Borůvková regata

 Zpět

CTl 121344
Datum 08.09.2012
Dní 2
Místo konání Lipno nad Vltavou
Pořadatel YC Lipno nad Vltavou
Zúčastněné třídy Cad-5ip,420-4P,Cad-4P,Q-3C,RsF-3C

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
3
Jebavý Vít
4 730
Hejnic Tadeáš
16
4 730
5
Hálová Kateřina
3 621
Vychová Eliška
19
3 621
10
Hudec Adam
33
2 116
11
Tkadlecová Sára
1 909
Hálová Lucie
39
1 909
14
Brabec Václav
1 385
Stejskal Max
42
1 385
16
Jebavá Markéta
1 095
Hrnčíř Matyáš
63
1 095
17
Šedivý Bořek
964
Nejezchleba Jakub
63
964
18
Vallová Anna
840
Křiváková Magdalena
69
840
19
Vychová Zuzana
722
Tkadlec Tadeáš
71
722
20
Hlaváček Matouš
611
Holubová Krystýna
76
611
21
Wisinger Jan
505
Holubová Tereza
81
505
poř.
jméno
body
l.body
1
Kořanová Johana
4 221
Mrzílková Lenka
7
4 221
2
Kliment Michal
3 017
Štrunc Jan
11
3 017
4
Kořanová Michaela
1 813
Chudějová Hana
18
1 813
5
Seidl Šimon
1 425
Košvica Jakub
19
1 425
6
Štruncová Michaela
1 108
Havel Filip
25
1 108
7
Vlachová Veronika
841
Vlach Martin
37
841
9
Fiala Jan
38
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Koštýř Michal
7
5 076
2
Keblová Lucie
12
4 173
3
Jurečka Matěj
15
3 645
5
Mareček Šimon
18
2 979
6
Krsička Michal
25
2 742
7
Krsička Lukáš
26
2 541
8
Teubnerová Anna
28
2 367
9
Zíta Tomáš
30
2 213
10
Kmenta Martin
34
2 076
11
Doležal Tomáš
40
1 952
12
Dobrý Jakub
44
1 839
13
Ptáčník Jan
47
1 734
14
Burska Zofia
50
1 638
15
Švíková Kateřina
52
1 548
16
Muk Daniel
56
1 464
17
Cvach Matěj
58
1 385
18
Krsička Martin
65
1 310
19
Moučka Vítězslav
68
1 240
20
Seykora Matěj
78
1 173
21
Marečková Lucie
80
1 110
22
Dobrá Tereza
81
1 049
24
Viták František
89
936
25
Klimešová Tereza
90
882
28
Sedláček Michal
114
735
29
Švíková Barbora
119
689
30
Mojdl Ondřej
120
645
31
Staňková Tereza
121
602
32
Voženílek Jan
122
561
33
Kulhánková Nikita
123
521
34
Jurečka Šimon
123
482
35
Himmelová Klára
125
444
36
Moučková Hana
126
407
37
Himmel Jiří
126
372
38
Altmannová Kateřina
147
337
39
Voženílek Adam
152
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Čermák Jaroslav
3 645
Košťál Petr
6
3 645
2
Maršálková Blanka
2 742
Žák Michal
8
2 742
3
Hakl David
2 213
Klem Richard
11
2 213
4
Čechura Přemek
1 839
Čechurová Veronika
14
1 839
5
Brož Vojtěch
14
1 548
6
Šindelář Jan
1 310
Hajný Martin
24
1 310
7
Kolář Antonín
1 110
Ptáčníková Marie
27
1 110
8
Šilhan Šimon
936
Piklová Veronika
28
936
9
Červený Martin
782
Šoltis Rastislav
31
782
10
Fiala Lukáš
645
Švantner Michal
39
645
11
Wisinger Richard
521
Pourová Barbora
44
521
12
Žůrek Adam
407
13
Burski Tadeusz
303
Plecháč Matěj
49
303
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ