubrtová Kateřina
847
Brejnik Luboš
847
32
Alexa Tomáš
764
Alexa Miloš
764
33
Celá Barbora
684
Bradáč Roman
684
34
Tlášková Lenka
606
Klíma Pavel
606
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ