Krajský přebor

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 192103
Datum 27.04.2019
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Jachtklub Brno z.s.
Zúčastněné třídy Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,RsV-4K,RsT-4K,Lar-3M,Q-3M,RsV-3M,RsF-3M

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2116-0006 Jaroš Adam 2005
5*
1
1
2*
1
1
1
2
7
4570
2
2203-0243 Valenová Barbora 2007
1
4*
6*
4
2
2
3
4
16
3365
3
2101-0726 Dokoupilová Linda 2006
4*
2
3
1
4
4
2
OCS*
16
2661
4
2101-0725 Dokoupilová Beáta 2008
2
3
5*
5*
5
3
4
1
18
2161
5
2101-0705 Konopík Tomáš 2007
7*
6
7*
3
3
6
5
3
26
1774
6
2101-0717 Chalupníková Klára 2008
6
7*
2
8*
6
5
6
5
30
1457
7
2101-0729 Beroun Daniel 2009
3
5
4
7*
7
7
DNS*
7
33
1189
8
2101-0758 Blatecká Michaela 2006
8*
8*
8
6
8
8
7
6
43
957
9
2101-0722 Blatecký Martin 2007
9*
9
9
9
9
9
8
DNC*
53
753
10
2101-0757 Blatecká Veronika 2009
10
11
11
10
10
10
DNF*
OCS*
62
570
11
2101-0742 Karas Filip 2009
11
10
10
DNC*
11
DNC*
9
DNC
63
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0619 Sopoušek Radek 1998
2*
2
1
2
1
1
1
DNC*
8
2812
2
2101-0608 Kmenta Martin 1999
1
1
2*
1
2
2
2
DNC*
9
1608
3
2101-0258 Štěpán David 1957
3*
3
3
3
3
3
3
DNC*
18
904
4
2103-0825 Kuklík Radek 2005
4
4
4
DNC*
DNC
DNC*
DNC
DNC
30
404
5
2101-0473 Blatecký David 1978
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
36
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0794 Viščor Dan 2004
1
1
2*
1
1
2*
1
2
7
4016
2103-0852 Křenková Kristýna 2007
7
4016
2
2103-0796 Dadák Lukáš 2003
2*
2
1
2
2
1
3*
1
9
2812
2103-0922 Šlechtická Kateřina 2005
9
2812
3
2103-0857 Janáček Vojtěch 2005
6*
4
4
5*
3
3
2
4
20
2108
2103-0858 Schwanzer Albert 2006
20
2108
4
2103-0854 Křenková Monika 2007
4*
3
3
3
4*
4
4
3
20
1608
2103-0928 Trubačíková Hana 2005
20
1608
5
2103-0902 Čoupek Ondřej 2004
5
6
6
7*
6
DNF*
5
5
33
1220
2103-0888 Šmídmajer Lukáš 2006
33
1220
6
2103-0913 Šabatová Barbora 2003
8*
7
8*
6
5
5
6
6
35
904
2103-0864 Šebková Kristýna 2005
35
904
7
2103-0853 Bína Rudolf 2007
7
5
7
4
DNC*
6
DNC*
DNC
38
636
2103-0951 Knetig Jindřich
38
636
8
2103-0948 Navrátilová Helena 2007
3
DNC*
5
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
44
404
2103-0927 Navrátilová Vanda 2010
44
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0870 Krejčiřík Daniel 2006
1*
3*
1
1
1
1
1
1
6
3200
2
2103-0949 Kalivoda Ondřej 2009
4*
4*
3
4
3
3
3
3
19
1996
3
2103-0901 Grabarczyková Anna 2008
DNC*
DNC*
DNC
DNC
2
2
2
2
20
1291
4
2103-0925 Sklenář Matěj 2009
2
2
2
3
DNF*
DNC*
DNC
DNC
21
792
5
2103-0923 Fiala Alexandr 2007
3
1
DNC*
2
DNC
DNC*
DNC
DNC
24
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0804 Daněk Jan 1978
3
1
1
1
4*
1
3
DNC*
10
4404
2
2103-0221 Fanta Miroslav 1966
2
5
6*
2
2
3
1
DNC*
15
3200
3
2103-0253 Pavlovský Josef 1968
4
3
4
DNC*
1
2
2
DNC*
16
2496
4
2103-0207 Pavlík Jiří 1964
1
2
2
3
5*
4
4
DNC*
16
1996
5
2103-0235 Vaculka Zbyněk 1967
6
4
7*
4
3
5
5
DNC*
27
1608
6
2103-0784 Otevřel Pavel 1974
5
6
3
7
6
8*
6
DNC*
33
1291
7
2103-0547 Grabarczyk Darek 1977
7*
7
5
5
7
6
7
DNC*
37
1024
8
2103-0908 Filip Miroslav 1959
10
10
10
8
8
7
DNF*
DNC*
53
792
9
2103-0483 Nováková Ludmila 1975
8
9
9
6
DNC*
DNC*
DNC
DNC
54
587
10
2103-0595 Turba Marek 1976
9
8
8
DNC*
DNC
DNC*
DNC
DNC
58
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ