Kiss my RS

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 192109
Datum 11.05.2019
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel TJ Lodní sporty Brno
Zúčastněné třídy Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0476 Baštář Ondřej 2006
1
5*
2
1
2
7*
1
1
8
10239
1401-0485 Pelnář Petr 2008
8
10239
2
2103-0794 Viščor Dan 2004
2
1
4*
5*
1
3
2
2
11
8132
2103-0795 Viščorová Nela 2006
11
8132
3
1101-0488 Košatová Lucie 2004
6*
2
1
2
3
12*
4
3
15
6899
1145-0096 Iljuchin Matěj 2006
15
6899
4
2103-0796 Dadák Lukáš 2003
5
6*
3
4
4
6*
3
5
24
6025
2103-0922 Šlechtická Kateřina 2005
24
6025
5
2103-0824 Pešková Adéla 2003
3
7
6
3
5
2
10*
10*
26
5346
2103-0852 Křenková Kristýna 2007
26
5346
6
1703-0228 Václavík Jakub 2004
10*
4
7
6
21*
5
7
6
35
4792
1703-0248 Muchová Kateřina 2006
35
4792
7
2103-0854 Křenková Monika 2007
7
3
9
20*
6
17*
5
9
39
4323
2103-0928 Trubačíková Hana 2005
39
4323
8
1402-0405 Cibulka Vojtěch 2005
4
10
5
11*
11*
11
6
7
43
3917
1401-0479 Hanton Josef 2005
43
3917
9
1101-0446 Brhelová Iva 2005
11*
8
8
9
8
1
16*
11
45
3559
1101-0540 Kuthan Jan 2009
45
3559
10
1302-0054 Szmaragowski David 2005
20*
11
12
14*
14
4
9
12
62
3239
1149-0007 Svobodová Sára 2005
62
3239
11
1401-0481 Holá Magdaléna 2004
13*
13
13
7
12
9
12
15*
66
2949
1401-0508 Harmáček Milan 2007
66
2949
12
1101-0445 Kaltounková Klára 2002
9
20*
10
16
20*
8
8
16
67
2685
1302-0053 Szmaragowski Dominik 2008
67
2685
13
1130-0948 Šiknerová Adriana 2005
16
9
17*
19*
9
14
13
8
69
2441
1130-0953 Benovičová Viktorie 2006
69
2441
14
1401-0482 Juha Jan 2006
18*
17
15
18*
10
13
14
4
73
2216
1401-0478 Čechura Ladislav 2004
73
2216
15
1130-0954 Benovič Vojtěch 2009
8
23*
16
8
7
15
22*
21
75
2006
1130-1000 Michalčín Šimon 2010
75
2006
16
2103-0825 Kuklík Radek 2005
17*
12
14
15
16*
10
11
13
75
1810
2103-0870 Krejčiřík Daniel 2006
75
1810
17
2103-0864 Šebková Kristýna 2005
15
15
11
12
19
19
23*
OCS*
91
1626
2103-0886 Buchtová Agnes 2007
91
1626
18
1130-0992 Doležel Ondřej 2006
12
21*
18
10
18
16
20*
20
94
1452
1130-0960 Krása Štěpán 2006
94
1452
19
2103-0913 Šabatová Barbora 2003
14
14
23*
21*
13
21
21
14
97
1288
2103-0887 Buchtová Sarah 2007
97
1288
20
1101-0499 Krasauskas Tadas 2006
19
18
20*
13
15
22*
17
17
99
1132
1101-0498 Sazama Michal 2006
99
1132
21
2103-0902 Čoupek Ondřej 2004
21*
19
19
17
17
18
19
22*
109
984
2103-0888 Šmídmajer Lukáš 2006
109
984
22
2103-0948 Navrátilová Helena 2007
22
16
21
23*
23*
20
18
18
115
842
2103-0868 Krejčiříková Karolína 2002
115
842
23
1130-0250 Behenský Jan 2004
23*
22
22
22
22
23*
15
19
122
707
1130-1332 Procházka Oliver 2004
122
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0784 Otevřel Pavel 1974
5*
1
2
1
1
3*
1
2
8
5600
2
2103-0235 Vaculka Zbyněk 1967
4*
4*
3
2
2
2
2
1
12
3493
3
2103-0543 Hartl Radim 1963
1
2
1
DNC*
DNC*
1
DNC
DNC
17
2260
4
2103-0483 Nováková Ludmila 1975
2
3
4*
3
3
5*
3
3
17
1385
5
2103-0755 Prax Jakub 1983
3
5
5
4
4
4
DNC*
DNC*
25
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0602 Matoušková Eva 1984
1
2
1
4*
9*
1
1
1
7
8730
1526-0039 Mertlová Michaela 1986
7
8730
2
1401-0439 Dobrý Jakub 1999
2
1
2
3*
2
2
4*
3
12
6623
1401-0473 Dobrá Tereza 2002
12
6623
3
2103-0817 Škvařil Patrik 2001
5
5
3
5
1
6*
3
8*
22
5390
2103-0944 Buchta Jan 1974
22
5390
4
2103-0736 Nejezchleba Jakub 1999
DNC*
DNC*
6
1
8
4
2
2
23
4515
2103-0687 Maršálková Blanka 1998
23
4515
5
2103-0724 Tupý Petr 2001
6*
3
4
2
6
5
5
12*
25
3837
1130-1201 Nalejvajko Radek 1976
25
3837
6
1149-0005 Bartoš Richard 1969
9*
6
8*
6
5
3
6
4
30
3283
1149-0006 Svobodová Lucie 1969
30
3283
7
1130-0264 Motl Luboš 1967
4
7
11*
9
3
13*
10
9
42
2814
1130-0220 Martinkovičová Monika 1987
42
2814
8
1302-0018 Szmaragowski Michaela 1975
3
8
5
10
12*
7
12*
11
44
2408
1302-0058 Szmaragowski Daniel 1977
44
2408
9
9901-0001 Kazyey Konstantin
DNC*
12*
10
8
4
9
7
7
45
2050
9901-0002 Kaziei Yehor
45
2050
10
1145-0079 Staniek Štěpán 1992
DNC*
11*
7
7
7
11
11
5
48
1730
1145-0106 Uhlár Milan 1979
48
1730
11
1130-0114 Dvořák Jan 1978
DNC*
4
9
11*
10
10
9
10
52
1440
7040-0188 Iljuchin Ilja 1980
52
1440
12
7040-0172 Lukačovič Samuel 1989
7
10
12
13*
13*
12
8
6
55
1176
1145-0092 Pourová Barbora 2001
55
1176
13
1130-0996 Blažek Martin 2001
8
9
13
12
11
8
DNC*
DNC*
61
932
1130-0997 Blažek Marek 2006
61
932
14
1401-0506 Videršperk Jaroslav 1984
10
13
DNC*
14
DNC*
DNC
13
13
78
707
1401-0507 Videršperk Pavel 1986
78
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ