Velká cena YFA - MČR Bavaria 42

 Zpět

CTl 097002
Datum 14.09.2009
Dní 5
Místo konání Chorvatsko
Pořadatel Asociace lodní třídy Bavaria 42 Match
Zúčastněné třídy Bav-6mr

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Neumann Lukáš
7 663
Křížek David
7 663
Musil Tomáš
7 663
Trčka Martin
7 663
Švihlík Martin
7 663
Klement Pavel
7 663
Meluzin Radek
6
7 663
Kulík Martin
7 663
2
Korneszczuk Michal
5 856
Růžička Martin
5 856
Tříska Aleš
5 856
Rzounek Přemysl
5 856
Rymer Marcin
5 856
Majcher Miroslaw
5 856
Kolodzinski Pavel
16
5 856
Rauš Drahomír
5 856
3
Emler Robert
4 800
Leontovyč Roman
4 800
Moucha Petr
4 800
SÝnderhauf Radek
4 800
Sünderhauf Zdeněk
4 800
Bezucha Tomáš
4 800
Plhoň Adam
22
4 800
Havelka Jakub
4 800
4
Pavlík Jiří
4 050
Malec Martin
4 050
Krejčiřík Jan
4 050
Konopčík Martin
4 050
Polák Martin
4 050
Sklenář Petr
4 050
Schwarzová Markéta
28
4 050
Pavlovský Josef
4 050
5
Brožek Pavel
3 469
Brožek Tomáš
3 469
Janderová Klára
3 469
Pospíšil Martin
3 469
Zeman Martin
3 469
Pexa Tomáš
3 469
Lux Vlastimil
31
3 469
Vojtíšek Tomáš
3 469
6
Směšný Marek
2 994
Heger David
2 994
Vaidiš Tomáš
2 994
Chlup Zdeněk
2 994
Skála Pavel
2 994
Kafka Tomáš
2 994
Ptáček Lumír
43
2 994
Chlup Jan
2 994
7
Vítovec Daniel
2 592
Šlemín Jan
2 592
Marečková Renata
2 592
Fantová Kateřina
2 592
Šonková Dana
2 592
Šonka Jaroslav
2 592
Novák Jiří
44
2 592
Pšeidl Pavel
2 592
8
Krejčí Martin
2 244
Šebor Pavel
2 244
Rozsypal Jakub
2 244
Košatka Ondřej
2 244
Šeborová Natálie
2 244
Weiserová Radka
2 244
Chudoba Stanislav
44
2 244
Jedlička Jan
2 244
9
Maier Michael
1 937
Daněk Jan
1 937
Hořčička Radek
1 937
Fencl Filip
1 937
Roubal Vratislav
1 937
Nigrin Miloš
45
1 937
Kmeť Luboš
1 937
10
Hájek Milan
1 663
Veselá Šárka
1 663
Wehrenbergová Petra
1 663
Hovorková Miriam
1 663
Burian Daniel
1 663
Duba Jaroslav
1 663
Balog Peter
45
1 663
Veselý Pavel
1 663
11
Fiala Petr
1 414
Janouch Ondřej
1 414
Zeman Jan
1 414
Holanec Petr
1 414
Šikner Jiří
1 414
Bego Denis
1 414
Blažek Jaroslav
52
1 414
Taschner Karel
1 414
12
Tonar Jiří
1 187
Koláčný Rudolf
1 187
Fořt Jiří
1 187
Šobíšek Petr
1 187
Křupal Ondřej
1 187
Černý David
1 187
Černý Ondřej
56
1 187
Koláčný Lubor
1 187
13
Bláha Martin
979
Vít Jaroslav
979
Nuc Jindřich
979
Dragoun Ivan
979
Hrubý Jiří
979
Brejša Libor
979
Drnec Bohumil
59
979
Rott Petr
979
14
Běhunčík Ivan
786
Buchta Václav
786
Marťák Kamil
786
Vaněk Tomáš
786
Ryšavý Boris
786
Trochta Radek
786
Šplíchal Pavel
71
786
Lasztowka Vlastimil
786
15
Kramář Tomáš
606
Lorenz Alan
606
Václavík Radek
606
Rameš Ivan
606
Dražil Zdeněk
606
Fetterle Jiří
606
Fetterle David
82
606
Cintl Václav
606
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ