Krajský přebor

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 192103
Datum 27.04.2019
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Jachtklub Brno z.s.
Zúčastněné třídy Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,RsV-4K,RsT-4K,Lar-3M,Q-3M,RsV-3M,RsF-3M

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2116-0006 Jaroš Adam
5*
1
1
2*
1
1
1
2
7
4570
2
2203-0243 Valenová Barbora
1
4*
6*
4
2
2
3
4
16
3365
3
2101-0726 Dokoupilová Linda
4*
2
3
1
4
4
2
OCS*
16
2661
4
2101-0725 Dokoupilová Beáta
2
3
5*
5*
5
3
4
1
18
2161
5
2101-0705 Konopík Tomáš
7*
6
7*
3
3
6
5
3
26
1774
6
2101-0717 Chalupníková Klára
6
7*
2
8*
6
5
6
5
30
1457
7
2101-0729 Beroun Daniel
3
5
4
7*
7
7
DNS*
7
33
1189
8
2101-0758 Blatecká Michaela
8*
8*
8
6
8
8
7
6
43
957
9
2101-0722 Blatecký Martin
9*
9
9
9
9
9
8
DNC*
53
753
10
2101-0757 Blatecká Veronika
10
11
11
10
10
10
DNF*
OCS*
62
570
11
2101-0742 Karas Filip
11
10
10
DNC*
11
DNC*
9
DNC
63
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0619 Sopoušek Radek
2*
2
1
2
1
1
1
DNC*
8
2812
2
2101-0608 Kmenta Martin
1
1
2*
1
2
2
2
DNC*
9
1608
3
2101-0258 Štěpán David
3*
3
3
3
3
3
3
DNC*
18
904
4
2103-0825 Kuklík Radek
4
4
4
DNC*
DNC
DNC*
DNC
DNC
30
404
5
2101-0473 Blatecký David
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
36
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0794 Viščor Dan
1
1
2*
1
1
2*
1
2
7
4016
2103-0852 Křenková Kristýna
7
4016
2
2103-0796 Dadák Lukáš
2*
2
1
2
2
1
3*
1
9
2812
2103-0922 Šlechtická Kateřina
9
2812
3
2103-0857 Janáček Vojtěch
6*
4
4
5*
3
3
2
4
20
2108
2103-0858 Schwanzer Albert
20
2108
4
2103-0854 Křenková Monika
4*
3
3
3
4*
4
4
3
20
1608
2103-0928 Trubačíková Hana
20
1608
5
2103-0902 Čoupek Ondřej
5
6
6
7*
6
DNF*
5
5
33
1220
2103-0888 Šmídmajer Lukáš
33
1220
6
2103-0913 Šabatová Barbora
8*
7
8*
6
5
5
6
6
35
904
2103-0864 Šebková Kristýna
35
904
7
2103-0853 Bína Rudolf
7
5
7
4
DNC*
6
DNC*
DNC
38
636
2103-0951 Knetig Jindřich
38
636
8
2103-0948 Navrátilová Helena
3
DNC*
5
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
44
404
2103-0927 Navrátilová Vanda
44
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0870 Krejčiřík Daniel
1*
3*
1
1
1
1
1
1
6
3200
2
2103-0949 Kalivoda Ondřej
4*
4*
3
4
3
3
3
3
19
1996
3
2103-0901 Grabarczyková Anna
DNC*
DNC*
DNC
DNC
2
2
2
2
20
1291
4
2103-0925 Sklenář Matěj
2
2
2
3
DNF*
DNC*
DNC
DNC
21
792
5
2103-0923 Fiala Alexandr
3
1
DNC*
2
DNC
DNC*
DNC
DNC
24
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0804 Daněk Jan
3
1
1
1
4*
1
3
DNC*
10
4404
2
2103-0221 Fanta Miroslav
2
5
6*
2
2
3
1
DNC*
15
3200
3
2103-0253 Pavlovský Josef
4
3
4
DNC*
1
2
2
DNC*
16
2496
4
2103-0207 Pavlík Jiří
1
2
2
3
5*
4
4
DNC*
16
1996
5
2103-0235 Vaculka Zbyněk
6
4
7*
4
3
5
5
DNC*
27
1608
6
2103-0784 Otevřel Pavel
5
6
3
7
6
8*
6
DNC*
33
1291
7
2103-0547 Grabarczyk Darek
7*
7
5
5
7
6
7
DNC*
37
1024
8
2103-0908 Filip Miroslav
10
10
10
8
8
7
DNF*
DNC*
53
792
9
2103-0483 Nováková Ludmila
8
9
9
6
DNC*
DNC*
DNC
DNC
54
587
10
2103-0595 Turba Marek
9
8
8
DNC*
DNC
DNC*
DNC
DNC
58
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ