Plynovody Praha - The Crown cup

 Zpět

CTl 151321
Datum 20.06.2015
Dní 3
Místo konání Lipno - Černá v Poš.
Pořadatel YC Lipno nad Vltavou
Zúčastněné třídy RsF-12mr,RsT-8vc,RsT-7P,Rs7-12mr,De1-7P,Rs7-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Hájek Milan
1
15 661
2
Křížek David
2
12 049
3
Plhoň Adam
3
9 936
4
Košvica Jakub
4
8 437
5
Zídek Jan
5
7 274
6
Zídek Zdeněk
6
6 324
7
Vodáček Tomáš
7
5 520
8
Cvan Martin
8
4 824
9
Horák Miroslav
9
4 211
10
Vastl Tomáš
10
3 661
11
Žídek Adam
11
3 165
12
Niebelschutz Jorg
12
2 711
13
Bartoš Richard
1 741
13
Kuthan Jiří
17
1 741
13
Lassig Jiří
17
1 741
13
Hauer Stefan
17
1 741
poř.
jméno
body
l.body
1
Bachtík Marek
1
5 600
2
Sláma Ivo
2
3 493
3
Sehnal René
3
2 260
4
Schrollová Eva
4
1 385
5
Hošek Libor
5
707
poř.
jméno
body
l.body
1
Marshall Lucas
1
19 590
Lewis Jack
19 590
2
Dobrá Tereza
2
15 977
Dobrý Jakub
15 977
3
Košťál Petr
3
13 864
Čermák Jaroslav
13 864
4
Strelciunas Vejas
4
12 365
Jersovas Simonas
12 365
5
Páleníčková Aneta
5
11 202
Keblová Lucie
11 202
6
Hlaváček Matouš
6
10 252
Brož Vojtěch
10 252
7
Zita Tomáš
7
9 449
Jurečka Matěj
9 449
8
Houšková Klára
8
8 753
Milerová Anna
8 753
9
Čechura Ladislav
9
8 139
Čechurová Veronika
8 139
10
Louwinger Merle
10
7 590
Rijk Mette
7 590
11
Lansewski Linda
11
7 093
Rusetskaya Anna
7 093
12
Košata Lukáš
12
6 640
Vítová Anna
6 640
13
Viščor Dan
13
6 222
Tupý Petr
6 222
14
Páleníček Matyáš
14
5 836
Viták František
5 836
15
Vymazalová Agáta
15
5 477
Nejezchleba Jakub
5 477
16
Klimeš Max
16
5 140
Červinka Sebastián
5 140
17
Holá Magdaléna
17
4 824
Čechura Přemysl
4 824
18
Bernatonyte Barbora
18
4 526
Kasetaite Kotrina
4 526
19
Mataji Benjamin Poulse
19
4 245
Christensen Sofie Tang
4 245
20
Svorová Barbora
20
3 977
Vallová Anna
3 977
21
Hanton Josef
21
3 723
Klimešová Tereza
3 723
22
Dadák Lukáš
22
3 481
Svorová Tereza
3 481
23
Klas Tomáš
23
3 249
Žůrek Adam
3 249
24
Smrčka Jiří
24
3 027
Pourová Barbora
3 027
25
Baštář Ondřej
25
2 814
Černý Ondřej
2 814
26
Cibulka Vojtěch
26
2 610
Cibulková Veronika
2 610
27
Malakauskaite Karolina
27
2 413
Oskutis Kajus
2 413
28
Majchrák Kristian
28
2 224
Maršík František
2 224
29
Koláčková Jasmína
29
2 041
Huk Vítězslav
2 041
30
Škvařil Patrik
30
1 864
Piklová Veronika
1 864
31
Kubů Jáchym
31
1 693
Havelka Pavel
1 693
32
Ringaitis Sarunas
32
1 528
Petrauskas Matas
1 528
33
Zelený Samuel
33
1 368
Korecký Adam
1 368
34
Viščorová Nela
34
1 212
Vymazalová Karolína
1 212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ