Mistrovství ČR

 Zpět

CTl 071316
Datum 05.07.2007
Dní 4
Místo konání Lipno
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy 420-6mr,Cad-6mr,Fb-6mr,Cad-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Tkadlecová Sára
8 412
Kořanová Michaela
8 412
2
Hálová Kateřina
6 606
Parůžek Jiří
6 606
3
Štruncová Michaela
5 549
Kořanová Johana
5 549
4
Hykrdová Eliška
4 800
Hykrda Jakub
4 800
5
Hakl David
4 218
Seidl Šimon
4 218
6
Fiala Eduard
3 743
Šínová Alexandra
3 743
7
Fantová Klára
3 342
Ráčková Kamila
3 342
8
Brabec Václav
2 994
Škoda Vít
2 994
9
Jebavý Vít
2 687
Čuláková Adéla
2 687
10
Fanta Matěj
2 412
Huk Václav
2 412
11
Limpouch Abraham
2 164
Tichý Jonáš
2 164
12
Bryxová Pavla
1 937
Štrunc Jan
1 937
13
Svoboda Lukáš
1 729
Kliment Michal
1 729
14
Zoubek Otakar
1 535
Kupská Markéta
1 535
15
Kupský Pavel
1 356
Vodáček Tomáš
1 356
16
Vítová Anna
1 187
Havel Filip
1 187
17
Feilerová Simona
1 029
Kotková Anna
1 029
18
Claus Filip
881
Matoušek Pavel
881
19
Janča Jean-Baptiste
740
Alexová Beata
740
20
Jarošová Natálie
606
Komárek Jakub
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Preibischová Michaela
7 290
Koutná Martina
7 290
2
Storchová Monika
5 483
Storch Petr
5 483
3
Chudějová Hana
4 427
Mrzílková Lenka
4 427
4
Žáková Petra
3 677
Žáková Martina
3 677
5
Mertlová Michaela
3 096
Preibischová Monika
3 096
6
Havetta Alexander
2 621
Kittler Jan
2 621
7
Kociánová Barbora
2 219
Plhoň Adam
2 219
8
Rosecká Nikola
1 871
Rosecký Daniel
1 871
9
Steiner Michal
1 564
Dymák Jiří
1 564
10
Dymáková Tereza
1 290
Kafková Barbora
1 290
11
Parůžek Zdeněk
1 041
Mayerbergová Ilona
1 041
12
Žilková Tereza
815
Brázdová Petra
815
13
Vlach Filip
606
Vlach Martin
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Winkler Pavel
9 380
Musil Tomáš
9 380
2
Fanta Miroslav
7 574
Verner Jaroslav
7 574
3
Kvasnik Milan
6 518
Kořan Petr
6 518
4
Roček Roman
5 768
Kubový Martin
5 768
5
Martan Jiří
5 187
Mudra Martin
5 187
6
Parůžek Zdeněk
4 711
Myslík Vladimír
4 711
7
Šára Michal
4 310
Svoboda Jiří
4 310
8
Beneš Vlastimil
3 962
Prucha Alexandr
3 962
9
Will Jan
3 655
Čechura Jiří
3 655
10
Nápravník Jakub
3 380
Jeništa Milan
3 380
11
Vomáčková Helena
3 132
Vomáčko Ladislav
3 132
12
Jedlička Jan
2 905
Šupolík Petr
2 905
13
Pomykáček Martin
2 697
Peterka Miroslav
2 697
14
Burdová Michaela
2 504
Nápravníková Barbora
2 504
15
Lambl Vojtěch
2 324
Daniel Jakub
2 324
16
Kralj Jaka
2 156
Dolinšek Nejc
2 156
17
Juppe Michal
1 998
Hostinský Petr
1 998
18
Pečaver Tomo
1 849
Kavčič Miha
1 849
19
Šrut Vojtěch
1 708
Janderová Klára
1 708
20
Mudra Zbyněk
1 574
Krátký Jan
1 574
21
Nováková Ludmila
1 447
Vašík Martin
1 447
22
Smetana Matěj
1 326
Smetana Karel
1 326
23
Pečkaj David
1 210
Pečkaj Tadej
1 210
24
Schwarzová Markéta
1 099
Hájek Milan
1 099
25
Šnajdr Matěj
993
Šnajdr Milan
993
26
Schejbal Jiří
891
Fiala Michal
891
27
Tkadlec Viktor
792
Skořepová Eva
792
28
Sotona Adam
697
Markovičová Eva
697
29
Míka Radek
606
Piherová Vlasta
606
30
Pikora Antonín
0
Šára Marek
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ