Mistrovství ČR

 Zpět

CTl 091330
Datum 27.08.2009
Dní 4
Místo konání Lipno - Černá v Poš.
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Fla-6mr,Q-6mr,Lar-6mr,Spl-6mr

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Baran Maroš
23
9 870
2
Bachtík Tomáš
28
8 064
3
Staňková Nikol
40
7 008
4
Šamšulová Tereza
41
6 258
5
Cejnar Lukáš
47
5 677
6
Cejnar Matyáš
50
5 202
7
Halouzka Jiří
50
4 800
8
Novotný Štěpán
61
4 452
9
Bezděk David
69
4 145
10
Kafka Richard
82
3 870
11
Lejhanec Filip
89
3 622
12
Šugárová Kristýna
98
3 395
13
Halouzka Jakub
114
3 187
14
Kafka Roman
129
2 994
15
Dostálová Vlasta
130
2 814
16
Mareček Šimon
141
2 646
17
Bezděková Martina
145
2 488
18
Thompson Harry
147
2 339
19
Uher Ondřej
150
2 198
20
Podzimek Antonín
153
2 064
21
Štěpánský Jan
169
1 937
22
Rešl Štěpán
183
1 816
23
Kilarová Marie
195
1 700
24
Sopoušek Radek
198
1 589
25
Sobotová Kristýna
209
1 483
26
Živná Veronika
215
1 381
27
Cvachová Adéla
216
1 282
28
Ptáčník Jan
217
1 187
29
Nuc Mario
229
1 096
30
Polidar Martin
231
1 008
31
Louda Martin Simon
243
922
32
Koštýř Michal
265
840
33
Kališová Lenka
271
759
34
Dvořák Ota
276
682
35
Bukovská Tereza
317
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Fenclová Veronika
22
10 015
2
Teplý Viktor
33
8 209
3
Chlup Zdeněk
39
7 152
4
Audy Dan
48
6 403
5
Blatecký David
73
5 821
6
Teplý Ondřej
74
5 346
7
Audyová Markéta
76
4 945
8
Cejnar Tomáš
78
4 597
9
Černý Ondřej
82
4 290
10
Solfronk ml. Antonín
85
4 015
11
Huček Jakub
89
3 767
12
Černý Michal
100
3 540
13
Vachel Ondřej
115
3 332
14
Hrubý Karel
116
3 138
15
Horáček Marek
116
2 959
16
Kotisa Jan
136
2 790
17
Pospíšil Martin
158
2 633
18
Korytář Václav
162
2 484
19
Šmídová Petra
162
2 343
20
Valdhansová Klára
163
2 209
21
Volf Vojtěch
169
2 082
22
Němec Vojtěch
170
1 961
23
Šlechta Jiří
178
1 845
24
Bachtík Lukáš
181
1 734
25
Šmídová Katka
184
1 628
26
Houska Vojtěch
186
1 525
27
Hájek Tomáš
190
1 427
28
Petřík Martin
190
1 332
29
Šamšulová Kristýna
191
1 241
30
Vachelová Barbora
195
1 152
31
Sláma Eduard
200
1 067
32
Starý Martin
231
984
33
Sopoušek Jiří
264
904
34
Bitomský Martin
269
826
35
Jindřich Marek
272
751
36
Sopoušek Jan
277
677
37
Halouzka Jiří
310
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Valdhansová Aneta
12
1 156
2
Daum Wolfgang
13
554
3
Polidar Pavel
25
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Sivý Štěpán
11
8 279
2
Van der Lans Martijn
20
6 472
3
Jorna Nienke
30
5 416
4
De Jong Michael
38
4 666
5
Kramer Eva
44
4 085
6
Kruyr Bart
60
3 610
7
Smolařová Barbora
67
3 208
8
Sivý Filip
71
2 860
9
Van Zalinge Iris
75
2 553
10
Polidarová Marketa
77
2 279
11
Van der Wal Thijs
82
2 030
12
Trejbalová Samanta
86
1 803
13
Ščerba Patrik
111
1 595
14
Beránek Tomáš
112
1 402
15
Žíla Jiří
112
1 222
16
Novotný Michal
119
1 054
17
Havlena Jiří
896
18
Mouchová Karolína
147
747
19
Ptáčníková Marie
162
606
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ